VZ-540-L
Er rijden momenteel 52.069 Peugeot Partner's rond in Nederland. Deze Partner komt uit het jaar 2011 en is nu 14 jaren, 7 maanden en 27 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 28 februari 2026, dus sinds 2 maanden en 26 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op benzine en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Peugeot Partner gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (B5FK) nog 207 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 2010 en november 2018. De nieuwwaarde ligt tussen de € 8.373 en € 41.781, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 22.108 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Partner bedraagt € 16.996 incl. BTW en BPM, deze Peugeot Partner is daardoor € 5.112 goedkoper dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 15 september 2016. Het voertuig was toen 4 jaren, 11 maanden en 18 dagen oud.
Bekijk ook alle Peugeot Partner voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Peugeot Partner | 2011
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Peugeot |
| Handelsbenaming | Partner |
| Breedte | 1,81 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 162 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 16.996 |
| Bruto BPM | € 3.721 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 72 kW (98 pk) |
| Continue vermogen | 72 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 5F01 |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1598cc (1,6 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 29 september 2011 |
| Leeftijd | 14 jaren, 7 maanden en 27 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 28 februari 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 26 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 15 september 2016. Het voertuig was toen 4 jaren, 11 maanden en 18 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 30 september 2026. Het voertuig moet over 4 maanden en 7 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.383 kg |
| Massa rijklaar | 1.483 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 477 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.960 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.960 kg |
| Maximum massa samenstelling | 3.010 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.080 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.080 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.040 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.040 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 705 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 705 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,73 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,51 m (voor) / 1,56 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type 7 | |
| Variant B5FK | |
| Uitvoering 0 | |
| Typegoedkeuringsnummer e2*2007/46*0001*09 | |
| Plaats chassisnummer r. schroefveerkoker |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 9.6 l/100km (1 liter op 10,4km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 5.7 l/100km (1 liter op 17,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 7.1 l/100km (1 liter op 14,1km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 164 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 81 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 D | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*692/2008D | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VZ-540-L | 3-09-2025 | 14:44 | periodieke controle | 30-09-2026 | Ja, bekijk hier. |
| VZ-540-L | 18-09-2024 | 11:34 | periodieke controle | 30-09-2025 | Ja, bekijk hier. |
| VZ-540-L | 4-09-2023 | 16:52 | periodieke controle | 30-09-2024 | Ja, bekijk hier. |
| VZ-540-L | 25-08-2022 | 13:17 | periodieke controle | 30-09-2023 | Ja, bekijk hier. |
| VZ-540-L | 20-08-2021 | 10:48 | periodieke controle | 30-09-2022 | Ja, bekijk hier. |
| VZ-540-L | 18-09-2020 | 13:32 | periodieke controle | 30-09-2021 | Ja, bekijk hier. |
| VZ-540-L | 20-09-2019 | 14:11 | periodieke controle | 30-09-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 3-09-2025 | 14:44 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 3-09-2025 | 14:44 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
| 3-09-2025 | 14:44 | 122 | 5.*.11 | 1 | CO meer dan wettelijk toegestaan |
2024 | |||||
| 18-09-2024 | 11:34 | 497 | 5.*.55 | 2 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 18-09-2024 | 11:34 | 480 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht niet van gelijke grootte/sterkte/kleur |
| 18-09-2024 | 11:34 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 18-09-2024 | 11:34 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
2023 | |||||
| 4-09-2023 | 16:52 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 4-09-2023 | 16:52 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
2022 | |||||
| 25-08-2022 | 13:17 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 25-08-2022 | 13:17 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
2021 | |||||
| 20-08-2021 | 10:48 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
2020 | |||||
| 18-09-2020 | 13:32 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
2019 | |||||
| 20-09-2019 | 14:11 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
Vergeet ook niet alle Peugeot Partner voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VZ-540-L - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VZ-540-L
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VZ-540-B | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 27.476 | 01-08-2016 | 9,8 jaar |
| VZ-540-D | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 48.121 | 11-10-2016 | 9,9 jaar |
| VZ-540-F | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 56.811 | 20-08-2016 | 11,2 jaar |
| VZ-540-H | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 45.486 | 31-08-2016 | 9,7 jaar |
| VZ-540-J | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 32.754 | 31-08-2016 | 9,7 jaar |
| VZ-540-L | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 16.996 | 15-09-2016 | 14,7 jaar |
| VZ-540-N | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 57.506 | 19-09-2016 | 9,7 jaar |
| VZ-540-P | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 47.490 | 23-09-2016 | 9,7 jaar |
| VZ-540-S | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 47.379 | 28-09-2016 | 16,2 jaar |
| VZ-540-X | Palfinger Platforms Gmbh | Hoogwerker | € 35.329 | 06-10-2016 | 9,6 jaar | |
| VZ-541-L | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 32.709 | 17-10-2016 | 15 jaar |
| VZ-543-L | Dangel | Expert | Gesloten opbouw | € 36.060 | 12-09-2016 | 9,7 jaar |
| VZ-544-L | Dangel | Boxer | Gesloten opbouw | € 42.344 | 12-09-2016 | 9,7 jaar |
| VZ-545-L | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 27.093 | 08-09-2016 | 10,7 jaar |
| VZ-546-L | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 20.107 | 16-11-2016 | 15,4 jaar |
| VZ-548-L | Fiat | Fiorino | Gesloten opbouw | € 15.436 | 14-01-2017 | 15,2 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 22.108 en/of breedte van 181 cm en/of een gewicht van ± 1.383 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Caddy | € 21.600 | 462 cm | 180 cm | 1.450 kg |
| Fiat Doblò | € 22.500 | 497 cm | 187 cm | 1.430 kg |
| Ford Transit Connect | € 22.100 | 437 cm | 180 cm | 1.440 kg |
| Citroën Berlingo | € 21.700 | 439 cm | 181 cm | 1.420 kg |
| Renault Kangoo | € 21.000 | 424 cm | 182 cm | 1.300 kg |
| Opel Combo | € 24.300 | 462 cm | 183 cm | 1.280 kg |
| Renault Express | € 22.000 | - | 183 cm | 1.270 kg |
| Dacia Duster | € 22.400 | 434 cm | 182 cm | 1.300 kg |
| Suzuki Grand Vitara | € 24.300 | - | 179 cm | 1.430 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Peugeot PartnerGoogle op afbeeldingen van de Peugeot Partner
Google op reviews van de Peugeot Partner
Peugeot Partner Wikipedia-pagina
Autoblog.nl
Peugeot Partner
Autovisie.nl
Alles over Peugeot Partner
Peugeot e-Partner verbreedt Peugeots elektro-programma
Kleine range voor elektrische Peugeot Partner Tepee
Peugeot Rifter wil heus nog wel je Partner zijn
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/peugeot/partner/
Autozine.nl
Autotest: Peugeot Partner
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.