6-VHH-66
Er rijden momenteel 14.530 Opel Movano's rond in Nederland. Deze Movano komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren, 1 maand en 9 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 18 april 2024, dus sinds 2 jaren, 1 maand en 13 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 7 zitplaatsen.
Van deze Opel Movano-2 2.5cdti/88kw-e4 3.5T L2H2 gesloten opbouw rijden er nog 3.105 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2000 en maart 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.936 en € 94.522, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 48.176 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Movano-2 2.5cdti/88kw-e4 3.5T L2H2 bedraagt € 40.079 incl. BTW en BPM, deze Opel Movano-2 2.5cdti/88kw-e4 3.5T L2H2 is daardoor € 8.097 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Opel Movano voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Opel Movano-2 2.5cdti/88kw-e4 3.5T L2H2 | 2010
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Opel |
| Handelsbenaming | Movano-2 2.5cdti/88kw-e4 3.5T L2H2 |
| Breedte | 1,99 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 40.079 |
| Bruto BPM | € 9.836 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 88 kW (120 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2464cc (2,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 april 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren, 1 maand en 9 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 18 april 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 1 maand en 13 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 18 maart 2027. Het voertuig moet over 9 maanden en 18 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.100 kg |
| Massa rijklaar | 2.200 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.300 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.060 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,58 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer op r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 80 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 6-VHH-66 | 24-02-2026 | 16:13 | periodieke controle | 18-03-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VHH-66 | 4-03-2025 | 09:00 | periodieke controle | 18-03-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VHH-66 | 11-03-2024 | 11:26 | periodieke controle | 18-03-2025 | Nee |
| 6-VHH-66 | 22-02-2023 | 15:36 | periodieke controle | 18-03-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VHH-66 | 15-02-2022 | 14:22 | periodieke controle | 18-03-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VHH-66 | 10-02-2021 | 13:35 | periodieke controle | 18-03-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VHH-66 | 16-03-2020 | 14:38 | periodieke controle | 18-03-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VHH-66 | 12-03-2019 | 13:40 | periodieke controle | 18-03-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 24-02-2026 | 16:13 | 186 | 5.*.19 | 2 | Fusee(kogel) te veel speling |
2025 | |||||
| 4-03-2025 | 09:00 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
2023 | |||||
| 22-02-2023 | 15:36 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 22-02-2023 | 15:36 | 374 | 5.*.41 | 1 | Deur of laadbakklep van laadruimte sluit niet goed |
2022 | |||||
| 15-02-2022 | 14:22 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 15-02-2022 | 14:22 | 289 | 5.*.31 | 1 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| 15-02-2022 | 14:22 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| 15-02-2022 | 14:22 | 355 | 5.*.39 | 1 | Remvertraging / remwerking parkeerrem onvoldoende |
| 15-02-2022 | 14:22 | 285 | 5.*.31 | 1 | Bewegingsmogelijkheden remonderdeel beperkt |
| 15-02-2022 | 14:22 | 312 | 5.*.31 | 1 | Remschijf ernstig gecorrodeerd |
| 15-02-2022 | 14:22 | 283 | 5.*.31 | 1 | Remonderdelen te veel gecorrodeerd |
2021 | |||||
| 10-02-2021 | 13:35 | 250 | 5.*.29 | 1 | Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| 10-02-2021 | 13:35 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 10-02-2021 | 13:35 | 373 | 5.*.41 | 1 | Deur niet op normale wijze te openen |
| 10-02-2021 | 13:35 | 417 | 5.*.47 | 1 | Gordelsluiting werkt niet |
| 10-02-2021 | 13:35 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2020 | |||||
| 16-03-2020 | 14:38 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 16-03-2020 | 14:38 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 16-03-2020 | 14:38 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 16-03-2020 | 14:38 | 284 | 5.*.31 | 1 | Rempedaal niet stroef |
2019 | |||||
| 12-03-2019 | 13:40 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 12-03-2019 | 13:40 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 12-03-2019 | 13:40 | 289 | 5.*.31 | 1 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| 12-03-2019 | 13:40 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
Vergeet ook niet alle Opel Movano voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 6-VHH-66 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
6-VHH-66
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6-VHD-66 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 33.435 | 28-04-2010 | 16,1 jaar |
| 6-VHF-66 | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 47.400 | 09-04-2010 | 16,2 jaar |
| 6-VHH-60 | Toyota | Land Cruiser | Gesloten opbouw | € 123.025 | 21-04-2010 | 16,1 jaar |
| 6-VHH-62 | Dodge | Journey | Gesloten opbouw | € 15.643 | 23-04-2010 | 16,1 jaar |
| 6-VHH-63 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 35.563 | 26-04-2010 | 16,1 jaar |
| 6-VHH-64 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 35.563 | 26-04-2010 | 16,1 jaar |
| 6-VHH-66 | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 40.079 | 22-04-2010 | 16,1 jaar |
| 6-VHH-67 | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 19.267 | 21-04-2010 | 16,1 jaar |
| 6-VHH-68 | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 19.267 | 21-04-2010 | 16,1 jaar |
| 6-VHK-66 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 45.231 | 06-05-2010 | 16,1 jaar |
| 6-VHL-66 | Mercedes-Benz | Vito | Veewagen | € 42.870 | 11-05-2010 | 16,1 jaar |
| 6-VHX-66 | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 53.994 | 21-06-2010 | 16 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 48.176 en/of breedte van 199 cm en/of een gewicht van ± 2.100 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Ford Transit Custom | € 46.300 | 525 cm | 203 cm | 2.300 kg |
| Renault Master | € 49.100 | 641 cm | 208 cm | 2.310 kg |
| Fiat Ducato | € 48.100 | 568 cm | 209 cm | 2.250 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 47.800 | 695 cm | 209 cm | 2.310 kg |
| Peugeot Boxer | € 45.900 | 549 cm | 209 cm | 2.130 kg |
| Volkswagen Crafter | € 47.900 | 712 cm | 209 cm | 2.290 kg |
| Citroën Jumper | € 46.300 | 654 cm | 209 cm | 2.160 kg |
| Mercedes-Benz Vito | € 46.500 | 537 cm | 192 cm | 2.130 kg |
| Volkswagen Transporter | € 48.300 | 550 cm | 200 cm | 2.190 kg |
| Iveco 35S13 | € 49.200 | 581 cm | 201 cm | 2.240 kg |
| Nissan NV400 | € 47.500 | 565 cm | 207 cm | 1.960 kg |
| Iveco 35S15 | € 50.700 | 582 cm | 202 cm | 2.250 kg |
| Renault Trafic | € 46.500 | 535 cm | 196 cm | 2.040 kg |
| Ssangyong Rexton | € 48.800 | 476 cm | 190 cm | 2.040 kg |
| Ford Transit | € 46.100 | - | 197 cm | 2.110 kg |
| Ford Transit-tourneo | € 46.000 | 651 cm | 200 cm | 2.230 kg |
| Iveco 35S11 | € 49.300 | 627 cm | 201 cm | 2.250 kg |
| Volkswagen Amarok | € 47.400 | - | 195 cm | 2.030 kg |
| Peugeot Expert | € 49.900 | 517 cm | 195 cm | 2.170 kg |
| Iveco 35C18 | € 47.100 | 534 cm | 203 cm | 1.900 kg |
| Toyota ProAce | € 50.600 | 515 cm | 195 cm | 2.190 kg |
| Citroën Jumpy | € 46.800 | 523 cm | 195 cm | 2.130 kg |
| Iveco 35C17 | € 50.900 | - | 203 cm | 1.940 kg |
| Allied Vehicles LTD Ford Independence RE | € 51.300 | 529 cm | 203 cm | 2.200 kg |
| Ford F 250 | € 45.600 | 627 cm | 200 cm | 2.220 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Opel MovanoGoogle op afbeeldingen van de Opel Movano
Google op reviews van de Opel Movano
Opel Movano Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Opel op water en stroom: Movano Hydrogen en Combo Electric maken debuut op IAA
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/opel/movano/
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.