V-09-PLN
Er rijden momenteel 71.095 Mercedes-Benz Vito's rond in Nederland. Deze Vito komt uit het jaar 2021 en is nu 5 jaren, 2 maanden en 3 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 mei 2026, dus sinds 3 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Mercedes-Benz Vito gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (KWX85280VXX) nog 169 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen november 2019 en januari 2022. De nieuwwaarde ligt tussen de € 27.235 en € 66.927, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 50.573 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Vito bedraagt € 42.478 incl. BTW en BPM, deze Mercedes-Benz Vito is daardoor € 8.095 goedkoper dan gemiddeld.
Je trekt met deze Mercedes-Benz geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 182 km/uur. Daardoor behoort deze Mercedes-Benz Vito tot de snelste 8.1% bedrijfsauto's van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 11 mei 2026. Het voertuig was toen 5 jaren, 1 maand en 29 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz Vito voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz Vito | 2021
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | Vito |
| Lengte | 4,90 m |
| Breedte | 1,93 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 182 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 42.478 |
| Bruto BPM | € 10.299 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 100 kW (136 pk) |
| Continue vermogen | 100 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | R9N |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1750cc (1,8 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 12 maart 2021 |
| Leeftijd | 5 jaren, 2 maanden en 3 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 12 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 11 mei 2026. Het voertuig was toen 5 jaren, 1 maand en 29 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Ja |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 28 februari 2027. Het voertuig moet over 9 maanden en 16 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.908 kg |
| Massa rijklaar | 2.008 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 792 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.800 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.800 kg |
| Maximum massa samenstelling | 4.800 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.490 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.490 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.490 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.490 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | 2.000 kg |
Wanneer je alleen het B-rijbewijs hebt, mag je met dit voertuig een geremde aanhanger, caravan of vouwwagen incl. belading tot 750 kg trekken en ook ongeremd tot 750 kg.
Met een BE-rijbewijs mag je een aanhanger trekken van maximaal 3.500 kg inclusief belading, maar met dit voertuig mag je een geremde aanhanger tot 2.000 kg trekken.
Met het B-rijbewijs mag je een aanhanger trekken van maximaal 750 kg (lege gewicht aanhanger incl. belading). Of een aanhanger trekken van meer dan 750 kg als de auto en de aanhanger samen niet boven de 3.500 kg (lege gewicht aanhanger incl. belading) uitkomen.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,20 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,67 m (voor) / 1,65 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type 639/4 | |
| Variant KWX85280VXX | |
| Uitvoering 1RNP5X23BEXX | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0458*20 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 200 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau stationair 78 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 CI | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2018/1832CI | |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz Vito voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van V-09-PLN - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
V-09-PLN
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V-01-PLN | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 31.219 | 11-05-2026 | 5,8 jaar |
| V-02-PLN | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 47.883 | 11-05-2026 | 2,9 jaar |
| V-03-PLN | Volkswagen | ID. Buzz Cargo | Gesloten opbouw | € 53.990 | 11-05-2026 | 2 jaar |
| V-04-PLN | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 61.848 | 11-05-2026 | 1,4 jaar |
| V-05-PLN | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 76.840 | 11-05-2026 | 2,5 jaar |
| V-06-PLN | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 71.410 | 11-05-2026 | 5,2 jaar |
| V-07-PLN | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 55.142 | 11-05-2026 | 2,1 jaar |
| V-08-PLN | Toyota | Hilux | Pick-up truck | € 42.764 | 11-05-2026 | 2,1 jaar |
| V-09-PLD | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 57.363 | 06-05-2026 | 4,4 jaar |
| V-09-PLF | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 81.336 | 06-05-2026 | 1,4 jaar |
| V-09-PLG | Nissan | Interstar | Gesloten opbouw | € 62.799 | 12-05-2026 | Nieuw |
| V-09-PLH | Dodge | RAM1500 | Gesloten opbouw | € 56.358 | 07-05-2026 | 8,5 jaar |
| V-09-PLL | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 81.590 | 11-05-2026 | 1,8 jaar |
| V-09-PLN | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 42.478 | 11-05-2026 | 5,2 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 50.573 en/of een afmeting van 490 x 193 cm en/of een gewicht van ± 1.908 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Renault Kangoo E-tech | € 54.500 | 494 cm | 183 cm | 1.960 kg |
| Nissan Townstar | € 46.600 | 495 cm | 183 cm | 1.980 kg |
| Peugeot Traveller | € 54.000 | 490 cm | 192 cm | 2.040 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz VitoGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz Vito
Google op reviews van de Mercedes-Benz Vito
Mercedes-Benz Vito Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Review Mercedes-Benz Vito 4x4 (2025): natte en besneeuwde wegen maken geen indruk
Waar komt 'Vito' in de naam Mercedes-Benz Vito vandaan?
De nieuwe Mercedes-Benz Vito: 9-persoons peoplemover
Autovisie.nl
Alles over Mercedes-Benz Vito
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/vito/
Onze database is bijgewerkt tot 12 mei 2026.