V-70-HNN
Er rijden momenteel 503 Piaggio Porter's rond in Nederland. Deze Porter komt uit het jaar 2012 en is nu 14 jaren, 1 maand en 16 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 26 september 2024, dus sinds 1 jaar, 7 maanden en 19 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Piaggio Porter neerklapbare zijschotten rijden er in dezelfde variant (TJW) nog 46 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2011 en augustus 2016. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.878 en € 30.753, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 18.653 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Porter bedraagt € 30.753 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Piaggio Porter € 12.100 duurder dan gemiddeld.
Dit voertuig van Piaggio haalt een maximumsnelheid van 130 km/uur. Van alle Nederlandse bedrijfsauto's behoort deze Piaggio Porter tot de 24.3% traagste bedrijfsauto's.
Het voertuig is geïmporteerd op 26 september 2024. Het voertuig was toen 12 jaren, 5 maanden en 29 dagen oud.
Bekijk ook alle Piaggio Porter voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Piaggio Porter | 2012
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Piaggio |
| Handelsbenaming | Porter |
| Lengte | 3,56 m |
| Breedte | 1,46 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 130 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 30.753 |
| Bruto BPM | € 6.424 |
| Inrichting | neerklapbare zijschotten |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 52 kW (71 pk) |
| Continue vermogen | 52 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | DA471QLR |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1308cc (1,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 maart 2012 |
| Leeftijd | 14 jaren, 1 maand en 16 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 26 september 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 7 maanden en 19 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 26 september 2024. Het voertuig was toen 12 jaren, 5 maanden en 29 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 17 oktober 2026. Het voertuig moet over 5 maanden en 4 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 785 kg |
| Massa rijklaar | 885 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 815 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.700 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.700 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 715 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 715 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.100 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,83 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,21 m (voor) / 1,22 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type S90 | |
| Variant TJW | |
| Uitvoering SUP | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*2007/46*0031*10 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 8.9 l/100km (1 liter op 11,2km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 5.4 l/100km (1 liter op 18,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 6.7 l/100km (1 liter op 14,9km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 156 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 72 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 84 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 84 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 F | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*692/2008F | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| V-70-HNN | 17-10-2025 | 16:30 | periodieke controle | 17-10-2026 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 17-10-2025 | 16:30 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 17-10-2025 | 16:30 | 532 | 5.*.55 | 1 | Mistachterlicht werkt niet (goed) |
| 17-10-2025 | 16:30 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
Vergeet ook niet alle Piaggio Porter voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van V-70-HNN - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
V-70-HNN
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V-70-HNB | MAN | TGE | Gesloten opbouw | € 53.840 | 25-09-2024 | 4,4 jaar |
| V-70-HND | Citroën | Jumpy | Gesloten opbouw | € 51.215 | 30-09-2024 | 1,6 jaar |
| V-70-HNF | Fiat | Doblò | Gesloten opbouw | € 35.337 | 30-09-2024 | 1,6 jaar |
| V-70-HNG | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 53.977 | 28-09-2024 | 1,6 jaar |
| V-70-HNH | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 59.944 | 30-09-2024 | 1,6 jaar |
| V-70-HNJ | Toyota | Land Cruiser | Gesloten opbouw | € 102.213 | 30-09-2024 | 1,6 jaar |
| V-70-HNK | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 81.082 | 08-11-2024 | 1,5 jaar |
| V-70-HNL | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 46.057 | 30-09-2024 | 1,6 jaar |
| V-70-HNN | Piaggio | Porter | Neerklapbare zijschotten | € 30.753 | 26-09-2024 | 14,1 jaar |
| V-70-HNP | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 62.063 | 09-10-2024 | 1,6 jaar |
| V-70-HNR | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 66.799 | 14-11-2024 | 1,7 jaar |
| V-70-HNS | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 39.463 | 17-10-2024 | 1,6 jaar |
| V-70-HNT | Toyota | ProAce | Gesloten opbouw | € 36.290 | 06-11-2024 | 1,5 jaar |
| V-70-HNV | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 64.768 | 07-10-2024 | 1,6 jaar |
| V-70-HNX | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 61.689 | 30-09-2024 | 1,6 jaar |
| V-70-HNZ | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 35.972 | 23-10-2024 | 1,6 jaar |
| V-71-HNN | Iveco | 35C14 | Gesloten opbouw | € 33.600 | 02-10-2024 | 9 jaar |
| V-72-HNN | MAN | TGE | Gesloten opbouw | € 68.514 | 17-10-2024 | 2,8 jaar |
| V-73-HNN | Peugeot | Boxer | Gesloten opbouw | € 63.753 | 07-11-2024 | 2,4 jaar |
| V-74-HNN | Peugeot | Boxer | Gesloten opbouw | € 63.753 | 18-06-2025 | 2,4 jaar |
| V-75-HNN | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 58.563 | 02-10-2024 | 1,6 jaar |
| V-76-HNN | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 55.103 | 25-10-2024 | 1,6 jaar |
| V-77-HNN | Jeep | Grand Cherokee | Gesloten opbouw | € 103.189 | 02-12-2024 | 7,4 jaar |
| V-78-HNN | Ford | F 150 | Pick-up truck | € 105.040 | 13-12-2024 | 1,4 jaar |
| V-79-HNN | Ford | F 150 | Pick-up truck | € 105.040 | 19-10-2024 | 1,6 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 14 mei 2026.