BH-10-27
OLDTIMER
Er rijden momenteel 2.599 Land Rover 88's rond in Nederland. Deze 88 komt uit het jaar 1966 en is nu 60 jaren, 1 maand en 3 dagen oud en heeft de status oldtimer. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 november 2025, dus sinds 6 maanden en 20 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Land Rover 88 Ii 2 1/4 Pick UP pick-up truck rijden er nog 938 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1950 en mei 2001. De nieuwwaarde van deze Land Rover 88 Ii 2 1/4 Pick UP is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 5 november 2025. Het voertuig was toen 59 jaren, 6 maanden en 16 dagen oud.
Bekijk ook alle Land Rover 88 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Land Rover 88 Ii 2 1/4 Pick UP | 1966
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Land Rover |
| Handelsbenaming | 88 Ii 2 1/4 Pick UP |
| Breedte | 1,68 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | pick-up truck |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 46 kW (63 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2286cc (2,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 april 1966 |
| Leeftijd | 60 jaren, 1 maand en 3 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 60 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 5 november 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 maanden en 20 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 5 november 2025. Het voertuig was toen 59 jaren, 6 maanden en 16 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.420 kg |
| Massa rijklaar | 1.520 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 641 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.161 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.161 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 971 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 971 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.190 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.190 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,24 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,31 m (voor) / 1,31 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. veerhand v. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Land Rover 88 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van BH-10-27 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
BH-10-27
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BH-10-20 | Volkswagen | T2 | Neerklapbare zijschotten | Onbekend | 05-03-2025 | 58,3 jaar |
| BH-10-21 | Chevrolet | C10 | Pick-up truck | Onbekend | 07-03-2025 | 61,3 jaar |
| BH-10-22 | Volkswagen | Pick-up | Pick-up truck | Onbekend | 07-03-2025 | 58,9 jaar |
| BH-10-23 | Ford | A | Pick-up truck | Onbekend | 09-03-2025 | 96,5 jaar |
| BH-10-24 | Ford | 1,5TOn Flatbed V8 | Pick-up truck | Onbekend | 10-03-2025 | 88 jaar |
| BH-10-25 | Ford | F 100 | Pick-up truck | Onbekend | 24-03-2025 | 57,3 jaar |
| BH-10-27 | Land Rover | 88 | Pick-up truck | Onbekend | 05-11-2025 | 60,1 jaar |
| BH-10-28 | G.m.c. | Cckw 352 | Huifopbouw | Onbekend | 17-03-2025 | 83,5 jaar |
| BH-10-29 | Dodge | WC63 | Huifopbouw | Onbekend | 19-03-2025 | 83 jaar |
| BH-11-27 | Chevrolet | Pick UP | Pick-up truck | Onbekend | 15-07-2025 | 54,3 jaar |
| BH-12-27 | Scania | 110S46 | Kipper | Onbekend | 10-12-2025 | 53,9 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met breedte van 168 cm een gewicht van ± 1.420 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Nissan E-NV200 | 456 cm | 176 cm | 1.510 kg |
| Fiat Doblò | - | 172 cm | 1.350 kg |
| Jeep Wrangler | 488 cm | 173 cm | 1.560 kg |
| Nissan Vanette | - | 171 cm | 1.480 kg |
| Volkswagen Golf Variant | - | 178 cm | 1.390 kg |
| Volkswagen Caddy | 441 cm | 177 cm | 1.480 kg |
| Jeep CJ-7 | - | 169 cm | 1.490 kg |
| Hyundai H 100 | - | 170 cm | 1.440 kg |
| Renault Megane | - | 178 cm | 1.350 kg |
| Nissan X-Trail | - | 177 cm | 1.550 kg |
| Ford Focus | - | 170 cm | 1.370 kg |
| Opel Astra | - | 175 cm | 1.350 kg |
| Peugeot 307 | - | 176 cm | 1.340 kg |
| Mitsubishi L300 | - | 169 cm | 1.400 kg |
| Suzuki Grand Vitara | - | 178 cm | 1.530 kg |
| Daihatsu Rocky | - | 162 cm | 1.500 kg |
| Renault Kangoo | - | 178 cm | 1.350 kg |
| Chevrolet Pick UP | - | 171 cm | 1.410 kg |
| Volvo 240 | - | 172 cm | 1.380 kg |
| Mazda E2200 Pick-up | - | 170 cm | 1.410 kg |
| Chevrolet S10 Ext.cab Fleetside P-u | - | 173 cm | 1.520 kg |
| Nissan King Cab | - | 175 cm | 1.560 kg |
| Jeep CJ 7 | - | 166 cm | 1.440 kg |
| Toyota Hilux | 490 cm | 172 cm | 1.540 kg |
| Chrysler PT Cruiser | 429 cm | 172 cm | 1.520 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.