77-BB-LR
Er rijden momenteel 2.599 Land Rover 88's rond in Nederland. Deze 88 komt uit het jaar 1978 en is nu 47 jaren, 10 maanden en 27 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 oktober 2007, dus sinds 18 jaren, 7 maanden en 25 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Land Rover 88 Pick-up open wagen rijden er nog 938 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1950 en mei 2001. De nieuwwaarde van deze Land Rover 88 Pick-up is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 23 april 2002. Het voertuig was toen 23 jaren, 9 maanden en 24 dagen oud.
Bekijk ook alle Land Rover 88 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Land Rover 88 Pick-up | 1978
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Land Rover |
| Handelsbenaming | 88 Pick-up |
| Breedte | 1,68 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | open wagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 45 kW (61 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1978 |
| Leeftijd | 47 jaren, 10 maanden en 27 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 47 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 2 oktober 2007 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 18 jaren, 7 maanden en 25 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 23 april 2002. Het voertuig was toen 23 jaren, 9 maanden en 24 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 11 maart 2028. Het voertuig moet over 1 jaar, 9 maanden en 16 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.435 kg |
| Massa rijklaar | 1.535 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 585 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.120 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.120 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 930 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.190 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,24 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen 1e veerh. |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 77-BB-LR | 11-03-2026 | 16:43 | periodieke controle | 11-03-2028 | Nee |
| 77-BB-LR | 11-12-2023 | 10:45 | periodieke controle | 11-12-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 77-BB-LR | 12-11-2021 | 16:53 | periodieke controle | 12-11-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 77-BB-LR | 2-11-2021 | 14:12 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| 77-BB-LR | 1-11-2019 | 16:51 | periodieke controle | 1-11-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 77-BB-LR | 21-08-2019 | 14:58 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
| 11-12-2023 | 10:45 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 11-12-2023 | 10:45 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2021 | |||||
| 12-11-2021 | 16:53 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 12-11-2021 | 16:53 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 12-11-2021 | 16:53 | 307 | 5.*.31 | 1 | Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
| 12-11-2021 | 16:53 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
| 2-11-2021 | 14:12 | 583 | 5.*.51 | 2 | Stadslicht niet volgens voorschriften |
| 2-11-2021 | 14:12 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| 2-11-2021 | 14:12 | 307 | 5.*.31 | 1 | Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
| 2-11-2021 | 14:12 | 391 | 5.*.43 | 2 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 2-11-2021 | 14:12 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
| 2-11-2021 | 14:12 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 2-11-2021 | 14:12 | 038 | 5.*.3 | 1 | Roestschade hulpbalk |
| 2-11-2021 | 14:12 | 289 | 5.*.31 | 1 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| 2-11-2021 | 14:12 | 507 | 5.*.55 | 2 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
2019 | |||||
| 1-11-2019 | 16:51 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 1-11-2019 | 16:51 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 21-08-2019 | 14:58 | 355 | 5.*.39 | 1 | Remvertraging / remwerking parkeerrem onvoldoende |
| 21-08-2019 | 14:58 | 037 | 5.*.3 | 1 | Roestschade hoofdbalk |
| 21-08-2019 | 14:58 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 21-08-2019 | 14:58 | 522 | 5.*.56 | 1 | Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
| 21-08-2019 | 14:58 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
| 21-08-2019 | 14:58 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| 21-08-2019 | 14:58 | 289 | 5.*.31 | 1 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
Vergeet ook niet alle Land Rover 88 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 77-BB-LR - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
77-BB-LR
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 77-BB-LB | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | Onbekend | 22-02-2002 | 24,3 jaar |
| 77-BB-LK | Seat | Inca | Gesloten opbouw | Onbekend | 08-02-2002 | 24,3 jaar |
| 77-BB-LL | Ford | Transit | Gesloten opbouw | Onbekend | 06-02-2002 | 24,3 jaar |
| 77-BB-LR | Land Rover | 88 | Open wagen | Onbekend | 23-04-2002 | 47,9 jaar |
| 77-BG-LR | Daihatsu | Rocky | Gesloten opbouw | Onbekend | 03-01-2003 | 23,4 jaar |
| 77-BK-LR | Toyota | Landcruiser 90 Series | Gesloten opbouw | Onbekend | 02-12-2003 | 27,1 jaar |
| 77-BP-LR | Peugeot | 280 L | Kampeerwagen | Onbekend | 27-07-2004 | 33,9 jaar |
| 77-BS-LR | Land Rover | Defender | Gesloten opbouw | Onbekend | 28-02-2005 | 21,3 jaar |
| 77-BV-LR | Fiat | Ducato | Gesloten opbouw | Onbekend | 24-11-2005 | 20,5 jaar |
| 77-BX-LR | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 31.210 | 29-03-2006 | 20,2 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met breedte van 168 cm een gewicht van ± 1.435 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Nissan E-NV200 | 456 cm | 176 cm | 1.510 kg |
| Fiat Doblò | - | 172 cm | 1.350 kg |
| Jeep Wrangler | 488 cm | 173 cm | 1.560 kg |
| Nissan Vanette | - | 171 cm | 1.480 kg |
| Volkswagen Caddy | 441 cm | 177 cm | 1.480 kg |
| Jeep CJ-7 | - | 169 cm | 1.490 kg |
| Volkswagen Golf Variant | - | 178 cm | 1.390 kg |
| Hyundai H 100 | - | 170 cm | 1.440 kg |
| Renault Megane | - | 178 cm | 1.350 kg |
| Nissan X-Trail | - | 177 cm | 1.550 kg |
| Daihatsu Rocky | - | 162 cm | 1.580 kg |
| Opel Astra | - | 175 cm | 1.350 kg |
| Mitsubishi L300 | - | 169 cm | 1.400 kg |
| Suzuki Grand Vitara | - | 178 cm | 1.530 kg |
| Ford Focus | - | 170 cm | 1.370 kg |
| Renault Kangoo | - | 178 cm | 1.350 kg |
| Peugeot 307 | - | 176 cm | 1.340 kg |
| Chevrolet Pick UP | - | 171 cm | 1.410 kg |
| Mitsubishi L400 | - | 170 cm | 1.570 kg |
| Volvo 240 | - | 172 cm | 1.380 kg |
| Mazda E2200 Pick-up | - | 170 cm | 1.410 kg |
| Chevrolet S10 Ext.cab Fleetside P-u | - | 173 cm | 1.520 kg |
| Nissan King Cab | - | 175 cm | 1.560 kg |
| Jeep CJ 7 | - | 166 cm | 1.440 kg |
| Toyota Hilux | 490 cm | 172 cm | 1.540 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.