24-BB-VP
Er rijden momenteel 2.205 Land Rover 109's rond in Nederland. Deze 109 komt uit het jaar 1981 en is nu 44 jaren, 10 maanden en 26 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 28 augustus 2009, dus sinds 16 jaren, 8 maanden en 29 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Land Rover 109// Pick UP gesloten opbouw rijden er nog 874 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 1957 en november 1989. De nieuwwaarde van deze Land Rover 109// Pick UP is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 14 maart 2002. Het voertuig was toen 20 jaren, 8 maanden en 15 dagen oud.
Bekijk ook alle Land Rover 109 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Land Rover 109// Pick UP | 1981
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Land Rover |
| Handelsbenaming | 109// Pick UP |
| Breedte | 1,73 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 46 kW (63 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1981 |
| Leeftijd | 44 jaren, 10 maanden en 26 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 44 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 28 augustus 2009 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 16 jaren, 8 maanden en 29 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 14 maart 2002. Het voertuig was toen 20 jaren, 8 maanden en 15 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 13 mei 2014. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.850 kg |
| Massa rijklaar | 1.950 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 810 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.760 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.760 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.052 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.052 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.708 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.708 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,77 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,35 m (voor) / 1,34 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk v. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2012 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Land Rover 109 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 24-BB-VP - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
24-BB-VP
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24-BB-VJ | Fiat | Ducato | Kampeerwagen | Onbekend | 20-04-2002 | 29,2 jaar |
| 24-BB-VP | Land Rover | 109 | Gesloten opbouw | Onbekend | 14-03-2002 | 44,9 jaar |
| 24-BB-VT | G.m.c. | Gmc 1500 | Kampeerwagen | Onbekend | 21-03-2002 | 27,2 jaar |
| 24-BL-VP | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 08-03-2004 | 22,2 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met breedte van 173 cm een gewicht van ± 1.850 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Toyota HiAce | 504 cm | 180 cm | 2.010 kg |
| Mitsubishi L200 | 527 cm | 182 cm | 1.910 kg |
| Toyota Hilux | 531 cm | 183 cm | 2.000 kg |
| Toyota Land Cruiser | - | 179 cm | 1.920 kg |
| Hyundai H-1 | - | 182 cm | 1.940 kg |
| Nissan Patrol | - | 174 cm | 1.890 kg |
| Ford Ranger | 527 cm | 183 cm | 1.980 kg |
| Nissan King Cab | - | 183 cm | 1.800 kg |
| Hyundai H 200 | - | 182 cm | 1.860 kg |
| Nissan Terrano | - | 176 cm | 1.850 kg |
| Jeep Cherokee | 442 cm | 182 cm | 1.900 kg |
| Nissan E-NV200 | 456 cm | 176 cm | 1.720 kg |
| Rover Rover | - | 181 cm | 1.860 kg |
| Daihatsu Rocky | - | 178 cm | 1.680 kg |
| Mitsubishi Pajero Sport | - | 178 cm | 1.910 kg |
| Mitsubishi Pajero | - | 179 cm | 1.910 kg |
| Mercedes-Benz E-klasse | 484 cm | 179 cm | 2.030 kg |
| Isuzu D-Max | - | 180 cm | 1.870 kg |
| Toyota Landcruiser 90 3.0 D4-d 3D HRB | - | 180 cm | 1.780 kg |
| Toyota Landcr.4.2 Frp-top S.h.d. | - | 170 cm | 1.890 kg |
| Galloper Galloper | - | 177 cm | 1.890 kg |
| Toyota Landcruiser BJ42 Hardtop | - | 167 cm | 1.730 kg |
| Toyota Landcruiser 90 3.0TD 3D C | - | 180 cm | 1.780 kg |
| Toyota Landcruiser 70 4.2D Vx HB | - | 179 cm | 1.920 kg |
| Fiat Fullback | 528 cm | 181 cm | 1.860 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.