6-VVF-63
Er rijden momenteel 503 Piaggio Porter's rond in Nederland. Deze Porter komt uit het jaar 2012 en is nu 14 jaren, 1 maand en 3 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 maart 2017, dus sinds 9 jaren, 2 maanden en 11 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Piaggio Porter kipper rijden er in dezelfde variant (TJW) nog 46 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2011 en augustus 2016. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.878 en € 30.753, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 18.653 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Porter bedraagt € 17.317 incl. BTW en BPM, deze Piaggio Porter is daardoor € 1.336 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Piaggio Porter voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Piaggio Porter | 2012
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Piaggio |
| Handelsbenaming | Porter |
| Lengte | 3,56 m |
| Breedte | 1,46 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 130 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 17.317 |
| Bruto BPM | € 3.191 |
| Inrichting | kipper |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 52 kW (71 pk) |
| Continue vermogen | 52 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | DA471QLR |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1308cc (1,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 april 2012 |
| Leeftijd | 14 jaren, 1 maand en 3 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 15 maart 2017 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 9 jaren, 2 maanden en 11 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 28 januari 2027. Het voertuig moet over 8 maanden en 5 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 785 kg |
| Massa rijklaar | 885 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 815 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.700 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.700 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 650 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.050 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,83 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,21 m (voor) / 1,22 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant TJW | |
| Uitvoering SUP | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*2007/46*0031*05 | |
| Plaats chassisnummer r. voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 A | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*692/2008A | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 6-VVF-63 | 26-01-2026 | 16:57 | periodieke controle | 28-01-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VVF-63 | 28-01-2025 | 12:29 | periodieke controle | 28-01-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VVF-63 | 24-01-2024 | 16:22 | periodieke controle | 25-01-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VVF-63 | 19-01-2023 | 16:20 | periodieke controle | 25-01-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VVF-63 | 10-01-2022 | 16:01 | periodieke controle | 25-01-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VVF-63 | 6-01-2021 | 12:02 | periodieke controle | 25-01-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VVF-63 | 25-01-2019 | 16:41 | periodieke controle | 25-01-2021 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 26-01-2026 | 16:57 | 522 | 5.*.56 | 1 | Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
| 26-01-2026 | 16:57 | 211 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning op 1 as niet gelijk |
2025 | |||||
| 28-01-2025 | 12:29 | 388 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie werkt niet |
| 28-01-2025 | 12:29 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
2024 | |||||
| 24-01-2024 | 16:22 | 401 | 5.*.45 | 1 | Spiegelglas beschadigd of verweerd |
| 24-01-2024 | 16:22 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
2023 | |||||
| 19-01-2023 | 16:20 | 673 | 5.*.71 | 1 | Claxon werkt niet/ontbreekt |
| 19-01-2023 | 16:20 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 19-01-2023 | 16:20 | 401 | 5.*.45 | 1 | Spiegelglas beschadigd of verweerd |
2022 | |||||
| 10-01-2022 | 16:01 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
2021 | |||||
| 6-01-2021 | 12:02 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
2019 | |||||
| 25-01-2019 | 16:41 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
Vergeet ook niet alle Piaggio Porter voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 6-VVF-63 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
6-VVF-63
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6-VVF-61 | Renault Mod Drst | Durisotti | Gesloten opbouw | € 42.855 | 29-03-2012 | 14,2 jaar |
| 6-VVF-62 | Mitsubishi | Canter | Gesloten opbouw | Onbekend | 29-03-2012 | 18,9 jaar |
| 6-VVF-63 | Piaggio | Porter | Kipper | € 17.317 | 23-04-2012 | 14,1 jaar |
| 6-VVF-64 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 44.014 | 20-04-2012 | 14,1 jaar |
| 6-VVF-65 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 23.762 | 17-08-2012 | 13,8 jaar |
| 6-VVF-66 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 34.402 | 05-04-2012 | 14,1 jaar |
| 6-VVF-67 | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 45.464 | 31-03-2012 | 14,2 jaar |
| 6-VVF-68 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 24.100 | 05-04-2012 | 14,1 jaar |
| 6-VVF-69 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 24.100 | 05-04-2012 | 14,1 jaar |
| 6-VVH-63 | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 37.746 | 12-04-2012 | 14,1 jaar |
| 6-VVK-63 | Ford | Transit-tourneo | Gesloten opbouw | € 36.144 | 03-05-2012 | 14,1 jaar |
| 6-VVP-63 | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 47.473 | 27-06-2012 | 13,9 jaar |
| 6-VVS-63 | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 37.917 | 31-05-2012 | 14 jaar |
| 6-VVT-63 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 19.891 | 25-05-2012 | 14 jaar |
| 6-VVV-63 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 30.849 | 05-06-2012 | 14 jaar |
| 6-VVX-63 | Ford | Transit-tourneo | Gesloten opbouw | € 29.790 | 06-08-2012 | 13,8 jaar |
| 6-VVZ-63 | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 19.540 | 18-06-2012 | 13,9 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.