VD-324-Z
Er rijden momenteel 52.069 Peugeot Partner's rond in Nederland. Deze Partner komt uit het jaar 2013 en is nu 12 jaren, 10 maanden en 15 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 30 januari 2019, dus sinds 7 jaren, 3 maanden en 26 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Peugeot Partner gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (A9HN) nog 3.301 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2011 en oktober 2016. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.840 en € 31.659, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 21.074 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Partner bedraagt € 21.050 incl. BTW en BPM, deze Peugeot Partner is daardoor € 24 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Peugeot Partner voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Peugeot Partner | 2013
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Peugeot |
| Handelsbenaming | Partner |
| Lengte | 4,38 m |
| Breedte | 1,81 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 152 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 21.050 |
| Bruto BPM | € 5.207 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 55 kW (75 pk) |
| Continue vermogen | 55 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | 9H06 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1560cc (1,6 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 10 juli 2013 |
| Leeftijd | 12 jaren, 10 maanden en 15 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 30 januari 2019 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 jaren, 3 maanden en 26 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 30 januari 2027. Het voertuig moet over 8 maanden en 8 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.350 kg |
| Massa rijklaar | 1.450 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 485 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.935 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.935 kg |
| Maximum massa samenstelling | 2.930 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.050 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.120 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 680 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 680 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,73 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,51 m (voor) / 1,56 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type 7 | |
| Variant A9HN | |
| Uitvoering 0/1 | |
| Typegoedkeuringsnummer e2*2007/46*0001*14 | |
| Plaats chassisnummer r. schroefveerkoker |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 5.9 l/100km (1 liter op 16,9km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 4.7 l/100km (1 liter op 21,3km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 5.1 l/100km (1 liter op 19,6km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 133 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 75 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 76 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 H | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*566/2011H | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VD-324-Z | 12-12-2025 | 15:27 | periodieke controle | 30-01-2027 | Nee |
| VD-324-Z | 16-12-2024 | 13:03 | periodieke controle | 30-01-2026 | Ja, bekijk hier. |
| VD-324-Z | 26-01-2024 | 10:08 | periodieke controle | 30-01-2025 | Ja, bekijk hier. |
| VD-324-Z | 18-01-2023 | 09:09 | periodieke controle | 30-01-2024 | Ja, bekijk hier. |
| VD-324-Z | 8-12-2021 | 14:36 | periodieke controle | 30-01-2023 | Ja, bekijk hier. |
| VD-324-Z | 17-12-2020 | 13:27 | periodieke controle | 30-01-2022 | Ja, bekijk hier. |
| VD-324-Z | 4-12-2019 | 15:37 | periodieke controle | 30-01-2021 | Ja, bekijk hier. |
| VD-324-Z | 30-01-2019 | 10:28 | periodieke controle | 30-01-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 16-12-2024 | 13:03 | 401 | 5.*.45 | 1 | Spiegelglas beschadigd of verweerd |
| 16-12-2024 | 13:03 | 393 | 5.*.43 | 1 | Ruitensproeierinstallatie werkt niet goed |
| 16-12-2024 | 13:03 | 141 | 5.*.11 | 1 | Roetfilter werkt niet goed, aantal deeltjes meer dan toegest |
| 26-01-2024 | 10:08 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2023 | |||||
| 18-01-2023 | 09:09 | RA6 | RA6 | 1 | Waarschuwingsinrichting antiblokkeersysteem geeft defect aan |
| 18-01-2023 | 09:09 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 18-01-2023 | 09:09 | 520 | 5.*.56 | 1 | Koplamp met afwijkend lichtbeeld onjuist afgesteld |
2021 | |||||
| 8-12-2021 | 14:36 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 8-12-2021 | 14:36 | 497 | 5.*.55 | 2 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 8-12-2021 | 14:36 | 522 | 5.*.56 | 1 | Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
| 8-12-2021 | 14:36 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
2020 | |||||
| 17-12-2020 | 13:27 | 497 | 5.*.55 | 2 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2019 | |||||
| 4-12-2019 | 15:37 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 30-01-2019 | 10:28 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
Vergeet ook niet alle Peugeot Partner voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VD-324-Z - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VD-324-Z
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VD-320-Z | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 20.380 | 23-07-2013 | 12,8 jaar |
| VD-321-Z | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 20.850 | 23-07-2013 | 12,8 jaar |
| VD-323-Z | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 21.050 | 10-07-2013 | 12,9 jaar |
| VD-324-D | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 20.850 | 02-04-2013 | 13,2 jaar |
| VD-324-L | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 21.760 | 13-05-2013 | 13 jaar |
| VD-324-N | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 45.504 | 05-12-2013 | 13,7 jaar |
| VD-324-P | Renault | Master | Veewagen | € 52.334 | 15-05-2013 | 13 jaar |
| VD-324-R | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 46.112 | 30-05-2013 | 13 jaar |
| VD-324-S | Ford | Transit-tourneo | Neerklapbare zijschotten | € 45.847 | 30-05-2013 | 13 jaar |
| VD-324-V | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 29.985 | 13-06-2013 | 13 jaar |
| VD-324-X | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 41.185 | 25-06-2013 | 12,9 jaar |
| VD-324-Z | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 21.050 | 10-07-2013 | 12,9 jaar |
| VD-325-Z | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 23.680 | 27-06-2013 | 12,9 jaar |
| VD-327-Z | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 24.650 | 09-07-2013 | 12,9 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 21.074 en/of een afmeting van 438 x 181 cm en/of een gewicht van ± 1.350 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Caddy | € 21.500 | 441 cm | 180 cm | 1.430 kg |
| Citroën Berlingo | € 20.900 | 439 cm | 180 cm | 1.400 kg |
| Ford Transit Connect | € 21.700 | 437 cm | 180 cm | 1.380 kg |
| Fiat Doblò | € 19.500 | 428 cm | 171 cm | 1.250 kg |
| Dacia Duster | € 22.400 | 434 cm | 182 cm | 1.300 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Peugeot PartnerGoogle op afbeeldingen van de Peugeot Partner
Google op reviews van de Peugeot Partner
Peugeot Partner Wikipedia-pagina
Autoblog.nl
Peugeot Partner
Autovisie.nl
Alles over Peugeot Partner
Peugeot e-Partner verbreedt Peugeots elektro-programma
Kleine range voor elektrische Peugeot Partner Tepee
Peugeot Rifter wil heus nog wel je Partner zijn
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/peugeot/partner/
Autozine.nl
Autotest: Peugeot Partner
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.