26-BX-SF
Er rijden momenteel 6.616 Kia Sorento's rond in Nederland. Deze Sorento komt uit het jaar 2006 en is nu 20 jaren, 1 maand en 5 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Kia Sorento 2.5 Crdi Van Lx M/t gesloten opbouw rijden er nog 443 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2003 en mei 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 24.054 en € 90.508, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 48.837 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Sorento 2.5 Crdi Van Lx M/t bedraagt € 41.672 incl. BTW en BPM, deze Kia Sorento 2.5 Crdi Van Lx M/t is daardoor € 7.165 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Kia Sorento voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Kia Sorento 2.5 Crdi Van Lx M/t | 2006
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Kia |
| Handelsbenaming | Sorento 2.5 Crdi Van Lx M/t |
| Breedte | 1,86 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 41.672 |
| Bruto BPM | € 11.709 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 103 kW (140 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2497cc (2,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 april 2006 |
| Leeftijd | 20 jaren, 1 maand en 5 dagen |
| 0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 22 november 2021. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.900 kg |
| Massa rijklaar | 2.000 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 600 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.600 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.600 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.200 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.300 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.480 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,71 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,58 m (voor) / 1,58 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk v. achteras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2020 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 82 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Kia Sorento voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 26-BX-SF - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
26-BX-SF
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26-BD-SF | Mitsubishi | Colt | Kampeerwagen | Onbekend | 07-06-2002 | 40,9 jaar |
| 26-BR-SF | Toyota | HiAce | Gesloten opbouw | Onbekend | 03-01-2005 | 21,4 jaar |
| 26-BX-SF | Kia | Sorento | Gesloten opbouw | € 41.672 | 20-04-2006 | 20,1 jaar |
| 26-BX-SN | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 60.664 | 08-08-2006 | 19,8 jaar |
| 26-BX-SR | Citroën | Acadiane | Gesloten opbouw | Onbekend | 18-04-2006 | 46,6 jaar |
| 26-BX-SX | Chevrolet | Silverado | Open wagen | Onbekend | 19-04-2006 | 20,1 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 48.837 en/of breedte van 186 cm en/of een gewicht van ± 1.900 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Transporter | € 49.100 | 539 cm | 190 cm | 2.060 kg |
| Renault Trafic | € 47.300 | 542 cm | 196 cm | 2.040 kg |
| Opel Vivaro | € 51.300 | 518 cm | 192 cm | 1.860 kg |
| Toyota ProAce | € 48.500 | 515 cm | 195 cm | 1.980 kg |
| Mercedes-Benz Vito | € 47.400 | 537 cm | 191 cm | 1.990 kg |
| Fiat Scudo | € 48.100 | 520 cm | 192 cm | 1.830 kg |
| Nissan Primastar | € 51.700 | 544 cm | 196 cm | 1.810 kg |
| Nissan Navara | € 48.600 | 531 cm | 185 cm | 2.070 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 48.100 | 580 cm | 193 cm | 2.000 kg |
| Ssangyong Rexton | € 48.900 | 476 cm | 190 cm | 2.040 kg |
| Isuzu D-Max | € 45.900 | 532 cm | 186 cm | 1.940 kg |
| Land Rover Defender | € 51.000 | 377 cm | 181 cm | 2.040 kg |
| Mitsubishi L200 | € 46.700 | 527 cm | 182 cm | 1.910 kg |
| Land Rover Freelander | € 48.600 | 445 cm | 193 cm | 1.860 kg |
| Volkswagen Amarok | € 49.400 | - | 195 cm | 2.090 kg |
| Toyota Hilux | € 47.400 | 531 cm | 185 cm | 1.970 kg |
| Hyundai Santa Fe | € 48.700 | 469 cm | 189 cm | 1.910 kg |
| Jeep Cherokee | € 46.200 | 442 cm | 184 cm | 1.960 kg |
| Hyundai Terracan | € 47.200 | - | 186 cm | 2.080 kg |
| Mitsubishi Pajero | € 52.900 | - | 187 cm | 2.030 kg |
| Fiat Fullback | € 46.300 | 528 cm | 181 cm | 1.860 kg |
| Peugeot Expert | € 51.000 | 517 cm | 195 cm | 2.080 kg |
| Mercedes-Benz 902.6 216CDi | € 50.000 | - | 193 cm | 1.980 kg |
| Chrysler Grand Voyager | € 47.000 | - | 195 cm | 2.000 kg |
| Toyota HiAce | € 46.400 | - | 180 cm | 1.760 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Kia SorentoGoogle op afbeeldingen van de Kia Sorento
Google op reviews van de Kia Sorento
Kia Sorento Wikipedia-pagina
Topgear.nl
Autotest: Kia Sorento 2.2 CRDi X-ecutive automaat
Kia Sorento 2.2 CRDi 4WD automaat
Kia Sorento 2.2 CRDi 4WD
Kia Sorento Hybrid ExecutiveLine (2020) test en specs
Autoblog.nl
Kia Sorento nieuws
Kia Sorento
Autoreview.nl
Kia Sorento: prijzen, specs en uitvoeringen, reviews, nieuws
Kia Sorento (2025) test: zevenzits plug-in hybride gaat net als Snollebollekes van links naar rechts
Kia Sorento (2024) review: 7-zits SUV houdt van comfort, maar niet van caravans
Eerste review: Kia Sorento Hybrid (2020)
Wat Kia nog niet vertelt over de Sorento Plug-in Hybrid (2021)
Kia Sorento van 2020 gaat elektrisch!
Hooggeëerd publiek: de nieuwe Kia Sorento! Hallo? Is daar iemand?
Autovisie.nl
Alles over Kia Sorento
Kia deelt stekkerdetails van gloednieuwe Sorento
Groot(s) afscheid van onze Kia Sorento - Duurtestverslag
Nieuwste Kia Sorento alleen als hybride en plug-in hybride naar Nederland
Kia deelt nu al officiële foto's: dit is de nieuwe Sorento!
Kia Sorento maakt zich voor de vierde maal op voor debuut
Kia Sorento Ski Gondola: zelfrijdende reuzenrups
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/kia/sorento/
Autozine.nl
Autotest: Kia Sorento
Autotest: Kia Sorento
Autotest: Kia Sorento (2002 - 2009)
Autotest: Kia Sorento (2015 - 2020)
Autotest: Kia Sorento (2009 - 2015)
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.