VFH-09-P
Er rijden momenteel 511 STX Master Horsebox's rond in Nederland. Deze Master Horsebox komt uit het jaar 2014 en is nu 11 jaren, 10 maanden en 13 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 maart 2020, dus sinds 6 jaren, 2 maanden en 13 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze STX Master Horsebox veewagen rijden er in dezelfde variant (VAE5V2) nog 47 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2014 en februari 2017. De nieuwwaarde ligt tussen de € 26.986 en € 81.210, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 44.091 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Master Horsebox bedraagt € 48.881 incl. BTW en BPM, daardoor is deze STX Master Horsebox € 4.790 duurder dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 3 maart 2020. Het voertuig was toen 5 jaren, 8 maanden en 2 dagen oud.
Bekijk ook alle STX Master Horsebox voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
STX Master Horsebox | 2014
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | STX |
| Handelsbenaming | Master Horsebox |
| Lengte | 6,23 m |
| Breedte | 2,10 m |
| Hoogte | 2,84 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 138 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 48.881 |
| Bruto BPM | € 11.820 |
| Inrichting | veewagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 110 kW (150 pk) |
| Continue vermogen | 110 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | M9T D8 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2299cc (2,3 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 3 juli 2014 |
| Leeftijd | 11 jaren, 10 maanden en 13 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 3 maart 2020 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 jaren, 2 maanden en 13 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 3 maart 2020. Het voertuig was toen 5 jaren, 8 maanden en 2 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 1 mei 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 16 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.580 kg |
| Massa rijklaar | 2.680 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 820 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,33 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,75 m (voor) / 1,86 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type 7NRVA | |
| Variant VAE5V2 | |
| Uitvoering S | |
| Typegoedkeuringsnummer e7*2007/46*0022*03 | |
| Plaats chassisnummer r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 8.8 l/100km (1 liter op 11,4km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 8 l/100km (1 liter op 12,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 8.3 l/100km (1 liter op 12,0km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 217 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 71 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 81 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 M | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*630/2012M | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VFH-09-P | 1-05-2026 | 11:34 | periodieke controle | 1-05-2027 | Ja, bekijk hier. |
| VFH-09-P | 22-04-2025 | 16:26 | periodieke controle | 1-05-2026 | Nee |
| VFH-09-P | 1-05-2024 | 14:15 | periodieke controle | 1-05-2025 | Nee |
| VFH-09-P | 13-04-2023 | 15:40 | periodieke controle | 13-04-2024 | Ja, bekijk hier. |
| VFH-09-P | 7-03-2022 | 10:59 | periodieke controle | 7-03-2023 | Ja, bekijk hier. |
| VFH-09-P | 23-02-2021 | 15:53 | periodieke controle | 3-03-2022 | Nee |
| VFH-09-P | 3-03-2020 | 11:16 | periodieke controle | 3-03-2021 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 1-05-2026 | 11:34 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
2023 | |||||
| 13-04-2023 | 15:40 | 141 | 5.*.11 | 1 | Roetfilter werkt niet goed, aantal deeltjes meer dan toegest |
2022 | |||||
| 7-03-2022 | 10:59 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 7-03-2022 | 10:59 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| 7-03-2022 | 10:59 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
2020 | |||||
| 3-03-2020 | 11:16 | 289 | 5.*.31 | 1 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
Vergeet ook niet alle STX Master Horsebox voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VFH-09-P - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VFH-09-P
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VFH-01-P | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 85.009 | 06-03-2020 | 6,2 jaar |
| VFH-02-P | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 75.997 | 14-02-2020 | 7,7 jaar |
| VFH-03-P | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 47.168 | 04-03-2020 | 7,6 jaar |
| VFH-04-P | Opel | Movano | Opleggertrekker | € 42.986 | 02-03-2020 | 12,5 jaar |
| VFH-06-P | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 59.170 | 18-02-2020 | 7,9 jaar |
| VFH-07-P | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 58.293 | 05-03-2020 | 8,6 jaar |
| VFH-08-P | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 34.467 | 01-07-2020 | 9,1 jaar |
| VFH-09-B | Mercedes-Benz | V-klasse | Gesloten opbouw | € 87.613 | 18-02-2020 | 7 jaar |
| VFH-09-D | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 35.584 | 13-02-2020 | 6,3 jaar |
| VFH-09-F | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 52.175 | 14-02-2020 | 6,3 jaar |
| VFH-09-G | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 71.099 | 06-01-2021 | 5,4 jaar |
| VFH-09-H | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 29.807 | 15-02-2020 | 6,3 jaar |
| VFH-09-K | Iveco | 35C14 | Niet nader aangeduid | € 69.260 | 18-02-2020 | 6,2 jaar |
| VFH-09-L | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 28.267 | 17-02-2020 | 6,2 jaar |
| VFH-09-N | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 71.238 | 26-02-2020 | 6,2 jaar |
| VFH-09-P | STX | Master Horsebox | Veewagen | € 48.881 | 03-03-2020 | 11,9 jaar |
| VFH-09-R | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 61.253 | 27-02-2020 | 6,2 jaar |
| VFH-09-S | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 54.607 | 20-03-2020 | 6,2 jaar |
| VFH-09-V | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 28.908 | 13-02-2020 | 7,1 jaar |
| VFH-09-X | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 33.993 | 18-02-2020 | 6,2 jaar |
| VFH-09-Z | MAN | TGE | Gesloten opbouw | € 61.737 | 25-02-2020 | 6,2 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 44.091 en/of een afmeting van 623 x 210 cm en/of een gewicht van ± 2.580 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Renault Master | € 45.800 | 632 cm | 212 cm | 2.580 kg |
| HVM Master Horsebox | € 47.300 | 632 cm | 210 cm | 2.600 kg |
| Fiat Ducato | € 47.100 | 619 cm | 219 cm | 2.570 kg |
| Citroën Jumper | € 47.400 | 627 cm | 209 cm | 2.570 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 14 mei 2026.