VSJ-04-N
Er rijden momenteel 71.050 Mercedes-Benz Vito's rond in Nederland. Deze Vito komt uit het jaar 2022 en is nu 3 jaren en 7 maanden oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz Vito gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (KWU2L250SXX) nog 416 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 2022 en november 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 53.819 en € 83.045, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 69.383 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Vito bedraagt € 59.810 incl. BTW en BPM, deze Mercedes-Benz Vito is daardoor € 9.573 goedkoper dan gemiddeld.
Je trekt met deze Mercedes-Benz geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 183 km/uur. Daardoor behoort deze Mercedes-Benz Vito tot de snelste 6.3% bedrijfsauto's van Nederland.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz Vito voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz Vito | 2022
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | Vito |
| Lengte | 5,14 m |
| Breedte | 1,93 m |
| Hoogte | 1,91 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 6 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 183 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 59.810 |
| Bruto BPM | € 14.416 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 100 kW (136 pk) |
| Continue vermogen | 100 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | 654 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1950cc (2,0 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 9 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 27 oktober 2022 |
| Leeftijd | 3 jaren en 7 maanden |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 27 oktober 2022 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 jaren en 7 maanden. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 27 oktober 2026. Het voertuig moet over 5 maanden en 2 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.906 kg |
| Massa rijklaar | 2.006 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 495 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.501 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.501 kg |
| Maximum massa samenstelling | 4.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.450 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.450 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.450 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.450 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,20 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,67 m (voor) / 1,65 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type 639/4 | |
| Variant KWU2L250SXX | |
| Uitvoering 2GJNEX23XXXX | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0458*26 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (WLTP) 7.4 l/100km (1 liter op 13,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 193 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 70 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 AR | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2018/1832AR | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VSJ-04-N | 22-10-2025 | 13:19 | periodieke controle | 27-10-2026 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 22-10-2025 | 13:19 | 119 | 5.*.11a | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz Vito voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VSJ-04-N - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VSJ-04-N
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VSJ-01-N | Mercedes-Benz | Citan | Gesloten opbouw | € 34.738 | 31-10-2022 | 3,6 jaar |
| VSJ-02-N | Mercedes-Benz | Citan | Gesloten opbouw | € 34.738 | 31-10-2022 | 3,6 jaar |
| VSJ-03-N | Mercedes-Benz | Citan | Gesloten opbouw | € 34.738 | 31-10-2022 | 3,6 jaar |
| VSJ-04-B | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 57.761 | 16-12-2022 | 3,7 jaar |
| VSJ-04-D | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 49.788 | 16-02-2023 | 3,3 jaar |
| VSJ-04-F | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 53.413 | 25-10-2022 | 3,6 jaar |
| VSJ-04-G | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 59.151 | 31-10-2022 | 3,6 jaar |
| VSJ-04-H | Chevrolet | C20 | Pick-up truck | Onbekend | 19-10-2022 | 46,3 jaar |
| VSJ-04-J | Mercedes-Benz | Citan | Gesloten opbouw | € 28.403 | 14-11-2023 | 7,1 jaar |
| VSJ-04-K | Fuso | Canter | Gecond. met temperatuurreg. | € 51.979 | 19-10-2022 | 3,6 jaar |
| VSJ-04-N | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 59.810 | 27-10-2022 | 3,6 jaar |
| VSJ-04-P | Volvo | XC60 | Gesloten opbouw | € 93.103 | 09-03-2019 | 10,9 jaar |
| VSJ-04-R | Toyota | ProAce | Gesloten opbouw | € 27.225 | 10-11-2022 | 5,4 jaar |
| VSJ-04-S | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 38.717 | 20-12-2022 | 7,1 jaar |
| VSJ-04-T | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 54.453 | 09-11-2022 | 3,5 jaar |
| VSJ-04-V | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 54.151 | 03-11-2022 | 3,6 jaar |
| VSJ-04-X | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 49.467 | 18-11-2022 | 3,5 jaar |
| VSJ-04-Z | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 38.860 | 15-11-2022 | 3,5 jaar |
| VSJ-05-N | Mercedes-Benz | Sprinter | Neerklapbare zijschotten | € 68.261 | 14-11-2022 | 3,5 jaar |
| VSJ-06-N | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 67.214 | 14-12-2022 | 3,5 jaar |
| VSJ-07-N | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 70.673 | 10-11-2022 | 3,5 jaar |
| VSJ-09-N | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 76.647 | 20-12-2022 | 3,4 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 69.383 en/of een afmeting van 514 x 193 cm en/of een gewicht van ± 1.906 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Transporter | € 71.000 | 524 cm | 190 cm | 1.840 kg |
| Opel Vivaro | € 72.700 | 511 cm | 193 cm | 1.820 kg |
| Volkswagen Caravelle | € 63.200 | 524 cm | 190 cm | 2.040 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz VitoGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz Vito
Google op reviews van de Mercedes-Benz Vito
Mercedes-Benz Vito Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Review Mercedes-Benz Vito 4x4 (2025): natte en besneeuwde wegen maken geen indruk
Waar komt 'Vito' in de naam Mercedes-Benz Vito vandaan?
De nieuwe Mercedes-Benz Vito: 9-persoons peoplemover
Autovisie.nl
Alles over Mercedes-Benz Vito
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/vito/
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.