VB-612-K
Er rijden momenteel 64.152 Renault Trafic's rond in Nederland. Deze Trafic komt uit het jaar 2013 en is nu 13 jaren, 4 maanden en 7 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Renault Trafic gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (FLB1) nog 1.939 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2011 en augustus 2015. De nieuwwaarde ligt tussen de € 23.490 en € 60.889, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 37.752 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Trafic bedraagt € 37.349 incl. BTW en BPM, deze Renault Trafic is daardoor € 403 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Renault Trafic voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Renault Trafic | 2013
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Renault |
| Handelsbenaming | Trafic |
| Lengte | 5,18 m |
| Breedte | 1,90 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 37.349 |
| Bruto BPM | € 9.061 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 84 kW (114 pk) |
| Continue vermogen | 84 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | M9R F6 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1995cc (2,0 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 21 januari 2013 |
| Leeftijd | 13 jaren, 4 maanden en 7 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 19 september 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.960 kg |
| Massa rijklaar | 2.060 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 970 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.030 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.030 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.030 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.620 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.650 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,50 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,62 m (voor) / 1,63 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type L | |
| Variant FLB1 | |
| Uitvoering FLB1BE | |
| Typegoedkeuringsnummer e2*2007/46*0014*16 | |
| Plaats chassisnummer r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 8.6 l/100km (1 liter op 11,6km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 5.9 l/100km (1 liter op 16,9km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 6.9 l/100km (1 liter op 14,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 180 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 73 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 76 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 E | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*566/2011E | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VB-612-K | 19-09-2024 | 13:06 | periodieke controle | 19-09-2025 | Ja, bekijk hier. |
| VB-612-K | 7-09-2023 | 10:18 | periodieke controle | 11-09-2024 | Ja, bekijk hier. |
| VB-612-K | 7-09-2022 | 11:28 | periodieke controle | 11-09-2023 | Nee |
| VB-612-K | 7-09-2021 | 12:35 | periodieke controle | 11-09-2022 | Ja, bekijk hier. |
| VB-612-K | 10-09-2020 | 16:19 | periodieke controle | 11-09-2021 | Ja, bekijk hier. |
| VB-612-K | 8-08-2019 | 14:12 | periodieke controle | 11-09-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 19-09-2024 | 13:06 | 289 | 5.*.31 | 1 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| 19-09-2024 | 13:06 | 471 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht glas gerepareerd of bewerkt |
| 19-09-2024 | 13:06 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
2023 | |||||
| 7-09-2023 | 10:18 | 555 | 5.*.55 | 1 | Remlichten (alle) werken niet |
2021 | |||||
| 7-09-2021 | 12:35 | 555 | 5.*.55 | 1 | Remlichten (alle) werken niet |
| 7-09-2021 | 12:35 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2020 | |||||
| 10-09-2020 | 16:19 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
2019 | |||||
| 8-08-2019 | 14:12 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
Vergeet ook niet alle Renault Trafic voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VB-612-K - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VB-612-K
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VB-610-K | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 31.179 | 28-02-2013 | 13,3 jaar |
| VB-611-K | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | Onbekend | 28-02-2013 | 13,3 jaar |
| VB-612-B | Volkswagen | Transporter | MPV | € 46.700 | 08-03-2013 | 13,2 jaar |
| VB-612-G | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 38.877 | 22-01-2013 | 15,3 jaar |
| VB-612-J | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 33.749 | 10-01-2013 | 13,4 jaar |
| VB-612-K | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 37.349 | 21-01-2013 | 13,4 jaar |
| VB-612-S | Volkswagen | T5 | Gesloten opbouw | Onbekend | 08-10-2015 | 16,6 jaar |
| VB-612-T | Chevrolet | Express | Gesloten opbouw | Onbekend | 01-03-2013 | 19 jaar |
| VB-612-V | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 21.052 | 22-03-2013 | 13,2 jaar |
| VB-613-K | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 41.317 | 31-01-2013 | 13,3 jaar |
| VB-615-K | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 41.317 | 31-01-2013 | 13,3 jaar |
| VB-617-K | Renault | Express | Gesloten opbouw | € 31.909 | 31-01-2013 | 13,3 jaar |
| VB-618-K | Renault | Express | Gesloten opbouw | € 34.068 | 20-02-2013 | 13,3 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 37.752 en/of een afmeting van 518 x 190 cm en/of een gewicht van ± 1.960 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Opel Vivaro | € 35.200 | 508 cm | 190 cm | 1.780 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 38.200 | 525 cm | 199 cm | 1.900 kg |
| Fiat Scudo | € 40.500 | 514 cm | 190 cm | 1.910 kg |
| Citroën Jumpy | € 38.600 | 518 cm | 195 cm | 1.960 kg |
| Volkswagen Transporter | € 39.300 | 514 cm | 189 cm | 1.870 kg |
| Toyota Hilux | € 38.200 | 526 cm | 181 cm | 1.950 kg |
| Nissan King Cab | € 40.100 | 511 cm | 185 cm | 1.940 kg |
| Ford Transit Custom | € 41.200 | 523 cm | 200 cm | 2.080 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Renault TraficGoogle op afbeeldingen van de Renault Trafic
Google op reviews van de Renault Trafic
Renault Trafic Wikipedia-pagina
Autoblog.nl
Renault Trafic nieuws
Renault Trafic nieuws
Autoreview.nl
Renault Trafic: altijd goed voor een revolutie
Nieuwe Renault Trafic E-Tech Electric verwent je - en niet alleen met bliksemsnel laden
Test Renault Trafic E-Tech (2025): comfortabel rijden en liters koffie drinken
Nieuwe elektrische Renault-busjes: dit moet je weten over de Trafic, Estafette en Goelette E-Tech electric
Autovisie.nl
Renault laat plots nieuwe elektrische Trafic zien die tot 2.000 kg mag trekken
Alles over Renault Trafic
Na hippie-camper ook gewone Renault Trafic volledig elektrisch
Renault maakt van Trafic luxe elektrische hippie-camper met dakterras
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/renault/trafic/
Autozine.nl
Autotest: Renault Trafic
Autotest: Renault Trafic
Autotest: Renault Trafic
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.