3-VLX-42
Er rijden momenteel 503 Piaggio Porter's rond in Nederland. Deze Porter komt uit het jaar 2011 en is nu 15 jaren, 1 maand en 27 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 februari 2022, dus sinds 4 jaren, 3 maanden en 10 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Piaggio Porter open wagen rijden er in dezelfde variant (PJW) nog 7 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2011 en augustus 2015. De nieuwwaarde ligt tussen de € 10.850 en € 21.667, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 17.346 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Porter bedraagt € 10.850 incl. BTW en BPM, deze Piaggio Porter is daardoor € 6.496 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Piaggio Porter voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Piaggio Porter | 2011
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Piaggio |
| Handelsbenaming | Porter |
| Lengte | 3,56 m |
| Breedte | 1,46 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 130 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 10.850 |
| Bruto BPM | € 2.807 |
| Inrichting | open wagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 52 kW (71 pk) |
| Continue vermogen | 52 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | DA471QLR |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1308cc (1,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 29 maart 2011 |
| Leeftijd | 15 jaren, 1 maand en 27 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 15 februari 2022 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren, 3 maanden en 10 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 30 maart 2022. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 750 kg |
| Massa rijklaar | 850 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 830 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.680 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.680 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 630 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.050 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,83 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,21 m (voor) / 1,22 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant PJW | |
| Uitvoering LUP | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*2007/46*0031*05 | |
| Plaats chassisnummer r. voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2022 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 A | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*692/2008A | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 3-VLX-42 | 8-03-2021 | 12:54 | periodieke controle | 30-03-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 3-VLX-42 | 7-02-2020 | 09:18 | periodieke controle | 30-03-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 3-VLX-42 | 1-03-2019 | 14:05 | periodieke controle | 30-03-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2021 | |||||
| 8-03-2021 | 12:54 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 8-03-2021 | 12:54 | 526 | 5.*.62 | 1 | Mistachterlicht optisch signaal ontbreekt of defect |
| 8-03-2021 | 12:54 | 355 | 5.*.39 | 1 | Remvertraging / remwerking parkeerrem onvoldoende |
| 8-03-2021 | 12:54 | 478 | 5.*.53 | 2 | Achterlicht kleur wijkt af of niet toegestaan |
| 8-03-2021 | 12:54 | 391 | 5.*.43 | 2 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
2020 | |||||
| 7-02-2020 | 09:18 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
2019 | |||||
| 1-03-2019 | 14:05 | 480 | 5.*.55 | 2 | Achterlicht niet van gelijke grootte/sterkte/kleur |
Vergeet ook niet alle Piaggio Porter voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 3-VLX-42 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
3-VLX-42
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3-VLB-42 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 58.569 | 07-01-2011 | 15,4 jaar |
| 3-VLD-42 | Land Rover | Defender | Gesloten opbouw | € 54.110 | 01-02-2011 | 15,3 jaar |
| 3-VLF-42 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 44.187 | 27-01-2011 | 15,3 jaar |
| 3-VLG-42 | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 30.229 | 13-01-2011 | 15,4 jaar |
| 3-VLH-42 | Fiat | Ducato | Gesloten opbouw | € 43.931 | 19-01-2011 | 15,4 jaar |
| 3-VLK-42 | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 34.209 | 31-01-2011 | 15,3 jaar |
| 3-VLP-42 | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 40.761 | 10-02-2011 | 15,3 jaar |
| 3-VLR-42 | Iveco | 35S14 | Open wagen | € 35.615 | 11-03-2011 | 15,2 jaar |
| 3-VLX-41 | Mitsubishi | Outlander | Gesloten opbouw | € 45.254 | 03-03-2011 | 15,2 jaar |
| 3-VLX-42 | Piaggio | Porter | Open wagen | € 10.850 | 29-03-2011 | 15,2 jaar |
| 3-VLX-45 | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | Onbekend | 18-03-2011 | 18,1 jaar |
| 3-VLX-47 | Mitsubishi | Pajero | Gesloten opbouw | € 60.784 | 04-03-2011 | 15,2 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.