71-BF-BJ
OLDTIMER
Er rijden momenteel 2.599 Land Rover 88's rond in Nederland. Deze 88 komt uit het jaar 1977 en is nu 48 jaren, 10 maanden en 26 dagen oud en heeft de status oldtimer. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 juli 2002, dus sinds 23 jaren, 10 maanden en 18 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Land Rover 88 Pick-up open wagen rijden er nog 938 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1950 en mei 2001. De nieuwwaarde van deze Land Rover 88 Pick-up is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 1 juli 2002. Het voertuig was toen 25 jaren en 1 dag oud.
Bekijk ook alle Land Rover 88 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Land Rover 88 Pick-up | 1977
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Land Rover |
| Handelsbenaming | 88 Pick-up |
| Breedte | 1,60 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | open wagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 45 kW (61 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1977 |
| Leeftijd | 48 jaren, 10 maanden en 26 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 48 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 8 juli 2002 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 23 jaren, 10 maanden en 18 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 1 juli 2002. Het voertuig was toen 25 jaren en 1 dag oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 24 mei 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 29 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.435 kg |
| Massa rijklaar | 1.535 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 585 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.120 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.120 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 930 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 930 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.190 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.190 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,24 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,34 m (voor) / 1,34 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen 1e veerh. |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 71-BF-BJ | 14-05-2025 | 09:29 | periodieke controle | 24-05-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 71-BF-BJ | 2-05-2023 | 09:11 | periodieke controle | 24-05-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 71-BF-BJ | 4-05-2021 | 11:08 | periodieke controle | 24-05-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 71-BF-BJ | 7-05-2019 | 16:02 | periodieke controle | 24-05-2021 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 14-05-2025 | 09:29 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 14-05-2025 | 09:29 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2023 | |||||
| 2-05-2023 | 09:11 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2021 | |||||
| 4-05-2021 | 11:08 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 4-05-2021 | 11:08 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2019 | |||||
| 7-05-2019 | 16:02 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Vergeet ook niet alle Land Rover 88 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 71-BF-BJ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
71-BF-BJ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 71-BF-BH | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 04-07-2002 | 23,9 jaar |
| 71-BF-BJ | Land Rover | 88 | Open wagen | Onbekend | 01-07-2002 | 48,9 jaar |
| 71-BF-BR | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | Onbekend | 23-07-2002 | 23,9 jaar |
| 71-BF-BT | Ssangyong | Korando | Gesloten opbouw | Onbekend | 04-07-2002 | 23,9 jaar |
| 71-BF-BX | Land Rover | Discovery | Gesloten opbouw | Onbekend | 05-08-2002 | 23,8 jaar |
| 71-BJ-BJ | Volkswagen | 70X02A | Veewagen | Onbekend | 21-05-2003 | 26,4 jaar |
| 71-BN-BJ | Fiat | 244 | Kampeerwagen | Onbekend | 22-03-2004 | 23,2 jaar |
| 71-BT-BJ | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 09-05-2005 | 21,1 jaar |
| 71-BV-BJ | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 43.289 | 26-08-2005 | 20,8 jaar |
| 71-BZ-BJ | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 18.359 | 22-06-2006 | 19,9 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met breedte van 160 cm een gewicht van ± 1.435 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Jeep CJ-7 | - | 169 cm | 1.490 kg |
| Hyundai H 100 | - | 170 cm | 1.440 kg |
| Daihatsu Rocky | - | 162 cm | 1.580 kg |
| Jeep Wrangler | - | 170 cm | 1.510 kg |
| Mitsubishi L300 | - | 169 cm | 1.400 kg |
| Ford Focus | - | 170 cm | 1.370 kg |
| Mitsubishi L400 | - | 170 cm | 1.570 kg |
| Renault Kangoo | - | 167 cm | 1.350 kg |
| Mazda E2200 Pick-up | - | 170 cm | 1.410 kg |
| Jeep CJ 7 | - | 166 cm | 1.440 kg |
| Nissan Vanette | - | 169 cm | 1.310 kg |
| Cenntro Logistar | 477 cm | 167 cm | 1.470 kg |
| Toyota Hilux | - | 169 cm | 1.410 kg |
| Mitsubishi Pajero | - | 170 cm | 1.550 kg |
| Jeep CJ-5 | - | 162 cm | 1.310 kg |
| Nissan King Cab | - | 165 cm | 1.420 kg |
| Opel Campo | - | 169 cm | 1.430 kg |
| Mitsubishi Pick UP | - | 166 cm | 1.570 kg |
| Opel Combo | 432 cm | 168 cm | 1.320 kg |
| Daihatsu Taft | - | 150 cm | 1.320 kg |
| Kia Besta | - | 170 cm | 1.420 kg |
| Chevrolet S-10 | - | 168 cm | 1.490 kg |
| Toyota Picnic | - | 170 cm | 1.380 kg |
| Volkswagen Taro | - | 165 cm | 1.300 kg |
| Nissan NV200 | 440 cm | 170 cm | 1.350 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.