71-BKH-3
Er rijden momenteel 14.251 Mercedes-Benz Actrossen rond in Nederland. Deze Actros komt uit het jaar 2018 en is nu 8 jaren, 3 maanden en 3 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz Actros opleggertrekker rijden er in dezelfde variant (KSDM3PN34AXB570) nog 3 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2018 en maart 2018. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz Actros is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz Actros voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz Actros | 2018
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | Actros |
| Lengte | 6,82 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 6 |
| Topsnelheid | 60 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | opleggertrekker |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 425 kW (578 pk) |
| Continue vermogen | 425 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | OM473LA.6-5 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 15569cc (15,6 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 16 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 28 februari 2018 |
| Leeftijd | 8 jaren, 3 maanden en 3 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 28 februari 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 10.208 kg |
| Massa rijklaar | 10.308 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 10308 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 17.692 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 28.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 28.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | 32.767 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 9.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 10.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 10.500 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Overig
| Aantal assen 3 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,60 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type 963-4-E | |
| Variant KSDM3PN34AXB570 | |
| Uitvoering B050H2GABSQXX | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0737*11 | |
| Plaats chassisnummer op balk v. r. |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 79 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 99 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 99 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO VI | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) 595/2009*2016/1718C | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 71-BKH-3 | 19-02-2024 | 10:32 | periodieke controle | 28-02-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 71-BKH-3 | 18-12-2023 | 09:57 | periodieke controle | 18-12-2025 | Nee |
| 71-BKH-3 | 20-02-2023 | 09:52 | periodieke controle | 28-02-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 71-BKH-3 | 31-12-2021 | 09:22 | periodieke controle | 28-02-2023 | Nee |
| 71-BKH-3 | 31-12-2021 | 09:21 | periodieke controle | 31-12-2023 | Nee |
| 71-BKH-3 | 8-01-2021 | 14:19 | periodieke controle | 28-02-2022 | Nee |
| 71-BKH-3 | 16-01-2020 | 08:49 | periodieke controle | 28-02-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 71-BKH-3 | 15-01-2020 | 09:20 | periodieke controle | 15-01-2022 | Nee |
| 71-BKH-3 | 25-01-2019 | 10:38 | periodieke controle | 28-02-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 19-02-2024 | 10:32 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
2023 | |||||
| 20-02-2023 | 09:52 | 224 | 5.*.28 | 1 | Veer gebroken of gescheurd |
2020 | |||||
| 16-01-2020 | 08:49 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
2019 | |||||
| 25-01-2019 | 10:38 | 584 | 5.*.55 | 2 | Stadslicht werkt niet (goed) |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| 71-BKH-3 | onbekend | Tachograaf | Onbekend | ||
| 71-BKH-3 | 28-02-2018 | Tachograaf | CONTINENTAL |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz Actros voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 71-BKH-3 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
71-BKH-3
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 71-BKH-1 | VDL | SDD-141/510 | Bus | Onbekend | 14-12-2017 | 13,2 jaar |
| 71-BKH-2 | DAF | CF 450 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 08-01-2018 | 8,4 jaar |
| 71-BKH-3 | Mercedes-Benz | Actros | Opleggertrekker | Onbekend | 28-02-2018 | 8,3 jaar |
| 71-BKH-4 | Scania | R450 | Opleggertrekker | Onbekend | 07-02-2018 | 8,3 jaar |
| 71-BKH-6 | Mercedes-Benz | Arocs | Kipper | Onbekend | 22-12-2017 | 10 jaar |
| 71-BKH-7 | DAF | CF 460 FAX | Tank v.v. gevaarl. Stoffen | Onbekend | 27-12-2017 | 8,4 jaar |
| 71-BKH-8 | DAF | CF 410 FA | Afneembare bovenbouw | Onbekend | 28-12-2017 | 8,4 jaar |
| 71-BKH-9 | DAF | CF 340 FA | Gecond. zndr temperatuurreg. | Onbekend | 02-01-2018 | 8,4 jaar |
| 71-BKJ-3 | Volvo | FH | Opleggertrekker | Onbekend | 08-01-2018 | 8,4 jaar |
| 71-BKK-3 | DAF | XF 460 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 22-01-2018 | 12,3 jaar |
| 71-BKN-3 | DAF | XF 480 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 26-02-2018 | 8,3 jaar |
| 71-BKP-3 | Volvo | FH | Opleggertrekker | Onbekend | 08-03-2018 | 8,2 jaar |
| 71-BKS-3 | Volvo | FH | Voertuig met haakarm | Onbekend | 05-04-2018 | 8,2 jaar |
| 71-BKT-3 | DAF | XF 510 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 13-04-2018 | 9,3 jaar |
| 71-BKV-3 | Scania | S450 | Opleggertrekker | Onbekend | 04-06-2018 | 8 jaar |
| 71-BKX-3 | DAF | CF 530 FAK | Containercarrier | Onbekend | 22-05-2018 | 8 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met een afmeting van 682 x 255 cm een gewicht van ± 10.208 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Volvo FH | 692 cm | 255 cm | 11.210 kg |
| Scania R580 | 689 cm | 255 cm | 10.280 kg |
| DAF CF 410 FA | 680 cm | 254 cm | 10.560 kg |
| Scania S770 | 680 cm | 255 cm | 9.930 kg |
| Volvo FM | 692 cm | 254 cm | 10.100 kg |
| Scania S580 | 687 cm | 255 cm | 10.120 kg |
| Renault D | 685 cm | 250 cm | 9.270 kg |
| DAF 400 | 686 cm | 252 cm | 10.420 kg |
| Scania R650 | 677 cm | 255 cm | 10.040 kg |
| Scania S650 | 685 cm | 255 cm | 9.970 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.