55-VKJ-5
Er rijden momenteel 14.530 Opel Movano's rond in Nederland. Deze Movano komt uit het jaar 2007 en is nu 18 jaren, 7 maanden en 16 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Opel Movano-2 gesloten opbouw rijden er nog 3.105 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2000 en maart 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.936 en € 94.522, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 48.176 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Opel Movano-2 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Opel Movano voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Opel Movano-2 | 2007
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Opel |
| Handelsbenaming | Movano-2 |
| Breedte | 2,20 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 11.414 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 88 kW (120 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2464cc (2,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 12 oktober 2007 |
| Leeftijd | 18 jaren, 7 maanden en 16 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 14 april 2026. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.420 kg |
| Massa rijklaar | 2.520 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 980 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.060 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.060 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,58 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer op r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 55-VKJ-5 | 14-04-2025 | 11:02 | periodieke controle | 14-04-2026 | Nee |
| 55-VKJ-5 | 8-03-2024 | 11:59 | periodieke controle | 23-03-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 55-VKJ-5 | 23-03-2023 | 09:45 | periodieke controle | 23-03-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 55-VKJ-5 | 23-06-2021 | 13:41 | periodieke controle | 23-06-2022 | Nee |
| 55-VKJ-5 | 22-06-2021 | 09:51 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| 55-VKJ-5 | 18-12-2019 | 14:22 | periodieke controle | 20-12-2020 | Nee |
| 55-VKJ-5 | 17-12-2019 | 15:20 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| 55-VKJ-5 | 20-12-2018 | 13:30 | periodieke controle | 20-12-2019 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 8-03-2024 | 11:59 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 8-03-2024 | 11:59 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 8-03-2024 | 11:59 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
| 8-03-2024 | 11:59 | 083 | 5.*.9 | 1 | Tankdop (passende) ontbreekt |
2023 | |||||
| 23-03-2023 | 09:45 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 23-03-2023 | 09:45 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 23-03-2023 | 09:45 | 286 | 5.*.31 | 1 | Bewegingsmogelijkheden parkeerrem beperkt |
2021 | |||||
| 22-06-2021 | 09:51 | 422 | 5.*.47 | 1 | Verplichte gordel ontbreekt |
| 22-06-2021 | 09:51 | 373 | 5.*.41 | 1 | Deur niet op normale wijze te openen |
2019 | |||||
| 17-12-2019 | 15:20 | 357 | 5.*.39 | 1 | Parkeerrem werkt niet op 2 wielen |
Vergeet ook niet alle Opel Movano voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 55-VKJ-5 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
55-VKJ-5
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 55-VKB-5 | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | Onbekend | 24-10-2007 | 18,6 jaar |
| 55-VKD-5 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 06-10-2007 | 18,7 jaar |
| 55-VKH-5 | Fiat | Scudo | Gesloten opbouw | Onbekend | 17-10-2007 | 18,6 jaar |
| 55-VKJ-4 | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | Onbekend | 11-10-2007 | 18,6 jaar |
| 55-VKJ-5 | Opel | Movano | Gesloten opbouw | Onbekend | 12-10-2007 | 18,6 jaar |
| 55-VKV-5 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 50.941 | 13-11-2007 | 18,6 jaar |
| 55-VKX-5 | Opel | Combo | Gesloten opbouw | Onbekend | 15-11-2007 | 18,5 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 48.176 en/of breedte van 220 cm en/of een gewicht van ± 2.420 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Renault Master | € 49.200 | 769 cm | 219 cm | 2.640 kg |
| Ford Transit | € 50.300 | 702 cm | 220 cm | 2.650 kg |
| Volkswagen Crafter | € 47.800 | 751 cm | 219 cm | 2.650 kg |
| Peugeot Boxer | € 47.000 | 644 cm | 214 cm | 2.510 kg |
| Fiat Ducato | € 48.700 | 693 cm | 219 cm | 2.570 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 49.000 | 788 cm | 224 cm | 2.620 kg |
| STX Master Horsebox | € 47.300 | 629 cm | 210 cm | 2.660 kg |
| Citroën Jumper | € 48.600 | 669 cm | 217 cm | 2.450 kg |
| HVM Master BOX | € 49.700 | 635 cm | 210 cm | 2.650 kg |
| HVM Master Horsebox | € 47.300 | 632 cm | 210 cm | 2.600 kg |
| Iveco 35S15 | € 51.900 | 693 cm | 215 cm | 2.490 kg |
| STX Master | € 51.300 | 632 cm | 210 cm | 2.600 kg |
| Iveco 40C15 Euro 4 | € 47.900 | 671 cm | 217 cm | 2.590 kg |
| Iveco 35C13 | € 49.500 | 677 cm | 217 cm | 2.630 kg |
| Iveco 35S13 | € 47.900 | 660 cm | 220 cm | 2.540 kg |
| Renault Infowheels | € 52.900 | 712 cm | 214 cm | 2.420 kg |
| Renault Maxity | € 45.800 | - | 214 cm | 2.590 kg |
| Iveco 35S12 | € 50.200 | 677 cm | 217 cm | 2.240 kg |
| Nissan NV400 | € 50.600 | 627 cm | 223 cm | 2.650 kg |
| Iveco 40C15 Euro 4 LD | € 44.800 | - | 219 cm | 2.620 kg |
| Iveco 35C11 | € 51.100 | - | 215 cm | 2.650 kg |
| Fuso Canter | € 49.900 | 695 cm | 212 cm | 2.490 kg |
| Iveco 50C18 | € 49.200 | - | 210 cm | 2.360 kg |
| Iveco 40C15 | € 51.900 | - | 216 cm | 2.550 kg |
| Iveco 35C15 | € 51.600 | - | 212 cm | 2.350 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Opel MovanoGoogle op afbeeldingen van de Opel Movano
Google op reviews van de Opel Movano
Opel Movano Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Opel op water en stroom: Movano Hydrogen en Combo Electric maken debuut op IAA
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/opel/movano/
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.