1-VVT-53
Er rijden momenteel 406 Iveco 50C15's rond in Nederland. Deze 50C15 komt uit het jaar 2012 en is nu 14 jaren en 4 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 21 februari 2026, dus sinds 3 maanden en 5 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco 50C15 open wagen rijden er nog 299 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 2002 en november 2019. De nieuwwaarde ligt tussen de € 34.000 en € 100.561, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 64.266 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 50C15 bedraagt € 51.874 incl. BTW en BPM, deze Iveco 50C15 is daardoor € 12.392 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Iveco 50C15 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 50C15 | 2012
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 50C15 |
| Breedte | 2,40 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 51.874 |
| Bruto BPM | € 12.687 |
| Inrichting | open wagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 107 kW (145 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2998cc (3,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 mei 2012 |
| Leeftijd | 14 jaren en 4 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 21 februari 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 maanden en 5 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 28 januari 2027. Het voertuig moet over 8 maanden en 5 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.720 kg |
| Massa rijklaar | 2.820 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 680 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 5.200 kg |
| Maximum massa samenstelling | 8.700 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 3.700 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,35 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,70 m (voor) / 1,55 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N2 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 286 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 I | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 1-VVT-53 | 28-01-2026 | 16:03 | periodieke controle | 28-01-2027 | Nee |
| 1-VVT-53 | 14-01-2025 | 13:34 | periodieke controle | 14-01-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 1-VVT-53 | 5-01-2024 | 15:19 | periodieke controle | 6-01-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 1-VVT-53 | 30-12-2022 | 14:50 | periodieke controle | 6-01-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 1-VVT-53 | 6-01-2022 | 12:05 | periodieke controle | 6-01-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 1-VVT-53 | 23-12-2020 | 15:31 | periodieke controle | 31-12-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 1-VVT-53 | 31-12-2019 | 10:43 | periodieke controle | 31-12-2020 | Ja, bekijk hier. |
| 1-VVT-53 | 21-12-2018 | 16:44 | periodieke controle | 27-12-2019 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 14-01-2025 | 13:34 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 14-01-2025 | 13:34 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 14-01-2025 | 13:34 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
| 14-01-2025 | 13:34 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 14-01-2025 | 13:34 | 205 | 5.*.27 | 3 | Band onvoldoende profiel |
| 14-01-2025 | 13:34 | 145 | 5.*.12 | 1 | Accu ondeugdelijk bevestigd |
2024 | |||||
| 5-01-2024 | 15:19 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 5-01-2024 | 15:19 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 5-01-2024 | 15:19 | 421 | 5.*.47 | 1 | Oprolmechanisme gordel werkt niet |
2022 | |||||
| 30-12-2022 | 14:50 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 30-12-2022 | 14:50 | 589 | 5.*.55 | 2 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 30-12-2022 | 14:50 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 30-12-2022 | 14:50 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 30-12-2022 | 14:50 | 398 | 5.*.45 | 1 | Spiegel of gezichtsveldverbeterende voorziening ontbreekt |
| 30-12-2022 | 14:50 | 355 | 5.*.39 | 1 | Remvertraging / remwerking parkeerrem onvoldoende |
| 6-01-2022 | 12:05 | 477 | 5.*.55 | 2 | Achterlicht asymmetrische plaatsing t.o.v. midden |
| 6-01-2022 | 12:05 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
2020 | |||||
| 23-12-2020 | 15:31 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 23-12-2020 | 15:31 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| 23-12-2020 | 15:31 | 532 | 5.*.55 | 1 | Mistachterlicht werkt niet (goed) |
2019 | |||||
| 31-12-2019 | 10:43 | 401 | 5.*.45 | 2 | Spiegelglas beschadigd of verweerd |
| 31-12-2019 | 10:43 | 470 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijd |
| 31-12-2019 | 10:43 | 190 | 5.*.20 | 1 | Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| 31-12-2019 | 10:43 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 31-12-2019 | 10:43 | 211 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning op 1 as niet gelijk |
| 31-12-2019 | 10:43 | 311 | 5.*.31 | 1 | Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
2018 | |||||
| 21-12-2018 | 16:44 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 21-12-2018 | 16:44 | 374 | 5.*.41 | 1 | Deur of laadbakklep van laadruimte sluit niet goed |
| 21-12-2018 | 16:44 | 211 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning op 1 as niet gelijk |
| 21-12-2018 | 16:44 | 391 | 5.*.43 | 2 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 21-12-2018 | 16:44 | 606 | 5.*.57 | 1 | Contourmarkering niet volgens voorschriften |
| 21-12-2018 | 16:44 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
Vergeet ook niet alle Iveco 50C15 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 1-VVT-53 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
1-VVT-53
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1-VVF-53 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 32.071 | 29-03-2012 | 14,2 jaar |
| 1-VVH-53 | Volkswagen | Caddy | Open laadvloer | Onbekend | 05-04-2012 | 41,1 jaar |
| 1-VVJ-53 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | Onbekend | 27-09-2012 | 16,9 jaar |
| 1-VVK-53 | Peugeot | Bipper | Gesloten opbouw | € 19.320 | 27-04-2012 | 14,1 jaar |
| 1-VVL-53 | Audi | Q7 | Gesloten opbouw | € 99.500 | 24-04-2012 | 14,1 jaar |
| 1-VVN-53 | Mercedes-Benz | Viano | Gesloten opbouw | € 96.031 | 27-04-2012 | 14,1 jaar |
| 1-VVP-53 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 40.908 | 12-06-2012 | 14 jaar |
| 1-VVT-50 | Iveco | 40C17 | Opleggertrekker | € 53.762 | 04-02-2016 | 10,3 jaar |
| 1-VVT-53 | Iveco | 50C15 | Open wagen | € 51.874 | 22-05-2012 | 14 jaar |
| 1-VVT-55 | Iveco | 40C-35 | Opleggertrekker | € 51.474 | 11-06-2012 | 14 jaar |
| 1-VVT-59 | Iveco | 40C17 | Opleggertrekker | € 50.283 | 01-06-2012 | 14 jaar |
| 1-VVX-53 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 27.002 | 30-03-2013 | 13,2 jaar |
| 1-VVZ-53 | Iveco | 35C17 | Opleggertrekker | € 49.556 | 08-10-2013 | 12,6 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 64.266 en/of breedte van 240 cm en/of een gewicht van ± 2.720 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | € 61.900 | 730 cm | 244 cm | 2.940 kg |
| Junge Fahrzeugbau GmbH Sprinter | € 60.400 | 699 cm | 231 cm | 2.930 kg |
| Renault Master | € 60.900 | 689 cm | 245 cm | 2.950 kg |
| MAN TGE | € 66.000 | 670 cm | 248 cm | 2.630 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.