VD-097-D
Er rijden momenteel 52.069 Peugeot Partner's rond in Nederland. Deze Partner komt uit het jaar 2013 en is nu 13 jaren, 1 maand en 29 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 23 november 2016, dus sinds 9 jaren, 6 maanden en 4 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Peugeot Partner gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (A9HN) nog 3.301 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2011 en oktober 2016. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.840 en € 31.659, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 21.074 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Partner bedraagt € 21.090 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Peugeot Partner € 16 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Peugeot Partner voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Peugeot Partner | 2013
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Peugeot |
| Handelsbenaming | Partner |
| Lengte | 4,38 m |
| Breedte | 1,81 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 152 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 21.090 |
| Bruto BPM | € 5.217 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 55 kW (75 pk) |
| Continue vermogen | 55 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | 9H06 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1560cc (1,6 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 29 maart 2013 |
| Leeftijd | 13 jaren, 1 maand en 29 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 23 november 2016 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 9 jaren, 6 maanden en 4 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 18 november 2026. Het voertuig moet over 5 maanden en 23 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.350 kg |
| Massa rijklaar | 1.450 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 485 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.935 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.935 kg |
| Maximum massa samenstelling | 2.930 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.050 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.120 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 680 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 680 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,73 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,51 m (voor) / 1,56 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type 7 | |
| Variant A9HN | |
| Uitvoering 0/1 | |
| Typegoedkeuringsnummer e2*2007/46*0001*14 | |
| Plaats chassisnummer r. schroefveerkoker |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 5.9 l/100km (1 liter op 16,9km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 4.7 l/100km (1 liter op 21,3km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 5.1 l/100km (1 liter op 19,6km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 133 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 75 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 76 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 H | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*566/2011H | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VD-097-D | 8-10-2025 | 12:15 | periodieke controle | 18-11-2026 | Ja, bekijk hier. |
| VD-097-D | 12-11-2024 | 16:00 | periodieke controle | 18-11-2025 | Ja, bekijk hier. |
| VD-097-D | 5-10-2023 | 12:03 | periodieke controle | 18-11-2024 | Ja, bekijk hier. |
| VD-097-D | 9-11-2022 | 13:12 | periodieke controle | 18-11-2023 | Ja, bekijk hier. |
| VD-097-D | 22-10-2021 | 15:51 | periodieke controle | 18-11-2022 | Nee |
| VD-097-D | 16-10-2020 | 11:07 | periodieke controle | 18-11-2021 | Ja, bekijk hier. |
| VD-097-D | 15-10-2019 | 14:55 | periodieke controle | 18-11-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 8-10-2025 | 12:15 | 497 | 5.*.55 | 2 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2024 | |||||
| 12-11-2024 | 16:00 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 12-11-2024 | 16:00 | 576 | 5.*.53 | 2 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
2023 | |||||
| 5-10-2023 | 12:03 | 584 | 5.*.55 | 2 | Stadslicht werkt niet (goed) |
2022 | |||||
| 9-11-2022 | 13:12 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
2020 | |||||
| 16-10-2020 | 11:07 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
2019 | |||||
| 15-10-2019 | 14:55 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
Vergeet ook niet alle Peugeot Partner voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VD-097-D - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VD-097-D
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VD-090-D | Peugeot | Boxer | Gesloten opbouw | € 37.090 | 03-04-2013 | 13,2 jaar |
| VD-093-D | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 20.850 | 12-04-2013 | 13,1 jaar |
| VD-094-D | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 24.950 | 25-04-2013 | 13,1 jaar |
| VD-095-D | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 21.090 | 09-04-2013 | 13,1 jaar |
| VD-096-D | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 21.090 | 09-04-2013 | 13,1 jaar |
| VD-097-B | Mercedes-Benz | Citan | Gesloten opbouw | € 22.617 | 22-03-2013 | 13,2 jaar |
| VD-097-D | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 21.090 | 29-03-2013 | 13,2 jaar |
| VD-097-G | Volkswagen | T5 | Gesloten opbouw | Onbekend | 05-04-2013 | 17,1 jaar |
| VD-097-H | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 21.086 | 16-04-2013 | 13,1 jaar |
| VD-097-L | Mitsubishi | L200 | Afneembare bovenbouw | € 38.668 | 01-05-2013 | 13,5 jaar |
| VD-097-N | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 42.851 | 17-05-2013 | 13 jaar |
| VD-097-P | Renault | Master | Veewagen | € 46.375 | 14-05-2013 | 13 jaar |
| VD-097-R | Nissan | Primastar | Gesloten opbouw | € 33.118 | 27-05-2013 | 13 jaar |
| VD-097-S | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 51.270 | 17-06-2013 | 13 jaar |
| VD-097-T | Nissan | NV200 | Gesloten opbouw | € 24.429 | 08-06-2013 | 13 jaar |
| VD-097-V | Fiat | Fiorino | Gesloten opbouw | € 21.658 | 03-07-2013 | 12,9 jaar |
| VD-097-X | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 39.371 | 24-06-2013 | 12,9 jaar |
| VD-098-D | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 21.090 | 29-03-2013 | 13,2 jaar |
| VD-099-D | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 21.090 | 05-04-2013 | 13,2 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 21.074 en/of een afmeting van 438 x 181 cm en/of een gewicht van ± 1.350 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Caddy | € 21.500 | 441 cm | 180 cm | 1.430 kg |
| Citroën Berlingo | € 20.900 | 439 cm | 180 cm | 1.400 kg |
| Ford Transit Connect | € 21.700 | 437 cm | 180 cm | 1.380 kg |
| Fiat Doblò | € 19.500 | 428 cm | 171 cm | 1.250 kg |
| Dacia Duster | € 22.400 | 434 cm | 182 cm | 1.300 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Peugeot PartnerGoogle op afbeeldingen van de Peugeot Partner
Google op reviews van de Peugeot Partner
Peugeot Partner Wikipedia-pagina
Autoblog.nl
Peugeot Partner
Autovisie.nl
Alles over Peugeot Partner
Peugeot e-Partner verbreedt Peugeots elektro-programma
Kleine range voor elektrische Peugeot Partner Tepee
Peugeot Rifter wil heus nog wel je Partner zijn
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/peugeot/partner/
Autozine.nl
Autotest: Peugeot Partner
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.