VLP-19-S
Er rijden momenteel 13.870 Land Rover Defender's rond in Nederland. Deze Defender komt uit het jaar 2015 en is nu 10 jaren, 10 maanden en 15 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 januari 2026, dus sinds 4 maanden en 8 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Land Rover Defender pick-up truck rijden er in dezelfde variant (Z4NE2F) nog 30 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2012 en december 2015. De nieuwwaarde ligt tussen de € 30.300 en € 107.278, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 55.242 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Defender bedraagt € 52.119 incl. BTW en BPM, deze Land Rover Defender is daardoor € 3.123 goedkoper dan gemiddeld.
Dit voertuig van Land Rover haalt een maximumsnelheid van 145 km/uur. Deze Land Rover Defender is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij hoort bij de 31.4% traagste bedrijfsauto's in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 21 september 2021. Het voertuig was toen 6 jaren, 2 maanden en 23 dagen oud.
Bekijk ook alle Land Rover Defender voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Land Rover Defender | 2015
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Land Rover |
| Handelsbenaming | Defender |
| Breedte | 1,79 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 145 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 52.119 |
| Bruto BPM | € 12.589 |
| Inrichting | pick-up truck |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 90 kW (122 pk) |
| Continue vermogen | 90 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | DT224 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2198cc (2,2 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 2015 |
| Leeftijd | 10 jaren, 10 maanden en 15 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 7 januari 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 maanden en 8 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 21 september 2021. Het voertuig was toen 6 jaren, 2 maanden en 23 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 12 december 2026. Het voertuig moet over 6 maanden en 30 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.993 kg |
| Massa rijklaar | 2.093 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.287 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.380 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.380 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.880 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.580 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.580 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.200 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.200 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,23 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,51 m (voor) / 1,51 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type LD | |
| Variant Z4NE2F | |
| Uitvoering B5R3 | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*2007/46*0133*09 | |
| Plaats chassisnummer r. balk v. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 13.6 l/100km (1 liter op 7,4km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 13.6 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 9.7 l/100km (1 liter op 10,3km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 11.1 l/100km (1 liter op 9,0km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 11.1 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 295 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 75 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 76 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 M | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*195/2013M | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VLP-19-S | 12-12-2025 | 15:51 | periodieke controle | 12-12-2026 | Nee |
| VLP-19-S | 31-10-2024 | 11:39 | periodieke controle | 31-10-2025 | Ja, bekijk hier. |
| VLP-19-S | 19-10-2023 | 16:56 | periodieke controle | 19-10-2024 | Ja, bekijk hier. |
| VLP-19-S | 23-09-2022 | 16:49 | periodieke controle | 23-09-2023 | Ja, bekijk hier. |
| VLP-19-S | 21-09-2021 | 14:44 | periodieke controle | 21-09-2022 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 31-10-2024 | 11:39 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 31-10-2024 | 11:39 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 31-10-2024 | 11:39 | RA3 | RA3 | 1 | Waarschuwingsinrichting stabiliteitscontrolesysteem geeft de |
2023 | |||||
| 19-10-2023 | 16:56 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 19-10-2023 | 16:56 | RA3 | RA3 | 1 | Waarschuwingsinrichting stabiliteitscontrolesysteem geeft de |
2022 | |||||
| 23-09-2022 | 16:49 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 23-09-2022 | 16:49 | RA3 | RA3 | 1 | Waarschuwingsinrichting stabiliteitscontrolesysteem geeft de |
2021 | |||||
| 21-09-2021 | 14:44 | RA3 | RA3 | 1 | Waarschuwingsinrichting stabiliteitscontrolesysteem geeft de |
| 21-09-2021 | 14:44 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Vergeet ook niet alle Land Rover Defender voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VLP-19-S - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VLP-19-S
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VLP-10-S | Land Rover | Discovery | Gesloten opbouw | € 74.678 | 24-09-2021 | 15,5 jaar |
| VLP-11-S | Iveco | 35C18 | Voor vervoer voertuigen | € 49.072 | 17-09-2021 | 4,7 jaar |
| VLP-12-S | Land Rover | Defender | Gesloten opbouw | € 99.636 | 25-09-2021 | 5,2 jaar |
| VLP-13-S | Dodge | Durango | Gesloten opbouw | € 57.912 | 05-09-2022 | 8,6 jaar |
| VLP-14-S | Skoda | Kodiaq | Gesloten opbouw | € 34.488 | 08-07-2022 | 8 jaar |
| VLP-17-S | Toyota | Hilux | Pick-up truck | Onbekend | 17-09-2021 | 18,5 jaar |
| VLP-18-S | Honda | CR-V | Gesloten opbouw | € 44.621 | 01-10-2021 | 8,5 jaar |
| VLP-19-B | Fiat | Ducato | Gesloten opbouw | € 47.168 | 11-01-2022 | 7,1 jaar |
| VLP-19-D | Van Blitterswijk | G4 Eco-mobiliteit | Huifopbouw | € 40.000 | 16-09-2021 | 4,7 jaar |
| VLP-19-F | MAN | TGE | Gesloten opbouw | € 71.213 | 01-10-2021 | 4,6 jaar |
| VLP-19-G | Citroën | Jumper | Gesloten opbouw | € 47.168 | 29-10-2021 | 4,5 jaar |
| VLP-19-H | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 67.545 | 18-01-2022 | 6,9 jaar |
| VLP-19-K | G.m.c. | Sierra | Pick-up truck | € 53.296 | 04-10-2021 | 10,6 jaar |
| VLP-19-L | Nissan | NV200 | Gesloten opbouw | € 29.045 | 25-09-2021 | 9,9 jaar |
| VLP-19-R | Mercedes-Benz | Sprinter | Gecond. met temperatuurreg. | € 67.642 | 05-10-2021 | 4,6 jaar |
| VLP-19-S | Land Rover | Defender | Pick-up truck | € 52.119 | 21-09-2021 | 10,9 jaar |
| VLP-19-V | Toyota | ProAce | Gesloten opbouw | € 51.655 | 28-09-2021 | 4,6 jaar |
| VLP-19-X | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 32.510 | 21-10-2021 | 4,6 jaar |
| VLP-19-Z | Fiat | Talento | Gesloten opbouw | € 43.011 | 28-09-2021 | 4,6 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 55.242 en/of breedte van 179 cm en/of een gewicht van ± 1.993 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Toyota Hilux | € 54.900 | 535 cm | 187 cm | 2.130 kg |
| Nissan Navara | € 52.800 | 530 cm | 185 cm | 2.100 kg |
| Ssangyong Rexton | € 52.500 | 472 cm | 187 cm | 2.000 kg |
| Volkswagen Caravelle | € 56.400 | 530 cm | 189 cm | 2.080 kg |
| Volvo XC90 | € 58.200 | 480 cm | 189 cm | 2.060 kg |
| Kia Sorento | € 53.300 | 479 cm | 189 cm | 1.880 kg |
| Mitsubishi Pajero | € 56.400 | 490 cm | 188 cm | 2.150 kg |
| Toyota Land Cruiser | € 57.300 | 490 cm | 189 cm | 2.180 kg |
| Volkswagen Kombi | € 54.500 | 519 cm | 187 cm | 1.940 kg |
| Mercedes-Benz Vito | € 53.000 | - | 189 cm | 2.130 kg |
| Volkswagen Transporter | € 53.100 | 530 cm | 188 cm | 2.060 kg |
| Hyundai Santa Fe | € 53.000 | 469 cm | 188 cm | 1.810 kg |
| Renault Kangoo E-tech | € 54.500 | 494 cm | 183 cm | 1.960 kg |
| Volvo XC60 | € 60.300 | - | 189 cm | 1.810 kg |
| StreetScooter Work L | € 50.800 | 578 cm | 185 cm | 1.810 kg |
| Jeep Wrangler | € 53.000 | 475 cm | 188 cm | 1.970 kg |
| Nissan Pathfinder | € 60.500 | - | 187 cm | 2.160 kg |
| Jeep Cherokee | € 59.600 | 462 cm | 186 cm | 1.820 kg |
| Renault Alaskan | € 56.600 | - | 185 cm | 2.180 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 14 mei 2026.