89-BTJ-6
Er rijden momenteel 279 Iveco 50C's rond in Nederland. Deze 50C komt uit het jaar 2001 en is nu 24 jaren, 5 maanden en 28 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 mei 2026, dus sinds 16 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Iveco 50C 50C13V Euro 3 gesloten opbouw rijden er nog 264 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 1999 en december 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 62.888 en € 64.015, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 63.452 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Iveco 50C 50C13V Euro 3 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Iveco 50C voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 50C 50C13V Euro 3 | 2001
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 50C 50C13V Euro 3 |
| Lengte | 6,00 m |
| Breedte | 2,00 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 92 kW (125 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2800cc (2,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 november 2001 |
| Leeftijd | 24 jaren, 5 maanden en 28 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 24 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 12 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 16 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 1 oktober 2026. Het voertuig moet over 4 maanden en 6 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.285 kg |
| Massa rijklaar | 2.385 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 2.815 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 5.200 kg |
| Technische max massa voertuig | 5.200 kg |
| Maximum massa samenstelling | 8.700 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 3.700 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,30 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N2 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 92 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 92 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 89-BTJ-6 | 1-10-2025 | 10:17 | periodieke controle | 1-10-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 89-BTJ-6 | 5-03-2025 | 13:24 | periodieke controle | 5-03-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 89-BTJ-6 | 19-06-2024 | 10:41 | periodieke controle | 18-07-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 89-BTJ-6 | 18-07-2023 | 14:27 | periodieke controle | 18-07-2024 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 1-10-2025 | 10:17 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| 1-10-2025 | 10:17 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 1-10-2025 | 10:17 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| 5-03-2025 | 13:24 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
2024 | |||||
| 19-06-2024 | 10:41 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| 19-06-2024 | 10:41 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
2023 | |||||
| 18-07-2023 | 14:27 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 18-07-2023 | 14:27 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
Vergeet ook niet alle Iveco 50C voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 89-BTJ-6 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
89-BTJ-6
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 89-BTD-6 | Renault | T | Opleggertrekker | Onbekend | 13-07-2022 | 3,9 jaar |
| 89-BTF-6 | BMC | Tugra | Voertuig met haakarm | Onbekend | 07-07-2022 | 3,9 jaar |
| 89-BTG-6 | Volvo | FE | Gecond. met temperatuurreg. | Onbekend | 27-07-2022 | 3,8 jaar |
| 89-BTH-6 | DAF | XG 480 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 21-09-2022 | 3,7 jaar |
| 89-BTJ-1 | Mercedes-Benz | Atego | Neerklapbare zijschotten | Onbekend | 30-08-2022 | 21 jaar |
| 89-BTJ-2 | Ginaf | E2115 | Gecond. met temperatuurreg. | Onbekend | 31-08-2022 | 3,7 jaar |
| 89-BTJ-3 | DAF | XF 480 FTG | Opleggertrekker | Onbekend | 30-09-2022 | 3,7 jaar |
| 89-BTJ-4 | DAF | XG 450 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 30-09-2022 | 3,7 jaar |
| 89-BTJ-5 | MAN | TGX | Opleggertrekker | Onbekend | 10-10-2022 | 9,1 jaar |
| 89-BTJ-6 | Iveco | 50C | Gesloten opbouw | Onbekend | 30-11-2001 | 24,5 jaar |
| 89-BTJ-7 | DAF | XG 480 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 06-10-2022 | 3,6 jaar |
| 89-BTJ-8 | Volvo | FH | Opleggertrekker | Onbekend | 07-11-2022 | 3,6 jaar |
| 89-BTJ-9 | DAF | XG 480 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 15-09-2022 | 3,7 jaar |
| 89-BTL-6 | DAF | XG 480 FTP | Opleggertrekker | Onbekend | 30-11-2022 | 3,5 jaar |
| 89-BTT-6 | Scania | S460 | Opleggertrekker | Onbekend | 10-01-2023 | 3,4 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 63.452 en/of een afmeting van 600 x 200 cm en/of een gewicht van ± 2.285 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Ford Transit | € 57.400 | 592 cm | 206 cm | 2.200 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 64.900 | 603 cm | 202 cm | 2.340 kg |
| Renault Master | € 63.600 | 603 cm | 208 cm | 2.480 kg |
| Ford F 150 | € 63.600 | 595 cm | 204 cm | 2.510 kg |
| Maxus Deliver 9 | € 58.600 | 594 cm | 206 cm | 2.340 kg |
| Volkswagen Crafter | € 67.500 | 608 cm | 204 cm | 2.350 kg |
| MAN TGE | € 69.100 | 604 cm | 204 cm | 2.410 kg |
| Nissan Interstar | € 57.900 | 609 cm | 208 cm | 2.110 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.