VH-249-R
Er rijden momenteel 64.152 Renault Trafic's rond in Nederland. Deze Trafic komt uit het jaar 2014 en is nu 12 jaren, 1 maand en 26 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 mei 2022, dus sinds 4 jaren en 22 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Renault Trafic Dubbele Cabine gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (FLB1-D) nog 245 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2011 en oktober 2014. De nieuwwaarde ligt tussen de € 33.845 en € 68.995, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 42.622 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Trafic Dubbele Cabine bedraagt € 43.935 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Renault Trafic Dubbele Cabine € 1.313 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Renault Trafic voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Renault Trafic Dubbele Cabine | 2014
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Renault |
| Handelsbenaming | Trafic Dubbele Cabine |
| Lengte | 5,18 m |
| Breedte | 1,90 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 43.935 |
| Bruto BPM | € 10.626 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 84 kW (114 pk) |
| Continue vermogen | 84 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | M9R F6 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1995cc (2,0 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 31 maart 2014 |
| Leeftijd | 12 jaren, 1 maand en 26 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 4 mei 2022 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren en 22 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 1 september 2026. Het voertuig moet over 3 maanden en 9 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.853 kg |
| Massa rijklaar | 1.953 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.077 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.030 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.030 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.030 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.620 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.650 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,50 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,62 m (voor) / 1,63 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type FL-D | |
| Variant FLB1-D | |
| Uitvoering FLB1B8-D5T | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*NKS*0004*06 | |
| Plaats chassisnummer r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 8.6 l/100km (1 liter op 11,6km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 5.9 l/100km (1 liter op 16,9km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 6.9 l/100km (1 liter op 14,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 180 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 73 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 76 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 M | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*195/2013M | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VH-249-R | 1-09-2025 | 15:28 | periodieke controle | 1-09-2026 | Ja, bekijk hier. |
| VH-249-R | 26-08-2024 | 15:29 | periodieke controle | 29-08-2025 | Nee |
| VH-249-R | 29-08-2023 | 16:59 | periodieke controle | 29-08-2024 | Ja, bekijk hier. |
| VH-249-R | 19-08-2022 | 13:43 | periodieke controle | 24-08-2023 | Ja, bekijk hier. |
| VH-249-R | 24-08-2021 | 13:18 | periodieke controle | 24-08-2022 | Ja, bekijk hier. |
| VH-249-R | 9-09-2019 | 16:01 | periodieke controle | 9-09-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 1-09-2025 | 15:28 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
| 1-09-2025 | 15:28 | 311 | 5.*.31 | 2 | Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
2023 | |||||
| 29-08-2023 | 16:59 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2022 | |||||
| 19-08-2022 | 13:43 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2021 | |||||
| 24-08-2021 | 13:18 | 576 | 5.*.53 | 2 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| 24-08-2021 | 13:18 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 24-08-2021 | 13:18 | 581 | 5.*.53 | 2 | Stadslicht kleur wijkt af of niet toegestaan |
Vergeet ook niet alle Renault Trafic voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VH-249-R - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VH-249-R
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VH-240-R | Nissan | Primastar | Gesloten opbouw | € 37.252 | 26-03-2014 | 12,2 jaar |
| VH-241-R | Nissan | Primastar | Gesloten opbouw | € 37.252 | 26-03-2014 | 12,2 jaar |
| VH-242-R | Nissan | NV200 | Gesloten opbouw | € 37.157 | 09-04-2014 | 12,1 jaar |
| VH-243-R | Nissan | NV200 | Gesloten opbouw | € 24.270 | 28-03-2014 | 12,2 jaar |
| VH-245-R | Nissan | Primastar | Gesloten opbouw | € 36.339 | 26-03-2014 | 12,2 jaar |
| VH-246-R | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 39.413 | 27-03-2014 | 12,2 jaar |
| VH-247-R | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 35.762 | 04-04-2014 | 12,2 jaar |
| VH-248-R | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 33.003 | 29-03-2014 | 12,2 jaar |
| VH-249-B | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 25.211 | 30-01-2014 | 12,3 jaar |
| VH-249-G | G.m.c. | Suburban | Gesloten opbouw | Onbekend | 26-08-2006 | 44,3 jaar |
| VH-249-J | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 42.869 | 27-02-2014 | 12,2 jaar |
| VH-249-K | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 37.872 | 05-03-2014 | 12,2 jaar |
| VH-249-N | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 31.798 | 29-04-2014 | 12,1 jaar |
| VH-249-P | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 44.523 | 21-03-2014 | 12,2 jaar |
| VH-249-R | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 43.935 | 31-03-2014 | 12,2 jaar |
| VH-249-S | Dacia | Dokker | Gesloten opbouw | € 13.126 | 31-03-2014 | 12,2 jaar |
| VH-249-V | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 25.132 | 15-04-2014 | 12,1 jaar |
| VH-249-X | Peugeot | Bipper | Gesloten opbouw | € 19.700 | 23-04-2014 | 12,1 jaar |
| VH-249-Z | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 52.389 | 05-05-2014 | 12,1 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 42.622 en/of een afmeting van 518 x 190 cm en/of een gewicht van ± 1.853 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Opel Vivaro | € 41.200 | 525 cm | 196 cm | 1.920 kg |
| Toyota ProAce | € 44.400 | 515 cm | 192 cm | 1.800 kg |
| Nissan NV300 | € 42.800 | 528 cm | 196 cm | 1.750 kg |
| Volkswagen Transporter | € 43.900 | 520 cm | 190 cm | 2.010 kg |
| Mitsubishi L200 | € 46.100 | 527 cm | 182 cm | 1.900 kg |
| Fiat Scudo | € 40.500 | 514 cm | 190 cm | 1.910 kg |
| Toyota Hilux | € 40.400 | 526 cm | 182 cm | 1.950 kg |
| Fiat Fullback | € 46.300 | 528 cm | 181 cm | 1.860 kg |
| Chrysler Grand Voyager | € 42.400 | 510 cm | 192 cm | 1.970 kg |
| Nissan King Cab | € 40.100 | 511 cm | 185 cm | 1.940 kg |
| Citroën Jumpy | € 41.000 | 517 cm | 195 cm | 1.930 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Renault TraficGoogle op afbeeldingen van de Renault Trafic
Google op reviews van de Renault Trafic
Renault Trafic Wikipedia-pagina
Autoblog.nl
Renault Trafic nieuws
Renault Trafic nieuws
Autoreview.nl
Renault Trafic: altijd goed voor een revolutie
Nieuwe Renault Trafic E-Tech Electric verwent je - en niet alleen met bliksemsnel laden
Test Renault Trafic E-Tech (2025): comfortabel rijden en liters koffie drinken
Nieuwe elektrische Renault-busjes: dit moet je weten over de Trafic, Estafette en Goelette E-Tech electric
Autovisie.nl
Renault laat plots nieuwe elektrische Trafic zien die tot 2.000 kg mag trekken
Alles over Renault Trafic
Na hippie-camper ook gewone Renault Trafic volledig elektrisch
Renault maakt van Trafic luxe elektrische hippie-camper met dakterras
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/renault/trafic/
Autozine.nl
Autotest: Renault Trafic
Autotest: Renault Trafic
Autotest: Renault Trafic
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.