25-BK-VV
Er rijden momenteel 2.205 Land Rover 109's rond in Nederland. Deze 109 komt uit het jaar 1984 en is nu 42 jaren, 2 maanden en 27 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 25 mei 2025, dus sinds 1 jaar en 1 dag. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Land Rover 109 Pick-up open wagen rijden er nog 874 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 1957 en november 1989. De nieuwwaarde van deze Land Rover 109 Pick-up is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 3 december 2003. Het voertuig was toen 19 jaren, 9 maanden en 5 dagen oud.
Bekijk ook alle Land Rover 109 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Land Rover 109 Pick-up | 1984
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Land Rover |
| Handelsbenaming | 109 Pick-up |
| Breedte | 1,68 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | open wagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 45 kW (61 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 28 februari 1984 |
| Leeftijd | 42 jaren, 2 maanden en 27 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 42 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 25 mei 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar en 1 dag. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 3 december 2003. Het voertuig was toen 19 jaren, 9 maanden en 5 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 13 januari 2023. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.590 kg |
| Massa rijklaar | 1.690 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.020 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.710 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.710 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.710 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.710 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,77 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,34 m (voor) / 1,35 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk 060 cm a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2021 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 25-BK-VV | 13-01-2021 | 13:43 | periodieke controle | 13-01-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 25-BK-VV | 8-04-2019 | 10:59 | periodieke controle | 8-04-2021 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2021 | |||||
| 13-01-2021 | 13:43 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 13-01-2021 | 13:43 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2019 | |||||
| 8-04-2019 | 10:59 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
| 8-04-2019 | 10:59 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
| 8-04-2019 | 10:59 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Vergeet ook niet alle Land Rover 109 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 25-BK-VV - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
25-BK-VV
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25-BK-VB | Renault | Master | Gesloten opbouw | Onbekend | 05-01-2004 | 22,4 jaar |
| 25-BK-VG | DAF | 435 | Open wagen | Onbekend | 26-11-2003 | 33,9 jaar |
| 25-BK-VS | Renault | Master | Gesloten opbouw | Onbekend | 13-01-2006 | 20,4 jaar |
| 25-BK-VV | Land Rover | 109 | Open wagen | Onbekend | 03-12-2003 | 42,3 jaar |
| 25-BV-VV | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 28.272 | 10-01-2006 | 20,4 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met breedte van 168 cm een gewicht van ± 1.590 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Nissan E-NV200 | 456 cm | 176 cm | 1.720 kg |
| Toyota Land Cruiser | - | 174 cm | 1.730 kg |
| Maxus E-deliver 3 | 498 cm | 178 cm | 1.590 kg |
| Daihatsu Rocky | - | 178 cm | 1.680 kg |
| BYD ETP3 | 446 cm | 172 cm | 1.620 kg |
| Jeep Wrangler | 488 cm | 173 cm | 1.560 kg |
| Nissan X-Trail | - | 177 cm | 1.580 kg |
| Nissan Terrano | - | 176 cm | 1.720 kg |
| Toyota Hilux | 490 cm | 176 cm | 1.680 kg |
| Hyundai H 100 | - | 170 cm | 1.440 kg |
| Mitsubishi L400 | - | 170 cm | 1.650 kg |
| Suzuki Grand Vitara | - | 178 cm | 1.530 kg |
| Ford Ranger | - | 173 cm | 1.660 kg |
| Jeep CJ-7 | - | 169 cm | 1.490 kg |
| Nissan King Cab | - | 175 cm | 1.670 kg |
| Toyota Landcruiser BJ42 Hardtop | - | 167 cm | 1.730 kg |
| Nissan Vanette | - | 171 cm | 1.480 kg |
| Chevrolet S10 Ext.cab Fleetside P-u | - | 173 cm | 1.520 kg |
| Galloper Galloper | - | 177 cm | 1.750 kg |
| Chrysler PT Cruiser | 429 cm | 172 cm | 1.520 kg |
| Toyota Verso | - | 177 cm | 1.480 kg |
| Mitsubishi L200 | - | 175 cm | 1.750 kg |
| Toyota Dyna | - | 171 cm | 1.670 kg |
| Volkswagen Touran | - | 176 cm | 1.510 kg |
| Mercedes-Benz E-klasse | - | 178 cm | 1.550 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.