90-VGD-6
Er rijden momenteel 14.530 Opel Movano's rond in Nederland. Deze Movano komt uit het jaar 2007 en is nu 19 jaren, 1 maand en 8 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 december 2020, dus sinds 5 jaren, 5 maanden en 23 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Opel Movano-2 2.5cdti/107kw-dpf-e4 3.5T L3H2 Tecshift gesloten opbouw rijden er nog 3.105 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2000 en maart 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.936 en € 94.522, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 48.176 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Opel Movano-2 2.5cdti/107kw-dpf-e4 3.5T L3H2 Tecshift is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Opel Movano voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Opel Movano-2 2.5cdti/107kw-dpf-e4 3.5T L3H2 Tecshift | 2007
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Opel |
| Handelsbenaming | Movano-2 2.5cdti/107kw-dpf-e4 3.5T L3H2 Tecshift |
| Breedte | 1,99 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 14.614 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 107 kW (145 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2464cc (2,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 18 april 2007 |
| Leeftijd | 19 jaren, 1 maand en 8 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 3 december 2020 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren, 5 maanden en 23 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 30 april 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 5 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.930 kg |
| Massa rijklaar | 2.030 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.470 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.060 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,08 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer op r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 82 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 90-VGD-6 | 20-04-2026 | 14:31 | periodieke controle | 30-04-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 90-VGD-6 | 3-04-2025 | 13:52 | periodieke controle | 30-04-2026 | Nee |
| 90-VGD-6 | 30-04-2024 | 13:17 | periodieke controle | 30-04-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 90-VGD-6 | 14-04-2023 | 15:56 | periodieke controle | 21-04-2024 | Nee |
| 90-VGD-6 | 21-04-2022 | 10:36 | periodieke controle | 21-04-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 90-VGD-6 | 19-04-2021 | 16:59 | periodieke controle | 21-04-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 90-VGD-6 | 7-04-2020 | 16:32 | periodieke controle | 21-04-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 90-VGD-6 | 19-04-2019 | 15:24 | periodieke controle | 21-04-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 20-04-2026 | 14:31 | 573 | 5.*.55 | 1 | Waarschuwingsknipperlichten werken niet (goed) |
| 20-04-2026 | 14:31 | 312 | 5.*.31 | 1 | Remschijf ernstig gecorrodeerd |
| 20-04-2026 | 14:31 | 190 | 5.*.20 | 1 | Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
2024 | |||||
| 30-04-2024 | 13:17 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 30-04-2024 | 13:17 | 312 | 5.*.31 | 1 | Remschijf ernstig gecorrodeerd |
2022 | |||||
| 21-04-2022 | 10:36 | 076 | 5.*.9 | 1 | Brandstofleidingen gescheurd |
| 21-04-2022 | 10:36 | 355 | 5.*.39 | 1 | Remvertraging / remwerking parkeerrem onvoldoende |
2021 | |||||
| 19-04-2021 | 16:59 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| 19-04-2021 | 16:59 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 19-04-2021 | 16:59 | 355 | 5.*.39 | 1 | Remvertraging / remwerking parkeerrem onvoldoende |
| 19-04-2021 | 16:59 | 186 | 5.*.19 | 2 | Fusee(kogel) te veel speling |
2020 | |||||
| 7-04-2020 | 16:32 | 188 | 5.*.19 | 1 | Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
| 7-04-2020 | 16:32 | 190 | 5.*.20 | 1 | Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| 7-04-2020 | 16:32 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Vergeet ook niet alle Opel Movano voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 90-VGD-6 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Normaal gesproken zijn er meer kentekens die lijken op
90-VGD-6
In dit geval zijn er nog maar enkele voertuigen over, dit komt doordat dit kenteken oud is waarbij de meeste andere voertuigen met bijna hetzelfde kenteken gesloopt zijn.
Swipe voor complete tabel
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 48.176 en/of breedte van 199 cm en/of een gewicht van ± 1.930 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Transporter | € 47.800 | 548 cm | 200 cm | 2.120 kg |
| Ford Transit Custom | € 46.100 | 525 cm | 203 cm | 2.090 kg |
| Renault Trafic | € 47.300 | 542 cm | 196 cm | 2.040 kg |
| Renault Master | € 47.500 | 578 cm | 207 cm | 2.120 kg |
| Fiat Ducato | € 48.100 | 568 cm | 209 cm | 2.090 kg |
| Toyota ProAce | € 48.500 | 515 cm | 195 cm | 1.980 kg |
| Peugeot Boxer | € 46.300 | 549 cm | 209 cm | 2.010 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 47.800 | 580 cm | 203 cm | 2.120 kg |
| Mercedes-Benz Vito | € 47.200 | 537 cm | 192 cm | 2.090 kg |
| Citroën Jumper | € 47.600 | 554 cm | 209 cm | 2.000 kg |
| Fiat Scudo | € 48.100 | 520 cm | 192 cm | 1.830 kg |
| Volkswagen Crafter | € 47.500 | 712 cm | 209 cm | 2.120 kg |
| Nissan Primastar | € 51.700 | 544 cm | 196 cm | 1.810 kg |
| Nissan NV400 | € 47.500 | 565 cm | 207 cm | 1.960 kg |
| Kia PV5 | € 45.400 | 470 cm | 190 cm | 1.860 kg |
| Ford Transit | € 45.400 | - | 203 cm | 2.110 kg |
| Iveco 35C17 | € 51.400 | 552 cm | 203 cm | 1.940 kg |
| Ssangyong Rexton | € 48.800 | 476 cm | 190 cm | 2.040 kg |
| Land Rover Freelander | € 49.800 | 445 cm | 193 cm | 1.850 kg |
| Ford Transit-tourneo | € 45.300 | 568 cm | 200 cm | 2.080 kg |
| Volkswagen Amarok | € 47.400 | - | 195 cm | 2.030 kg |
| Iveco 35C18 | € 47.100 | 534 cm | 203 cm | 1.900 kg |
| Hyundai Santa Fe | € 46.500 | - | 189 cm | 1.910 kg |
| Kia Sorento | € 49.100 | - | 189 cm | 2.030 kg |
| Peugeot Expert | € 51.000 | 517 cm | 195 cm | 2.080 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.