35-BH-FP
Er rijden momenteel 2.205 Land Rover 109's rond in Nederland. Deze 109 komt uit het jaar 1980 en is nu 45 jaren, 10 maanden en 26 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 juni 2025, dus sinds 11 maanden en 6 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Land Rover 109 Pick-up open laadvloer rijden er nog 874 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 1957 en november 1989. De nieuwwaarde van deze Land Rover 109 Pick-up is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 13 februari 2003. Het voertuig was toen 22 jaren, 7 maanden en 15 dagen oud.
Bekijk ook alle Land Rover 109 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Land Rover 109 Pick-up | 1980
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Land Rover |
| Handelsbenaming | 109 Pick-up |
| Breedte | 1,68 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | open laadvloer |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 46 kW (63 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2250cc (2,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1980 |
| Leeftijd | 45 jaren, 10 maanden en 26 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 45 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 juni 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 maanden en 6 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 13 februari 2003. Het voertuig was toen 22 jaren, 7 maanden en 15 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 26 augustus 2027. Het voertuig moet over 1 jaar, 3 maanden en 3 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.755 kg |
| Massa rijklaar | 1.855 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 855 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.710 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.710 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.710 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.710 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,77 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,34 m (voor) / 1,34 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk 080 cm v. achteras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 35-BH-FP | 26-08-2025 | 13:20 | periodieke controle | 26-08-2027 | Nee |
| 35-BH-FP | 23-08-2023 | 13:37 | periodieke controle | 23-08-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 35-BH-FP | 26-04-2021 | 14:50 | periodieke controle | 28-04-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 35-BH-FP | 12-04-2019 | 15:28 | periodieke controle | 28-04-2021 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
| 23-08-2023 | 13:37 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| 23-08-2023 | 13:37 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
| 23-08-2023 | 13:37 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2021 | |||||
| 26-04-2021 | 14:50 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
| 26-04-2021 | 14:50 | 239 | 5.*.28 | 1 | Schokdemper ondeugdelijk bevestigd |
| 26-04-2021 | 14:50 | 307 | 5.*.31 | 1 | Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
| 26-04-2021 | 14:50 | 916 | 5.*.31 | 1 | Remleiding door corrosie aangetast |
| 26-04-2021 | 14:50 | 355 | 5.*.39 | 1 | Remvertraging / remwerking parkeerrem onvoldoende |
2019 | |||||
| 12-04-2019 | 15:28 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
Vergeet ook niet alle Land Rover 109 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 35-BH-FP - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
35-BH-FP
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 35-BH-FH | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | Onbekend | 24-02-2003 | 23,3 jaar |
| 35-BH-FP | Land Rover | 109 | Open laadvloer | Onbekend | 13-02-2003 | 45,9 jaar |
| 35-BN-FP | Ford | PK | Pick-up truck | Onbekend | 10-04-2004 | 50,9 jaar |
| 35-BP-FP | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 01-07-2004 | 21,9 jaar |
| 35-BT-FP | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | Onbekend | 23-05-2005 | 21 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met breedte van 168 cm een gewicht van ± 1.755 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Toyota Land Cruiser | - | 176 cm | 1.920 kg |
| Maxus E-deliver 3 | 498 cm | 178 cm | 1.590 kg |
| Nissan Patrol | - | 174 cm | 1.890 kg |
| Mitsubishi L200 | 515 cm | 178 cm | 1.870 kg |
| Nissan Terrano | - | 176 cm | 1.850 kg |
| Nissan E-NV200 | 456 cm | 176 cm | 1.720 kg |
| BYD ETP3 | 446 cm | 172 cm | 1.620 kg |
| Daihatsu Rocky | - | 178 cm | 1.680 kg |
| Toyota Hilux | - | 176 cm | 1.680 kg |
| Mitsubishi Pajero Sport | - | 178 cm | 1.910 kg |
| Ford Ranger | - | 173 cm | 1.660 kg |
| Toyota Landcr.4.2 Frp-top S.h.d. | - | 170 cm | 1.890 kg |
| Galloper Galloper | - | 177 cm | 1.890 kg |
| Toyota Landcruiser BJ42 Hardtop | - | 167 cm | 1.730 kg |
| Mitsubishi L400 | - | 170 cm | 1.650 kg |
| Nissan King Cab | - | 170 cm | 1.670 kg |
| Nissan X-Trail | - | 177 cm | 1.580 kg |
| Toyota Dyna | - | 172 cm | 1.890 kg |
| Isuzu Trooper | - | 165 cm | 1.630 kg |
| Mitsubishi L300 | 478 cm | 169 cm | 1.680 kg |
| Mitsubishi Pajero | - | 176 cm | 1.760 kg |
| Isuzu D-Max | - | 174 cm | 1.610 kg |
| Toyota Pick up | - | 168 cm | 1.840 kg |
| Mitsubishi Colt | - | 175 cm | 1.890 kg |
| Nissan Qashqai+2 | - | 178 cm | 1.590 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.