97-VZ-XN
Er rijden momenteel 2.599 Land Rover 88's rond in Nederland. Deze 88 komt uit het jaar 1978 en is nu 47 jaren, 10 maanden en 27 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 31 december 2001, dus sinds 24 jaren, 4 maanden en 27 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Land Rover 88 Pick-up open wagen rijden er nog 938 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1950 en mei 2001. De nieuwwaarde van deze Land Rover 88 Pick-up is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 18 december 2001. Het voertuig was toen 23 jaren, 5 maanden en 20 dagen oud.
Bekijk ook alle Land Rover 88 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Land Rover 88 Pick-up | 1978
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Land Rover |
| Handelsbenaming | 88 Pick-up |
| Breedte | 1,53 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | open wagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 45 kW (61 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1978 |
| Leeftijd | 47 jaren, 10 maanden en 27 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 47 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 31 december 2001 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 24 jaren, 4 maanden en 27 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 18 december 2001. Het voertuig was toen 23 jaren, 5 maanden en 20 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 17 december 2010. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.435 kg |
| Massa rijklaar | 1.535 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 585 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.120 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.120 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 930 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 930 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.190 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.190 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,24 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,34 m (voor) / 1,34 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk v. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2008 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Land Rover 88 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 97-VZ-XN - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
97-VZ-XN
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 97-VR-XN | Volkswagen | LT35 | Gesloten opbouw | Onbekend | 18-08-2000 | 25,8 jaar |
| 97-VZ-XD | Mercedes-Benz | 460.3 | Gesloten opbouw | Onbekend | 17-12-2001 | 42,1 jaar |
| 97-VZ-XH | Fiat | 280/ffb Classic 660 | Kampeerwagen | Onbekend | 17-12-2001 | 36,4 jaar |
| 97-VZ-XN | Land Rover | 88 | Open wagen | Onbekend | 18-12-2001 | 47,9 jaar |
| 97-VZ-XZ | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | Onbekend | 18-01-2002 | 24,4 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met breedte van 153 cm een gewicht van ± 1.435 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Daihatsu Rocky | - | 162 cm | 1.580 kg |
| Jeep CJ-7 | - | 163 cm | 1.490 kg |
| Jeep CJ 7 | - | 162 cm | 1.440 kg |
| Jeep CJ-5 | - | 162 cm | 1.310 kg |
| Daihatsu Taft | - | 150 cm | 1.350 kg |
| Piaggio Porter | 357 cm | 147 cm | 1.330 kg |
| Cenntro Logistar | 442 cm | 162 cm | 1.390 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.