6-VVP-63
Er rijden momenteel 14.530 Opel Movano's rond in Nederland. Deze Movano komt uit het jaar 2012 en is nu 13 jaren, 10 maanden en 29 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 maart 2026, dus sinds 2 maanden en 13 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Opel Movano gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (F4FC) nog 9 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2011 en mei 2013. De nieuwwaarde ligt tussen de € 42.739 en € 48.144, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 45.619 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Movano bedraagt € 47.473 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Opel Movano € 1.854 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Opel Movano voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Opel Movano | 2012
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Opel |
| Handelsbenaming | Movano |
| Lengte | 5,55 m |
| Breedte | 2,07 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 154 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 47.473 |
| Bruto BPM | € 11.500 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 107 kW (145 pk) |
| Continue vermogen | 107 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | M9T D6 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2299cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 27 juni 2012 |
| Leeftijd | 13 jaren, 10 maanden en 29 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 13 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 13 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 15 september 2026. Het voertuig moet over 3 maanden en 23 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.056 kg |
| Massa rijklaar | 2.156 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.344 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,68 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,75 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant F4FC | |
| Uitvoering A1AFB3 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0362*06 | |
| Plaats chassisnummer r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 10.8 l/100km (1 liter op 9,3km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 10.8 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 7.8 l/100km (1 liter op 12,8km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 8.9 l/100km (1 liter op 11,2km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 233 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 83 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 83 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 E | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*692/2008E | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 6-VVP-63 | 15-09-2025 | 09:34 | periodieke controle | 15-09-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VVP-63 | 9-01-2024 | 11:54 | periodieke controle | 9-01-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VVP-63 | 7-11-2022 | 12:59 | periodieke controle | 7-11-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VVP-63 | 4-11-2022 | 09:49 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| 6-VVP-63 | 26-10-2021 | 11:07 | periodieke controle | 26-10-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VVP-63 | 20-10-2021 | 16:09 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| 6-VVP-63 | 11-06-2019 | 14:49 | periodieke controle | 11-06-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 15-09-2025 | 09:34 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 15-09-2025 | 09:34 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
2024 | |||||
| 9-01-2024 | 11:54 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 9-01-2024 | 11:54 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
2022 | |||||
| 7-11-2022 | 12:59 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 7-11-2022 | 12:59 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| 4-11-2022 | 09:49 | 178 | 5.*.16 | 1 | Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
2021 | |||||
| 26-10-2021 | 11:07 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| 20-10-2021 | 16:09 | 178 | 5.*.16 | 1 | Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| 20-10-2021 | 16:09 | 401 | 5.*.45 | 1 | Spiegelglas beschadigd of verweerd |
| 20-10-2021 | 16:09 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| 20-10-2021 | 16:09 | 357 | 5.*.39 | 1 | Parkeerrem werkt niet op 2 wielen |
2019 | |||||
| 11-06-2019 | 14:49 | 211 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning op 1 as niet gelijk |
| 11-06-2019 | 14:49 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 11-06-2019 | 14:49 | 576 | 5.*.53 | 1 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
Vergeet ook niet alle Opel Movano voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 6-VVP-63 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
6-VVP-63
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6-VVF-63 | Piaggio | Porter | Kipper | € 17.317 | 23-04-2012 | 14,1 jaar |
| 6-VVH-63 | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 37.746 | 12-04-2012 | 14,1 jaar |
| 6-VVK-63 | Ford | Transit-tourneo | Gesloten opbouw | € 36.144 | 03-05-2012 | 14,1 jaar |
| 6-VVP-61 | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 43.777 | 09-05-2012 | 14,1 jaar |
| 6-VVP-63 | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 47.473 | 27-06-2012 | 13,9 jaar |
| 6-VVP-64 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 31.468 | 15-05-2012 | 14 jaar |
| 6-VVP-65 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 32.981 | 11-05-2012 | 14 jaar |
| 6-VVP-66 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 38.700 | 11-05-2012 | 14 jaar |
| 6-VVS-63 | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 37.917 | 31-05-2012 | 14 jaar |
| 6-VVT-63 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 19.891 | 25-05-2012 | 14 jaar |
| 6-VVV-63 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 30.849 | 05-06-2012 | 14 jaar |
| 6-VVX-63 | Ford | Transit-tourneo | Gesloten opbouw | € 29.790 | 06-08-2012 | 13,8 jaar |
| 6-VVZ-63 | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 19.540 | 18-06-2012 | 13,9 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 45.619 en/of een afmeting van 555 x 207 cm en/of een gewicht van ± 2.056 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Peugeot Boxer | € 46.500 | 549 cm | 206 cm | 1.980 kg |
| Citroën Jumper | € 48.900 | 554 cm | 206 cm | 2.000 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 46.600 | 564 cm | 199 cm | 2.120 kg |
| Volkswagen Crafter | € 42.300 | 559 cm | 199 cm | 2.060 kg |
| Nissan NV400 | € 45.500 | 565 cm | 207 cm | 1.960 kg |
| Volkswagen Transporter | € 44.400 | 563 cm | 201 cm | 2.190 kg |
| Fiat Ducato | € 45.300 | 556 cm | 208 cm | 2.090 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.