9-VFH-26
Er rijden momenteel 51.757 Peugeot Partner's rond in Nederland. Deze Partner komt uit het jaar 2009 en is nu 16 jaren, 10 maanden en 19 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 augustus 2025, dus sinds 10 maanden en 23 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Peugeot Partner gesloten opbouw rijden er nog 8.209 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 1996 en april 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 8.050 en € 43.485, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 21.710 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Peugeot Partner is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 19 oktober 2009. Het voertuig was toen 2 maanden en 2 dagen oud.
Bekijk ook alle Peugeot Partner voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Peugeot Partner | 2009
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Peugeot |
| Handelsbenaming | Partner |
| Breedte | 1,78 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 6.082 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 66 kW (90 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1560cc (1,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 17 augustus 2009 |
| Leeftijd | 16 jaren, 10 maanden en 19 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 13 augustus 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 maanden en 23 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 19 oktober 2009. Het voertuig was toen 2 maanden en 2 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 20 oktober 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.434 kg |
| Massa rijklaar | 1.534 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 596 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.130 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.130 kg |
| Maximum massa samenstelling | 3.130 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.060 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.060 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.230 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.230 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,74 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,50 m (voor) / 1,52 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. schroefveerkoker |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 9-VFH-26 | 21-08-2024 | 15:32 | periodieke controle | 20-10-2025 | Nee |
| 9-VFH-26 | 25-09-2023 | 10:36 | periodieke controle | 20-10-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 9-VFH-26 | 26-09-2022 | 14:23 | periodieke controle | 20-10-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 9-VFH-26 | 27-09-2021 | 10:40 | periodieke controle | 20-10-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 9-VFH-26 | 24-09-2021 | 16:47 | periodieke controle | 20-10-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 9-VFH-26 | 20-10-2020 | 15:17 | periodieke controle | 20-10-2021 | Nee |
| 9-VFH-26 | 29-08-2019 | 08:44 | periodieke controle | 29-08-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
| 25-09-2023 | 10:36 | AC2 | AC2 | 1 | Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
2022 | |||||
| 26-09-2022 | 14:23 | RA6 | RA6 | 1 | Waarschuwingsinrichting antiblokkeersysteem geeft defect aan |
2021 | |||||
| 27-09-2021 | 10:40 | 532 | 5.*.55 | 1 | Mistachterlicht werkt niet (goed) |
| 27-09-2021 | 10:40 | RA6 | RA6 | 1 | Waarschuwingsinrichting antiblokkeersysteem geeft defect aan |
| 24-09-2021 | 16:47 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 24-09-2021 | 16:47 | RA6 | RA6 | 1 | Waarschuwingsinrichting antiblokkeersysteem geeft defect aan |
| 24-09-2021 | 16:47 | 999 | nl13 | 1 | iom keurmeester steekproefcontrolerapport niet ondertekend i |
2019 | |||||
| 29-08-2019 | 08:44 | 307 | 5.*.31 | 1 | Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
Vergeet ook niet alle Peugeot Partner voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 9-VFH-26 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
9-VFH-26
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9-VFB-26 | Fiat | Doblò | Gesloten opbouw | € 22.329 | 25-09-2009 | 16,8 jaar |
| 9-VFD-26 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 37.286 | 26-11-2009 | 16,6 jaar |
| 9-VFH-20 | Ssangyong | Rexton | Gesloten opbouw | Onbekend | 14-10-2009 | 16,7 jaar |
| 9-VFH-26 | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | Onbekend | 19-10-2009 | 16,9 jaar |
| 9-VFH-29 | G.m.c. | 1500 | Open wagen | Onbekend | 16-10-2009 | 45,4 jaar |
| 9-VFK-26 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 40.586 | 27-10-2009 | 16,7 jaar |
| 9-VFL-26 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 20.246 | 03-11-2009 | 16,7 jaar |
| 9-VFR-26 | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | Onbekend | 31-12-2009 | 19,8 jaar |
| 9-VFS-26 | Toyota | Land Cruiser | Gesloten opbouw | € 71.812 | 08-12-2009 | 16,6 jaar |
| 9-VFT-26 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | Onbekend | 03-12-2009 | 16,6 jaar |
| 9-VFZ-26 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 21.314 | 04-01-2010 | 16,5 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 21.710 en/of breedte van 178 cm en/of een gewicht van ± 1.434 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Caddy | € 21.600 | 462 cm | 180 cm | 1.450 kg |
| Ford Transit Connect | € 22.000 | 437 cm | 180 cm | 1.440 kg |
| Citroën Berlingo | € 21.400 | 439 cm | 186 cm | 1.560 kg |
| Fiat Doblò | € 22.500 | 546 cm | 186 cm | 1.440 kg |
| Renault Kangoo | € 20.200 | 421 cm | 181 cm | 1.300 kg |
| Dacia Duster | € 22.100 | 434 cm | 180 cm | 1.300 kg |
| Opel Combo | € 21.300 | 432 cm | 168 cm | 1.320 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Peugeot PartnerGoogle op afbeeldingen van de Peugeot Partner
Google op reviews van de Peugeot Partner
Peugeot Partner Wikipedia-pagina
Autoblog.nl
Peugeot Partner
Autovisie.nl
Alles over Peugeot Partner
Peugeot e-Partner verbreedt Peugeots elektro-programma
Kleine range voor elektrische Peugeot Partner Tepee
Peugeot Rifter wil heus nog wel je Partner zijn
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/peugeot/partner/
Autozine.nl
Autotest: Peugeot Partner
Onze database is bijgewerkt tot 3 juli 2026.