7-VGG-12
Er rijden momenteel 3.874 Iveco 40C18's rond in Nederland. Deze 40C18 komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren, 3 maanden en 17 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco 50C18V Euro 4 gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (CVF1C50C) nog 54 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2008 en oktober 2011. De nieuwwaarde ligt tussen de € 31.805 en € 65.169, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 48.996 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 50C18V Euro 4 bedraagt € 39.935 incl. BTW en BPM, deze Iveco 50C18V Euro 4 is daardoor € 9.061 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Iveco 40C18 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 50C18V Euro 4 | 2010
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 50C18V Euro 4 |
| Breedte | 2,00 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 39.935 |
| Bruto BPM | € 15.328 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 130 kW (177 pk) |
| Continue vermogen | 130 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1CE0481H*B |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2998cc (3,0 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 8 februari 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren, 3 maanden en 17 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 17 juni 2026. Het voertuig moet over 23 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.470 kg |
| Massa rijklaar | 2.570 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 930 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,95 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,70 m (voor) / 1,54 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant CVF1C50C | |
| Uitvoering 18E4R1B | |
| Typegoedkeuringsnummer nl*2001/116*0144*01 | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 77 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 81 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2003/76B | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 7-VGG-12 | 10-06-2025 | 12:17 | periodieke controle | 17-06-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 7-VGG-12 | 15-05-2024 | 16:28 | periodieke controle | 17-06-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 7-VGG-12 | 6-06-2023 | 16:58 | periodieke controle | 17-06-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 7-VGG-12 | 9-06-2022 | 09:43 | periodieke controle | 17-06-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 7-VGG-12 | 17-06-2021 | 13:59 | periodieke controle | 17-06-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 7-VGG-12 | 26-02-2020 | 12:30 | periodieke controle | 26-02-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 7-VGG-12 | 21-02-2019 | 09:39 | periodieke controle | 22-02-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 10-06-2025 | 12:17 | 674 | 5.*.71 | 1 | Claxon werkt niet goed |
| 10-06-2025 | 12:17 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 10-06-2025 | 12:17 | 480 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht niet van gelijke grootte/sterkte/kleur |
| 10-06-2025 | 12:17 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 10-06-2025 | 12:17 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
| 10-06-2025 | 12:17 | 038 | 5.*.3 | 2 | Roestschade hulpbalk |
2024 | |||||
| 15-05-2024 | 16:28 | 048 | 5.*.3 | 1 | Dragende delen ondeugdelijk bevestigd |
| 15-05-2024 | 16:28 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
| 15-05-2024 | 16:28 | 289 | 5.*.31 | 2 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| 15-05-2024 | 16:28 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
| 15-05-2024 | 16:28 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
2023 | |||||
| 6-06-2023 | 16:58 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
| 6-06-2023 | 16:58 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
2022 | |||||
| 9-06-2022 | 09:43 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 9-06-2022 | 09:43 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 9-06-2022 | 09:43 | 043 | 5.*.3 | 1 | Roestschade wielkast |
2021 | |||||
| 17-06-2021 | 13:59 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| 17-06-2021 | 13:59 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 17-06-2021 | 13:59 | 312 | 5.*.31 | 1 | Remschijf ernstig gecorrodeerd |
| 17-06-2021 | 13:59 | 289 | 5.*.31 | 1 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
2020 | |||||
| 26-02-2020 | 12:30 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 26-02-2020 | 12:30 | 077 | 5.*.9 | 1 | Brandstoflekkage |
| 26-02-2020 | 12:30 | 596 | 5.*.59a | 1 | Verlichting niet van gelijke sterkte/grootte |
| 26-02-2020 | 12:30 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
| 26-02-2020 | 12:30 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| 26-02-2020 | 12:30 | 584 | 5.*.55 | 2 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 26-02-2020 | 12:30 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 26-02-2020 | 12:30 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
| 26-02-2020 | 12:30 | 576 | 5.*.53 | 1 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
2019 | |||||
| 21-02-2019 | 09:39 | 184 | 5.*.19 | 1 | Draaipunt onafhankelijke wielophanging te veel speling |
| 21-02-2019 | 09:39 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 21-02-2019 | 09:39 | 542 | 5.*.55 | 1 | Retroreflector vertoont gebrek |
| 21-02-2019 | 09:39 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 21-02-2019 | 09:39 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 21-02-2019 | 09:39 | 309 | 5.*.31 | 1 | Remslang ernstig misvormd |
| 21-02-2019 | 09:39 | 227 | 5.*.28 | 1 | Veerbevestiging ondeugdelijk |
| 21-02-2019 | 09:39 | 038 | 5.*.3 | 1 | Roestschade hulpbalk |
| 21-02-2019 | 09:39 | 029 | 5.*.1 | 1 | Kentekenplaat ondeugdelijk bevestigd |
| 21-02-2019 | 09:39 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
Vergeet ook niet alle Iveco 40C18 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 7-VGG-12 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
7-VGG-12
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7-VGB-12 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | Onbekend | 31-12-2009 | 19,7 jaar |
| 7-VGD-12 | Citroën | Jumper | Gesloten opbouw | € 38.126 | 07-01-2010 | 16,4 jaar |
| 7-VGG-10 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 58.155 | 21-01-2010 | 16,4 jaar |
| 7-VGG-11 | Iveco | 40C18 | Gesloten opbouw | € 33.020 | 01-03-2010 | 16,2 jaar |
| 7-VGG-12 | Iveco | 40C18 | Gesloten opbouw | € 39.935 | 08-02-2010 | 16,3 jaar |
| 7-VGG-13 | Toyota | HiAce | Gesloten opbouw | € 28.588 | 05-02-2010 | 16,3 jaar |
| 7-VGG-14 | Toyota | HiAce | Gesloten opbouw | € 28.588 | 05-02-2010 | 16,3 jaar |
| 7-VGG-15 | Toyota | HiAce | Gesloten opbouw | € 28.588 | 28-01-2010 | 16,3 jaar |
| 7-VGG-16 | Toyota | HiAce | Gesloten opbouw | € 29.637 | 02-02-2010 | 16,3 jaar |
| 7-VGG-18 | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 22.842 | 20-01-2010 | 16,4 jaar |
| 7-VGJ-12 | Mitsubishi | Pajero | Gesloten opbouw | € 66.489 | 02-02-2010 | 16,3 jaar |
| 7-VGL-12 | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 23.740 | 06-02-2010 | 16,3 jaar |
| 7-VGP-12 | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 22.388 | 22-02-2010 | 16,3 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 48.996 en/of breedte van 200 cm en/of een gewicht van ± 2.470 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | € 50.300 | 785 cm | 210 cm | 2.610 kg |
| Volkswagen Crafter | € 46.900 | 660 cm | 210 cm | 2.660 kg |
| Dodge RAM1500 | € 48.500 | 603 cm | 204 cm | 2.670 kg |
| Renault Master | € 50.600 | 654 cm | 210 cm | 2.550 kg |
| Fuso Canter | € 48.400 | 596 cm | 203 cm | 2.600 kg |
| STX Master Horsebox | € 47.300 | 629 cm | 210 cm | 2.660 kg |
| Ford F 150 | € 51.200 | 570 cm | 203 cm | 2.490 kg |
| Toyota Tundra | € 49.100 | 583 cm | 204 cm | 2.550 kg |
| RAM RAM1500 | € 51.100 | 591 cm | 204 cm | 2.710 kg |
| Fiat Ducato | € 49.800 | 596 cm | 210 cm | 2.550 kg |
| Ford Transit Custom | € 47.800 | 506 cm | 201 cm | 2.360 kg |
| HVM Master BOX | € 49.700 | 635 cm | 210 cm | 2.650 kg |
| Maxus eDeliver 7 | € 53.000 | 525 cm | 203 cm | 2.390 kg |
| Opel Movano | € 48.800 | 717 cm | 210 cm | 2.570 kg |
| HVM Master Horsebox | € 47.300 | 632 cm | 210 cm | 2.600 kg |
| STX Master | € 51.300 | 632 cm | 210 cm | 2.600 kg |
| STX Movano Horsebox | € 52.200 | 626 cm | 210 cm | 2.670 kg |
| Dodge Dodge | € 47.800 | 592 cm | 203 cm | 2.680 kg |
| Chevrolet Avalanche | € 48.300 | 563 cm | 199 cm | 2.650 kg |
| Nissan Titan | € 50.500 | - | 200 cm | 2.540 kg |
| Chevrolet Express | € 50.900 | - | 203 cm | 2.660 kg |
| Ford Transit-tourneo | € 47.300 | 651 cm | 199 cm | 2.230 kg |
| Ford Transit | € 53.000 | 564 cm | 205 cm | 2.480 kg |
| Peugeot Expert | € 52.200 | 513 cm | 195 cm | 2.450 kg |
| Citroën Jumper | € 47.400 | 627 cm | 209 cm | 2.570 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.