9-VBG-81
Er rijden momenteel 14.530 Opel Movano's rond in Nederland. Deze Movano komt uit het jaar 2009 en is nu 17 jaren en 10 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 oktober 2023, dus sinds 2 jaren, 7 maanden en 19 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Opel Movano-2 2.5cdti/107kw-dpf-e4 3.5T L3H1 Ckbox gesloten opbouw rijden er nog 3.105 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2000 en maart 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.936 en € 94.522, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 48.176 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Opel Movano-2 2.5cdti/107kw-dpf-e4 3.5T L3H1 Ckbox is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Opel Movano voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Opel Movano-2 2.5cdti/107kw-dpf-e4 3.5T L3H1 Ckbox | 2009
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Opel |
| Handelsbenaming | Movano-2 2.5cdti/107kw-dpf-e4 3.5T L3H1 Ckbox |
| Breedte | 2,20 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 10.994 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 107 kW (145 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2464cc (2,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 15 mei 2009 |
| Leeftijd | 17 jaren en 10 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 6 oktober 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 7 maanden en 19 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 14 april 2026. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.575 kg |
| Massa rijklaar | 2.675 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 825 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.060 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,08 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer op r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 81 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 9-VBG-81 | 14-04-2025 | 14:39 | periodieke controle | 14-04-2026 | Nee |
| 9-VBG-81 | 14-04-2023 | 12:41 | periodieke controle | 20-04-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 9-VBG-81 | 16-03-2022 | 16:31 | periodieke controle | 20-04-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 9-VBG-81 | 20-04-2021 | 09:19 | periodieke controle | 20-04-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 9-VBG-81 | 7-04-2020 | 16:34 | periodieke controle | 18-04-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 9-VBG-81 | 16-04-2019 | 09:04 | periodieke controle | 18-04-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
| 14-04-2023 | 12:41 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 14-04-2023 | 12:41 | 532 | 5.*.55 | 1 | Mistachterlicht werkt niet (goed) |
| 14-04-2023 | 12:41 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
2022 | |||||
| 16-03-2022 | 16:31 | 207 | 5.*.27 | 2 | Band vertoont uitstulping(en) |
| 16-03-2022 | 16:31 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 16-03-2022 | 16:31 | 355 | 5.*.39 | 1 | Remvertraging / remwerking parkeerrem onvoldoende |
2021 | |||||
| 20-04-2021 | 09:19 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 20-04-2021 | 09:19 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
2020 | |||||
| 7-04-2020 | 16:34 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2019 | |||||
| 16-04-2019 | 09:04 | 351 | 5.*.38 | 1 | Remvertraging bedrijfsrem onvoldoende (< 100% >= 95% awet) |
| 16-04-2019 | 09:04 | 186 | 5.*.19 | 4 | Fusee(kogel) te veel speling |
Vergeet ook niet alle Opel Movano voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 9-VBG-81 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
9-VBG-81
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9-VBB-81 | Iveco | 35S12 | Servicewagen | Onbekend | 04-03-2009 | 17,2 jaar |
| 9-VBD-81 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 20.495 | 12-03-2009 | 17,2 jaar |
| 9-VBG-80 | Opel | Combo | Gesloten opbouw | Onbekend | 23-03-2009 | 17,2 jaar |
| 9-VBG-81 | Opel | Movano | Gesloten opbouw | Onbekend | 15-05-2009 | 17 jaar |
| 9-VBG-84 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | Onbekend | 21-03-2009 | 17,2 jaar |
| 9-VBG-87 | Ford | Transit | Geconditioneerd voertuig | Onbekend | 18-03-2009 | 17,2 jaar |
| 9-VBG-88 | Volkswagen | Transporter | Kampeerwagen | Onbekend | 18-03-2009 | 32,3 jaar |
| 9-VBG-89 | Chevrolet | VAN | Gesloten opbouw | Onbekend | 18-03-2009 | 44,3 jaar |
| 9-VBN-81 | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 21.241 | 21-04-2009 | 17,1 jaar |
| 9-VBR-81 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | Onbekend | 24-04-2009 | 17,1 jaar |
| 9-VBS-81 | Chevrolet | Silverado | Open laadvloer | Onbekend | 11-05-2009 | 29,9 jaar |
| 9-VBT-81 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 23.365 | 08-05-2009 | 17,1 jaar |
| 9-VBZ-81 | Renault | Master | Gesloten opbouw | Onbekend | 26-06-2009 | 17,8 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 48.176 en/of breedte van 220 cm en/of een gewicht van ± 2.575 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Renault Master | € 49.300 | 769 cm | 220 cm | 2.790 kg |
| Ford Transit | € 51.500 | 631 cm | 220 cm | 2.650 kg |
| Volkswagen Crafter | € 48.200 | 746 cm | 220 cm | 2.750 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 49.500 | 788 cm | 224 cm | 2.760 kg |
| Peugeot Boxer | € 46.400 | 644 cm | 215 cm | 2.710 kg |
| STX Master Horsebox | € 47.300 | 629 cm | 210 cm | 2.660 kg |
| Iveco 35C13 | € 49.900 | 679 cm | 220 cm | 2.760 kg |
| Citroën Jumper | € 48.300 | 610 cm | 217 cm | 2.450 kg |
| Fiat Ducato | € 48.000 | 693 cm | 219 cm | 2.570 kg |
| HVM Master BOX | € 49.700 | 635 cm | 210 cm | 2.650 kg |
| HVM Master Horsebox | € 47.300 | 632 cm | 210 cm | 2.600 kg |
| Saxas Nutzfahr. Werdau AG Mkd 43-l | € 45.700 | 669 cm | 226 cm | 2.770 kg |
| Iveco 35S15 | € 51.900 | 693 cm | 215 cm | 2.490 kg |
| Fuso Canter | € 49.000 | 695 cm | 223 cm | 2.720 kg |
| STX Master | € 51.300 | 632 cm | 210 cm | 2.600 kg |
| Iveco 35C15 | € 49.000 | 685 cm | 215 cm | 2.810 kg |
| STX Movano Horsebox | € 52.200 | 626 cm | 210 cm | 2.670 kg |
| Iveco 40C15 Euro 4 | € 47.900 | 671 cm | 217 cm | 2.590 kg |
| Iveco 35S13 | € 48.100 | 660 cm | 220 cm | 2.690 kg |
| Renault Infowheels | € 52.900 | 712 cm | 214 cm | 2.420 kg |
| Iveco 40C15 | € 51.200 | 735 cm | 216 cm | 2.790 kg |
| Renault Maxity | € 45.800 | - | 214 cm | 2.590 kg |
| Iveco 40C15 Euro 4 LD | € 44.800 | - | 219 cm | 2.620 kg |
| Iveco 40C18 | € 44.100 | - | 218 cm | 2.670 kg |
| Iveco 35C11 | € 51.100 | - | 215 cm | 2.650 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.