VLH-27-D
Er rijden momenteel 296 Junge Fahrzeugbau GmbH Sprinter's rond in Nederland. Deze Sprinter komt uit het jaar 2016 en is nu 9 jaren, 8 maanden en 30 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 21 februari 2026, dus sinds 3 maanden en 8 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Junge Fahrzeugbau GmbH Sprinter gesloten opbouw rijden er nog 79 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 2015 en mei 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 42.804 en € 89.779, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 59.240 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Sprinter bedraagt € 60.364 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Junge Fahrzeugbau GmbH Sprinter € 1.124 duurder dan gemiddeld.
Dit voertuig van Junge Fahrzeugbau GmbH haalt een maximumsnelheid van 90 km/uur. Van alle Nederlandse bedrijfsauto's behoort deze Junge Fahrzeugbau GmbH Sprinter tot de 18.7% traagste bedrijfsauto's.
Het voertuig is geïmporteerd op 7 oktober 2021. Het voertuig was toen 5 jaren, 1 maand en 8 dagen oud.
Bekijk ook alle Junge Fahrzeugbau GmbH Sprinter voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Junge Fahrzeugbau GmbH Sprinter | 2016
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Junge Fahrzeugbau GmbH |
| Handelsbenaming | Sprinter |
| Lengte | 7,05 m |
| Breedte | 2,33 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 90 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 60.364 |
| Bruto BPM | € 14.548 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 120 kW (163 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2143cc (2,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 augustus 2016 |
| Leeftijd | 9 jaren, 8 maanden en 30 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 21 februari 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 maanden en 8 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 7 oktober 2021. Het voertuig was toen 5 jaren, 1 maand en 8 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 27 februari 2027. Het voertuig moet over 9 maanden en 1 dag gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.910 kg |
| Massa rijklaar | 3.010 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 490 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 5.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 2.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 2.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.800 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 3.500 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,33 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N2 | |
| Type JF/DC KST04 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. schutbord motorruimte |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 11 l/100km (1 liter op 9,1km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 11 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 7.6 l/100km (1 liter op 13,2km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 8.9 l/100km (1 liter op 11,2km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 234 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 75 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 83 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 83 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 M | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*136/2014M | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VLH-27-D | 27-02-2026 | 15:05 | periodieke controle | 27-02-2027 | Ja, bekijk hier. |
| VLH-27-D | 21-01-2025 | 14:29 | periodieke controle | 21-01-2026 | Ja, bekijk hier. |
| VLH-27-D | 3-01-2024 | 13:36 | periodieke controle | 3-01-2025 | Nee |
| VLH-27-D | 13-12-2022 | 13:29 | periodieke controle | 13-12-2023 | Nee |
| VLH-27-D | 12-10-2021 | 10:54 | periodieke controle | 12-10-2022 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 27-02-2026 | 15:05 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
2025 | |||||
| 21-01-2025 | 14:29 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2021 | |||||
| 12-10-2021 | 10:54 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Vergeet ook niet alle Junge Fahrzeugbau GmbH Sprinter voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VLH-27-D - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VLH-27-D
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VLH-20-D | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 57.689 | 07-02-2022 | 4,3 jaar |
| VLH-21-D | UAZ | Bukhanka | Gesloten opbouw | € 27.901 | 20-08-2021 | 4,9 jaar |
| VLH-22-D | Volkswagen | Kombi | Speciale groep | € 49.501 | 16-12-2021 | 6 jaar |
| VLH-23-D | Peugeot | Boxer | Gesloten opbouw | € 44.232 | 06-08-2021 | 6,8 jaar |
| VLH-24-D | Mercedes-Benz | V-klasse | Gesloten opbouw | € 79.492 | 06-08-2021 | 6,3 jaar |
| VLH-25-D | Iveco | 35C18 | Gesloten opbouw | € 72.084 | 18-08-2021 | 4,9 jaar |
| VLH-26-D | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 54.031 | 03-12-2021 | 8,7 jaar |
| VLH-27-B | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 33.734 | 04-08-2021 | 5 jaar |
| VLH-27-D | Junge Fahrzeugbau GmbH | Sprinter | Gesloten opbouw | € 60.364 | 07-10-2021 | 9,8 jaar |
| VLH-27-F | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 72.392 | 17-09-2021 | 4,7 jaar |
| VLH-27-G | Iveco | 35C18 | Gesloten opbouw | € 75.496 | 11-08-2021 | 4,9 jaar |
| VLH-27-H | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 73.988 | 13-08-2021 | 4,8 jaar |
| VLH-27-L | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 30.489 | 23-08-2021 | 4,8 jaar |
| VLH-27-N | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 45.973 | 27-09-2021 | 10 jaar |
| VLH-27-P | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | Onbekend | 11-08-2021 | 17,3 jaar |
| VLH-27-R | Junge Fahrzeugbau GmbH | Sprinter | Gesloten opbouw | € 60.181 | 13-08-2021 | 6,8 jaar |
| VLH-27-S | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 27.950 | 13-08-2021 | 4,8 jaar |
| VLH-27-T | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 30.567 | 07-12-2021 | 10 jaar |
| VLH-27-V | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 42.558 | 31-08-2021 | 4,7 jaar |
| VLH-27-Z | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 32.291 | 23-08-2021 | 4,8 jaar |
| VLH-28-D | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 42.875 | 29-09-2021 | 9,7 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 59.240 en/of een afmeting van 705 x 233 cm en/of een gewicht van ± 2.910 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Renault Master | € 60.500 | 701 cm | 223 cm | 2.990 kg |
| Iveco 50C17 | € 62.700 | 703 cm | 225 cm | 3.030 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 61.300 | 704 cm | 227 cm | 2.950 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.