V-32-GTG
Er rijden momenteel 14.516 Opel Movano's rond in Nederland. Deze Movano komt uit het jaar 2024 en is nu 1 jaar, 9 maanden en 6 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 24 april 2026, dus sinds 21 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Opel Movano gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (CF8FB) nog 106 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juli 2024 en oktober 2025. De nieuwwaarde ligt tussen de € 56.214 en € 68.037, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 61.231 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Movano bedraagt € 63.356 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Opel Movano € 2.125 duurder dan gemiddeld.
Dit voertuig van Opel haalt een maximumsnelheid van 152 km/uur. Deze Opel Movano is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij hoort bij de 38.9% traagste bedrijfsauto's in Nederland.
Bekijk ook alle Opel Movano voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Opel Movano | 2024
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Opel |
| Handelsbenaming | Movano |
| Lengte | 5,41 m |
| Breedte | 2,05 m |
| Hoogte | 2,52 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 152 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 63.356 |
| Bruto BPM | € 15.258 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 103 kW (140 pk) |
| Continue vermogen | 103 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | 46356294 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2184cc (2,2 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 8 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 9 augustus 2024 |
| Leeftijd | 1 jaar, 9 maanden en 6 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 24 april 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 21 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 9 augustus 2027. Het voertuig moet over 1 jaar, 2 maanden en 25 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.060 kg |
| Massa rijklaar | 2.160 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.340 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.960 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.960 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,45 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,81 m (voor) / 1,79 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Y | |
| Variant CF8FB | |
| Uitvoering 2DA030 | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2007/46*0045*30 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (WLTP) 8.5 l/100km (1 liter op 11,8km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 225 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 70 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 79 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 EA | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2023/443EA | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Vergeet ook niet alle Opel Movano voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van V-32-GTG - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
V-32-GTG
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V-30-GTG | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 66.530 | 30-08-2024 | 1,7 jaar |
| V-31-GTG | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 32.194 | 02-09-2024 | 1,7 jaar |
| V-32-GTB | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 73.513 | 29-08-2024 | 1,7 jaar |
| V-32-GTD | Volkswagen | Amarok | Pick-up truck | € 71.688 | 16-10-2024 | 9,6 jaar |
| V-32-GTF | Fiat | Doblò | Gesloten opbouw | € 34.508 | 30-08-2024 | 1,7 jaar |
| V-32-GTG | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 63.356 | 09-08-2024 | 1,8 jaar |
| V-32-GTH | Mercedes-Benz | Sprinter | Neerklapbare zijschotten | € 90.680 | 29-08-2024 | 1,7 jaar |
| V-32-GTJ | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 61.039 | 23-08-2024 | 1,7 jaar |
| V-32-GTK | Iveco | 35C16 | Gesloten opbouw | € 67.838 | 19-09-2024 | 5,6 jaar |
| V-32-GTL | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 63.039 | 04-09-2024 | 1,7 jaar |
| V-32-GTN | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 62.975 | 16-08-2024 | 1,9 jaar |
| V-32-GTP | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 48.644 | 20-08-2024 | 1,7 jaar |
| V-32-GTR | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 69.831 | 14-08-2024 | 1,8 jaar |
| V-32-GTS | Mercedes-Benz | eVito | Gesloten opbouw | € 69.815 | 10-09-2024 | 1,7 jaar |
| V-32-GTT | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 40.044 | 21-08-2024 | 1,7 jaar |
| V-32-GTV | Nissan | Townstar | Gesloten opbouw | € 41.551 | 14-08-2024 | 1,8 jaar |
| V-32-GTX | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 65.499 | 28-08-2024 | 1,7 jaar |
| V-32-GTZ | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 66.116 | 24-09-2024 | 1,6 jaar |
| V-33-GTG | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 54.244 | 15-08-2024 | 1,7 jaar |
| V-34-GTG | Opel | Combo-e | Gesloten opbouw | € 38.774 | 15-08-2024 | 1,7 jaar |
| V-35-GTG | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 66.006 | 17-08-2024 | 2 jaar |
| V-36-GTG | Ford | Transit Courier | Gesloten opbouw | € 33.829 | 10-08-2024 | 1,9 jaar |
| V-37-GTG | Ford | Transit Courier | Gesloten opbouw | € 30.187 | 31-10-2024 | 1,9 jaar |
| V-38-GTG | BYD | ETP3 | Gesloten opbouw | € 34.472 | 24-09-2024 | 1,9 jaar |
| V-39-GTG | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 43.827 | 03-10-2024 | 5,2 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 61.231 en/of een afmeting van 541 x 205 cm en/of een gewicht van ± 2.060 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Ford Transit Custom | € 61.500 | 544 cm | 203 cm | 2.200 kg |
| Ford Business VAN | € 66.700 | 541 cm | 203 cm | 2.020 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 56.100 | 542 cm | 202 cm | 2.090 kg |
| Farizon SV | € 59.000 | 541 cm | 198 cm | 2.240 kg |
| Iveco 40C15 | € 59.400 | 545 cm | 204 cm | 2.020 kg |
| Volkswagen Amarok | € 65.500 | 550 cm | 195 cm | 2.190 kg |
| Volkswagen Transporter | € 57.800 | 550 cm | 199 cm | 1.920 kg |
| Iveco 40C21 | € 58.500 | 543 cm | 202 cm | 2.000 kg |
| Iveco 35C21 | € 62.400 | 545 cm | 202 cm | 2.020 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 14 mei 2026.