4-VNF-91
Er rijden momenteel 3.504 Nissan NV200's rond in Nederland. Deze NV200 komt uit het jaar 2011 en is nu 15 jaren en 2 maanden oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 juni 2015, dus sinds 10 jaren, 11 maanden en 17 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Nissan NV200 gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (E) nog 1.798 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 2010 en juli 2020. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.698 en € 41.044, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 25.495 uitkomt. De nieuwwaarde van deze NV200 bedraagt € 23.766 incl. BTW en BPM, deze Nissan NV200 is daardoor € 1.729 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Nissan NV200 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Nissan NV200 | 2011
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Nissan |
| Handelsbenaming | NV200 |
| Lengte | 4,40 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 158 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 23.766 |
| Bruto BPM | € 5.990 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 66 kW (90 pk) |
| Continue vermogen | 66 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | K9K |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1461cc (1,5 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 maart 2011 |
| Leeftijd | 15 jaren en 2 maanden |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 13 juni 2015 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 jaren, 11 maanden en 17 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 31 maart 2027. Het voertuig moet over 10 maanden en 1 dag gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.290 kg |
| Massa rijklaar | 1.390 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 610 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | 3.100 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 980 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 640 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 640 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,73 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,49 m (voor) / 1,51 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant E | |
| Uitvoering E11 | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*2007/46*0017*03 | |
| Plaats chassisnummer r. voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 5.7 l/100km (1 liter op 17,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 4.8 l/100km (1 liter op 20,8km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 5.1 l/100km (1 liter op 19,6km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 135 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 68 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 71 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 D | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*692/2008D | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 4-VNF-91 | 19-03-2026 | 13:20 | periodieke controle | 31-03-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 4-VNF-91 | 21-03-2025 | 09:44 | periodieke controle | 31-03-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 4-VNF-91 | 21-03-2024 | 11:17 | periodieke controle | 31-03-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 4-VNF-91 | 30-03-2023 | 11:50 | periodieke controle | 31-03-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 4-VNF-91 | 22-03-2022 | 13:47 | periodieke controle | 31-03-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 4-VNF-91 | 30-03-2021 | 13:09 | periodieke controle | 31-03-2022 | Nee |
| 4-VNF-91 | 27-03-2020 | 11:02 | periodieke controle | 31-03-2021 | Nee |
| 4-VNF-91 | 26-03-2019 | 15:30 | periodieke controle | 31-03-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 19-03-2026 | 13:20 | 576 | 5.*.53 | 1 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| 19-03-2026 | 13:20 | 188 | 5.*.19 | 1 | Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
| 19-03-2026 | 13:20 | 145 | 5.*.12 | 1 | Accu ondeugdelijk bevestigd |
2025 | |||||
| 21-03-2025 | 09:44 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2024 | |||||
| 21-03-2024 | 11:17 | 507 | 5.*.55 | 2 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
2023 | |||||
| 30-03-2023 | 11:50 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
2022 | |||||
| 22-03-2022 | 13:47 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 22-03-2022 | 13:47 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 22-03-2022 | 13:47 | 188 | 5.*.19 | 1 | Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
2019 | |||||
| 26-03-2019 | 15:30 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 26-03-2019 | 15:30 | 190 | 5.*.20 | 1 | Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
Vergeet ook niet alle Nissan NV200 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 4-VNF-91 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
4-VNF-91
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4-VNB-91 | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 35.496 | 10-03-2011 | 15,3 jaar |
| 4-VNF-90 | Nissan | NV200 | Gesloten opbouw | € 23.380 | 30-03-2011 | 15,2 jaar |
| 4-VNF-91 | Nissan | NV200 | Gesloten opbouw | € 23.766 | 30-03-2011 | 15,2 jaar |
| 4-VNF-92 | Nissan | NV200 | Gesloten opbouw | € 21.204 | 30-03-2011 | 15,2 jaar |
| 4-VNF-95 | Nissan | Primastar | Gesloten opbouw | € 31.022 | 23-06-2011 | 14,9 jaar |
| 4-VNF-96 | Nissan | NV200 | Gesloten opbouw | € 22.907 | 31-03-2011 | 15,2 jaar |
| 4-VNF-97 | Nissan | NV200 | Gesloten opbouw | € 20.740 | 31-03-2011 | 15,2 jaar |
| 4-VNF-98 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 56.628 | 28-03-2011 | 15,2 jaar |
| 4-VNF-99 | Iveco | 35S14 | Gesloten opbouw | € 32.445 | 13-04-2011 | 15,1 jaar |
| 4-VNG-91 | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 41.521 | 28-03-2011 | 15,2 jaar |
| 4-VNH-91 | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 39.679 | 31-03-2011 | 15,2 jaar |
| 4-VNK-91 | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 20.290 | 14-04-2011 | 15,1 jaar |
| 4-VNL-91 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 30.426 | 15-04-2011 | 15,1 jaar |
| 4-VNN-91 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 23.111 | 20-04-2011 | 15,1 jaar |
| 4-VNR-91 | Toyota | Hilux | Open wagen | € 47.596 | 29-04-2011 | 15,3 jaar |
| 4-VNX-91 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 51.405 | 27-05-2011 | 15 jaar |
| 4-VNZ-91 | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 21.420 | 31-05-2011 | 15 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 25.495 en/of een afmeting van 440 x 170 cm en/of een gewicht van ± 1.290 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Caddy | € 25.900 | 450 cm | 180 cm | 1.410 kg |
| Ford Transit Connect | € 23.200 | 437 cm | 180 cm | 1.380 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.