VHJ-19-P
Er rijden momenteel 14.516 Opel Movano's rond in Nederland. Deze Movano komt uit het jaar 2019 en is nu 6 jaren, 10 maanden en 12 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 29 april 2026, dus sinds 16 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Opel Movano gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (F4WC) nog 16 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 2016 en januari 2020. De nieuwwaarde ligt tussen de € 42.169 en € 50.392, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 47.379 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Movano bedraagt € 44.483 incl. BTW en BPM, deze Opel Movano is daardoor € 2.896 goedkoper dan gemiddeld.
Dit voertuig van Opel haalt een maximumsnelheid van 140 km/uur. Deze Opel Movano is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij hoort bij de 28.2% traagste bedrijfsauto's in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 25 november 2020. Het voertuig was toen 1 jaar, 4 maanden en 26 dagen oud.
Bekijk ook alle Opel Movano voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Opel Movano | 2019
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Opel |
| Handelsbenaming | Movano |
| Lengte | 5,55 m |
| Breedte | 2,07 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 140 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 44.483 |
| Bruto BPM | € 7.992 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 81 kW (110 pk) |
| Continue vermogen | 81 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | M9T C7 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2299cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 3 juli 2019 |
| Leeftijd | 6 jaren, 10 maanden en 12 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 29 april 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 16 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 25 november 2020. Het voertuig was toen 1 jaar, 4 maanden en 26 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 22 juli 2026. Het voertuig moet over 2 maanden en 7 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.946 kg |
| Massa rijklaar | 2.046 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 499 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.545 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.045 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.036 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,68 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,75 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type MR | |
| Variant F4WC | |
| Uitvoering 5162B3 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0362*25 | |
| Plaats chassisnummer r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 8.9 l/100km (1 liter op 11,2km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 7.1 l/100km (1 liter op 14,1km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 7.8 l/100km (1 liter op 12,8km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 204 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 75 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 79 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 Y | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2017/1347Y | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VHJ-19-P | 22-07-2025 | 16:44 | periodieke controle | 22-07-2026 | Ja, bekijk hier. |
| VHJ-19-P | 4-07-2024 | 16:15 | periodieke controle | 4-07-2025 | Nee |
| VHJ-19-P | 20-06-2023 | 15:30 | periodieke controle | 3-07-2024 | Nee |
| VHJ-19-P | 24-06-2022 | 16:51 | periodieke controle | 3-07-2023 | Ja, bekijk hier. |
| VHJ-19-P | 27-11-2020 | 13:49 | periodieke controle | 27-11-2021 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 22-07-2025 | 16:44 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| 22-07-2025 | 16:44 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2022 | |||||
| 24-06-2022 | 16:51 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 24-06-2022 | 16:51 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| 24-06-2022 | 16:51 | 392 | 5.*.43 | 1 | Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
2020 | |||||
| 27-11-2020 | 13:49 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 27-11-2020 | 13:49 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
Vergeet ook niet alle Opel Movano voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VHJ-19-P - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VHJ-19-P
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VHJ-10-P | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 65.742 | 02-11-2020 | 5,6 jaar |
| VHJ-11-P | Mercedes-Benz | Sprinter | Kipper | € 81.316 | 06-11-2020 | 5,5 jaar |
| VHJ-12-P | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 43.390 | 29-10-2020 | 11,9 jaar |
| VHJ-13-P | Fiat | Fiorino | Gesloten opbouw | € 16.609 | 28-10-2020 | 12,1 jaar |
| VHJ-14-P | Ford | Transit | Speciale groep | Onbekend | 29-10-2020 | 17,9 jaar |
| VHJ-16-P | Iveco | 35-160 | Voor vervoer voertuigen | € 66.141 | 28-12-2020 | 9,1 jaar |
| VHJ-18-P | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 52.321 | 13-04-2021 | 8,9 jaar |
| VHJ-19-B | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 28.830 | 28-10-2020 | 5,5 jaar |
| VHJ-19-D | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 45.022 | 13-11-2020 | 8,8 jaar |
| VHJ-19-F | Mercedes-Benz | L 608 | Gesloten opbouw | Onbekend | 23-10-2020 | 44,2 jaar |
| VHJ-19-G | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 67.791 | 29-10-2020 | 5,5 jaar |
| VHJ-19-H | Land Rover | Defender | Gesloten opbouw | € 93.441 | 29-10-2020 | 14,5 jaar |
| VHJ-19-J | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 47.851 | 03-11-2020 | 5,5 jaar |
| VHJ-19-K | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 54.920 | 18-01-2021 | 5,3 jaar |
| VHJ-19-L | Mercedes-Benz | eVito | Gesloten opbouw | € 55.977 | 05-11-2020 | 5,5 jaar |
| VHJ-19-N | Iveco | 35S18 | Gesloten opbouw | € 81.556 | 03-11-2020 | 5,5 jaar |
| VHJ-19-P | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 44.483 | 25-11-2020 | 6,9 jaar |
| VHJ-19-R | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 41.931 | 06-11-2020 | 5,5 jaar |
| VHJ-19-S | Dodge | Dodge | Pick-up truck | Onbekend | 27-10-2020 | 33,4 jaar |
| VHJ-19-T | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 33.108 | 03-11-2020 | 5,5 jaar |
| VHJ-19-V | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 30.767 | 31-10-2020 | 5,5 jaar |
| VHJ-19-X | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 49.818 | 07-01-2021 | 5,4 jaar |
| VHJ-19-Z | Peugeot | Boxer | Gesloten opbouw | € 46.454 | 13-11-2020 | 5,5 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 47.379 en/of een afmeting van 555 x 207 cm en/of een gewicht van ± 1.946 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Peugeot Boxer | € 46.500 | 549 cm | 206 cm | 1.980 kg |
| Citroën Jumper | € 48.900 | 554 cm | 206 cm | 1.990 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 46.600 | 564 cm | 199 cm | 2.120 kg |
| Volkswagen Transporter | € 46.000 | 563 cm | 201 cm | 1.960 kg |
| Nissan NV400 | € 47.500 | 565 cm | 207 cm | 1.960 kg |
| Iveco 35C17 | € 52.000 | 552 cm | 201 cm | 1.860 kg |
| Volkswagen Crafter | € 50.300 | 558 cm | 202 cm | 2.060 kg |
| Fiat Ducato | € 48.000 | 556 cm | 205 cm | 1.980 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 14 mei 2026.