2-VLJ-97
Er rijden momenteel 50.299 Renault Master's rond in Nederland. Deze Master komt uit het jaar 2011 en is nu 15 jaren, 4 maanden en 15 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Renault Master gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (MAFEJ) nog 5 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 2010 en januari 2012. De nieuwwaarde ligt tussen de € 37.143 en € 43.819, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 41.174 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Master bedraagt € 43.819 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Renault Master € 2.645 duurder dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 18 januari 2011. Het voertuig was toen 8 dagen oud.
Bekijk ook alle Renault Master voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Renault Master | 2011
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Renault |
| Handelsbenaming | Master |
| Lengte | 5,55 m |
| Breedte | 2,07 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 154 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 43.819 |
| Bruto BPM | € 27.790 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 92 kW (125 pk) |
| Continue vermogen | 92 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | M9TD6 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2299cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 10 januari 2011 |
| Leeftijd | 15 jaren, 4 maanden en 15 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 18 januari 2011. Het voertuig was toen 8 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.865 kg |
| Massa rijklaar | 1.965 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.535 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.790 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.790 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,68 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,75 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant MAFEJ | |
| Uitvoering MAFEJC | |
| Typegoedkeuringsnummer e2*2007/46*0016*07 | |
| Plaats chassisnummer r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2022 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 229 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 E | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*692/2008E | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 2-VLJ-97 | 1-11-2022 | 10:53 | periodieke controle | 1-11-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 2-VLJ-97 | 26-10-2022 | 10:28 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| 2-VLJ-97 | 5-10-2021 | 16:23 | periodieke controle | 5-10-2022 | Nee |
| 2-VLJ-97 | 4-10-2021 | 09:15 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| 2-VLJ-97 | 17-03-2021 | 13:20 | periodieke controle | 17-03-2022 | Nee |
| 2-VLJ-97 | 19-08-2020 | 09:55 | periodieke controle | 25-09-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 2-VLJ-97 | 12-09-2019 | 14:27 | periodieke controle | 25-09-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2022 | |||||
| 1-11-2022 | 10:53 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 26-10-2022 | 10:28 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 26-10-2022 | 10:28 | 916 | 5.*.31 | 2 | Remleiding door corrosie aangetast |
| 26-10-2022 | 10:28 | 572 | 5.*.55 | 1 | Zijrichtingaanwijzer(s) werkt niet (goed) |
| 26-10-2022 | 10:28 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 26-10-2022 | 10:28 | 401 | 5.*.45 | 1 | Spiegelglas beschadigd of verweerd |
| 26-10-2022 | 10:28 | 373 | 5.*.41 | 1 | Deur niet op normale wijze te openen |
2021 | |||||
| 4-10-2021 | 09:15 | 572 | 5.*.55 | 1 | Zijrichtingaanwijzer(s) werkt niet (goed) |
| 4-10-2021 | 09:15 | 178 | 5.*.16 | 1 | Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| 4-10-2021 | 09:15 | 540 | 5.*.51 | 1 | Retroreflector ontbreekt |
| 4-10-2021 | 09:15 | 401 | 5.*.45 | 1 | Spiegelglas beschadigd of verweerd |
| 4-10-2021 | 09:15 | 470 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijd |
2020 | |||||
| 19-08-2020 | 09:55 | 497 | 5.*.55 | 2 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2019 | |||||
| 12-09-2019 | 14:27 | 576 | 5.*.53 | 1 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| 12-09-2019 | 14:27 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
Vergeet ook niet alle Renault Master voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 2-VLJ-97 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
2-VLJ-97
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2-VLB-97 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 53.142 | 21-01-2011 | 15,4 jaar |
| 2-VLD-97 | Fiat | Fiorino | Gesloten opbouw | € 17.625 | 10-01-2011 | 15,4 jaar |
| 2-VLF-97 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 55.705 | 13-01-2011 | 15,4 jaar |
| 2-VLJ-90 | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 20.586 | 04-02-2011 | 15,3 jaar |
| 2-VLJ-92 | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 43.323 | 26-01-2011 | 15,3 jaar |
| 2-VLJ-93 | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 49.355 | 27-01-2011 | 15,3 jaar |
| 2-VLJ-94 | Chevrolet | Express | Gesloten opbouw | Onbekend | 31-01-2011 | 20,9 jaar |
| 2-VLJ-95 | Iveco | 40C15 Euro 4 LD | Gesloten opbouw | € 47.556 | 18-01-2011 | 15,4 jaar |
| 2-VLJ-97 | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 43.819 | 18-01-2011 | 15,4 jaar |
| 2-VLK-97 | Volkswagen | Transporter | Kipper | Onbekend | 24-01-2011 | 15,3 jaar |
| 2-VLL-97 | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 16.655 | 03-02-2011 | 15,3 jaar |
| 2-VLP-97 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 26.936 | 10-02-2011 | 15,3 jaar |
| 2-VLR-97 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 37.093 | 16-02-2011 | 15,3 jaar |
| 2-VLV-97 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 39.008 | 04-05-2011 | 15,1 jaar |
| 2-VLX-97 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 23.581 | 27-05-2011 | 15 jaar |
| 2-VLZ-97 | Citroën | Jumpy | Gesloten opbouw | € 35.090 | 04-04-2011 | 15,2 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 41.174 en/of een afmeting van 555 x 207 cm en/of een gewicht van ± 1.865 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Nissan NV400 | € 41.500 | 552 cm | 207 cm | 1.960 kg |
| Volkswagen Transporter | € 42.900 | 563 cm | 201 cm | 1.850 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.