6-VTL-38
Er rijden momenteel 3.874 Iveco 40C18's rond in Nederland. Deze 40C18 komt uit het jaar 2013 en is nu 12 jaren, 10 maanden en 24 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 23 oktober 2020, dus sinds 5 jaren, 7 maanden en 2 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco 35C17/t Euro V Hd EEV opleggertrekker rijden er in dezelfde variant (CTF1C35C) nog 20 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2010 en december 2013. De nieuwwaarde ligt tussen de € 29.535 en € 54.734, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 47.286 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 35C17/t Euro V Hd EEV bedraagt € 50.989 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Iveco 35C17/t Euro V Hd EEV € 3.703 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Iveco 40C18 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 35C17/t Euro V Hd EEV | 2013
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 35C17/t Euro V Hd EEV |
| Breedte | 2,13 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 50.989 |
| Bruto BPM | € 12.475 |
| Inrichting | opleggertrekker |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 125 kW (170 pk) |
| Continue vermogen | 125 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1CE3481C*C |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2998cc (3,0 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 juli 2013 |
| Leeftijd | 12 jaren, 10 maanden en 24 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 23 oktober 2020 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren, 7 maanden en 2 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 26 september 2026. Het voertuig moet over 4 maanden en 4 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.900 kg |
| Massa rijklaar | 2.000 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.500 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 10.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.800 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,00 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,72 m (voor) / 1,54 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant CTF1C35C | |
| Uitvoering 17EEV-A | |
| Typegoedkeuringsnummer nl*2001/116*0144*04 | |
| Plaats chassisnummer r. balk by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Onlogisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 5 / EEV | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 6-VTL-38 | 16-09-2025 | 11:08 | periodieke controle | 26-09-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VTL-38 | 23-09-2024 | 11:08 | periodieke controle | 26-09-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VTL-38 | 16-09-2024 | 10:04 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| 6-VTL-38 | 26-09-2023 | 14:02 | periodieke controle | 26-09-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VTL-38 | 30-06-2022 | 11:18 | periodieke controle | 19-07-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VTL-38 | 8-07-2021 | 12:08 | periodieke controle | 19-07-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VTL-38 | 24-09-2020 | 09:23 | periodieke controle | 24-09-2022 | Nee |
| 6-VTL-38 | 6-07-2020 | 11:50 | periodieke controle | 19-07-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VTL-38 | 15-07-2019 | 10:32 | periodieke controle | 19-07-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 16-09-2025 | 11:08 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 16-09-2025 | 11:08 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 16-09-2025 | 11:08 | 205 | 5.*.27 | 6 | Band onvoldoende profiel |
| 16-09-2025 | 11:08 | 176 | 5.*.16 | 1 | Bevestiging aandrijving ondeugdelijk |
2024 | |||||
| 23-09-2024 | 11:08 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 16-09-2024 | 10:04 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 16-09-2024 | 10:04 | 532 | 5.*.55 | 1 | Mistachterlicht werkt niet (goed) |
| 16-09-2024 | 10:04 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 16-09-2024 | 10:04 | 357 | 5.*.39 | 1 | Parkeerrem werkt niet op 2 wielen |
2023 | |||||
| 26-09-2023 | 14:02 | 532 | 5.*.55 | 1 | Mistachterlicht werkt niet (goed) |
| 26-09-2023 | 14:02 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 26-09-2023 | 14:02 | 355 | 5.*.39 | 1 | Remvertraging / remwerking parkeerrem onvoldoende |
| 26-09-2023 | 14:02 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
2022 | |||||
| 30-06-2022 | 11:18 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2021 | |||||
| 8-07-2021 | 12:08 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 8-07-2021 | 12:08 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2020 | |||||
| 6-07-2020 | 11:50 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
| 6-07-2020 | 11:50 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2019 | |||||
| 15-07-2019 | 10:32 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| 6-VTL-38 | onbekend | Tachograaf | Onbekend | ||
| 6-VTL-38 | 18-02-2016 | Tachograaf | CONTINENTAL |
Vergeet ook niet alle Iveco 40C18 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 6-VTL-38 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
6-VTL-38
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6-VTB-38 | Dacia | Logan | Gesloten opbouw | € 12.450 | 20-01-2012 | 14,4 jaar |
| 6-VTF-38 | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 22.802 | 02-02-2012 | 14,3 jaar |
| 6-VTH-38 | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 30.632 | 19-03-2012 | 14,2 jaar |
| 6-VTL-31 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 75.830 | 20-02-2012 | 14,3 jaar |
| 6-VTL-32 | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 38.577 | 21-02-2012 | 14,3 jaar |
| 6-VTL-38 | Iveco | 40C18 | Opleggertrekker | € 50.989 | 01-07-2013 | 12,9 jaar |
| 6-VTN-38 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 20.424 | 02-03-2012 | 14,2 jaar |
| 6-VTR-38 | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 22.959 | 06-03-2012 | 14,2 jaar |
| 6-VTS-38 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 23.495 | 15-03-2012 | 14,2 jaar |
| 6-VTV-38 | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 35.863 | 04-04-2012 | 14,1 jaar |
| 6-VTX-38 | Fiat | Doblò | Gesloten opbouw | € 25.730 | 04-04-2012 | 14,1 jaar |
| 6-VTZ-38 | Mercedes-Benz | Viano | Gesloten opbouw | € 84.394 | 20-03-2012 | 16,2 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 47.286 en/of breedte van 213 cm en/of een gewicht van ± 1.900 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Ford Transit Custom | € 46.500 | 516 cm | 203 cm | 2.000 kg |
| Fiat Ducato | € 45.500 | 568 cm | 209 cm | 2.040 kg |
| Peugeot Boxer | € 45.000 | 584 cm | 209 cm | 2.010 kg |
| Opel Movano | € 45.500 | 573 cm | 208 cm | 2.080 kg |
| Citroën Jumper | € 44.700 | 708 cm | 211 cm | 2.040 kg |
| Nissan NV400 | € 47.500 | 565 cm | 207 cm | 1.960 kg |
| Volkswagen Crafter | € 44.400 | 712 cm | 209 cm | 2.090 kg |
| Ford Transit | € 44.000 | - | 203 cm | 1.810 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.