6-VHR-87
Er rijden momenteel 3.874 Iveco 40C18's rond in Nederland. Deze 40C18 komt uit het jaar 2010 en is nu 15 jaren, 10 maanden en 21 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 30 december 2025, dus sinds 4 maanden en 26 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco 40C18V Euro 4 LD gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (CVF1C40C) nog 89 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2008 en oktober 2012. De nieuwwaarde ligt tussen de € 31.040 en € 64.355, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 46.414 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 40C18V Euro 4 LD bedraagt € 37.485 incl. BTW en BPM, deze Iveco 40C18V Euro 4 LD is daardoor € 8.929 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Iveco 40C18 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 40C18V Euro 4 LD | 2010
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 40C18V Euro 4 LD |
| Breedte | 2,00 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 37.485 |
| Bruto BPM | € 14.405 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 130 kW (177 pk) |
| Continue vermogen | 130 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1CE0481H*A |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2998cc (3,0 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 5 juli 2010 |
| Leeftijd | 15 jaren, 10 maanden en 21 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 30 december 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 maanden en 26 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 9 september 2026. Het voertuig moet over 3 maanden en 17 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.495 kg |
| Massa rijklaar | 2.595 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 905 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,95 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,70 m (voor) / 1,54 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant CVF1C40C | |
| Uitvoering 18E4--B | |
| Typegoedkeuringsnummer nl*2001/116*0144*02 | |
| Plaats chassisnummer r. balk by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 6-VHR-87 | 1-09-2025 | 10:40 | periodieke controle | 9-09-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VHR-87 | 29-08-2024 | 15:35 | periodieke controle | 9-09-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VHR-87 | 5-09-2023 | 10:38 | periodieke controle | 9-09-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VHR-87 | 29-08-2022 | 13:54 | periodieke controle | 9-09-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VHR-87 | 9-09-2021 | 14:39 | periodieke controle | 9-09-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VHR-87 | 28-08-2020 | 10:28 | periodieke controle | 8-09-2021 | Nee |
| 6-VHR-87 | 6-09-2019 | 16:23 | periodieke controle | 8-09-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 1-09-2025 | 10:40 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 1-09-2025 | 10:40 | 576 | 5.*.53 | 2 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
2024 | |||||
| 29-08-2024 | 15:35 | 576 | 5.*.53 | 1 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| 29-08-2024 | 15:35 | 391 | 5.*.43 | 2 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
2023 | |||||
| 5-09-2023 | 10:38 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
2022 | |||||
| 29-08-2022 | 13:54 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 29-08-2022 | 13:54 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
2021 | |||||
| 9-09-2021 | 14:39 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2019 | |||||
| 6-09-2019 | 16:23 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
Vergeet ook niet alle Iveco 40C18 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 6-VHR-87 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
6-VHR-87
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6-VHD-87 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 35.215 | 06-04-2010 | 16,1 jaar |
| 6-VHF-87 | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 46.922 | 09-04-2010 | 16,1 jaar |
| 6-VHG-87 | Hyundai | H-1 | Gesloten opbouw | € 32.639 | 16-04-2010 | 16,1 jaar |
| 6-VHL-87 | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 39.154 | 12-05-2010 | 16 jaar |
| 6-VHN-87 | Nissan | NV200 | Gesloten opbouw | € 21.968 | 14-05-2010 | 16 jaar |
| 6-VHR-80 | Iveco | 40C13 Euro 4 LD | Gesloten opbouw | € 42.879 | 25-05-2010 | 16 jaar |
| 6-VHR-81 | Toyota | Tundra | Open wagen | € 57.085 | 03-01-2011 | 15,4 jaar |
| 6-VHR-82 | Dodge | Dodge | Gesloten opbouw | € 48.519 | 26-08-2010 | 16,1 jaar |
| 6-VHR-83 | Citroën | Jumper | Veewagen | € 39.538 | 26-05-2010 | 16 jaar |
| 6-VHR-86 | Dodge | RAM1500 | Open wagen | € 58.543 | 10-01-2011 | 15,4 jaar |
| 6-VHR-87 | Iveco | 40C18 | Gesloten opbouw | € 37.485 | 05-07-2010 | 15,9 jaar |
| 6-VHS-87 | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 44.978 | 02-06-2010 | 16 jaar |
| 6-VHV-87 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 20.962 | 14-06-2010 | 16 jaar |
| 6-VHX-87 | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 49.661 | 19-06-2010 | 15,9 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 46.414 en/of breedte van 200 cm en/of een gewicht van ± 2.495 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Crafter | € 45.900 | 660 cm | 210 cm | 2.730 kg |
| Dodge RAM1500 | € 46.800 | 603 cm | 204 cm | 2.670 kg |
| Renault Master | € 47.600 | 654 cm | 210 cm | 2.550 kg |
| Fuso Canter | € 47.300 | 596 cm | 205 cm | 2.600 kg |
| Dodge Dodge | € 45.700 | 592 cm | 207 cm | 2.730 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 48.800 | 785 cm | 210 cm | 2.740 kg |
| STX Master Horsebox | € 47.300 | 629 cm | 210 cm | 2.660 kg |
| Toyota Tundra | € 48.200 | - | 204 cm | 2.530 kg |
| Ford Transit Custom | € 47.800 | 506 cm | 201 cm | 2.360 kg |
| HVM Master BOX | € 49.700 | 635 cm | 210 cm | 2.650 kg |
| Ford F 150 | € 50.200 | 570 cm | 203 cm | 2.470 kg |
| HVM Master Horsebox | € 47.300 | 632 cm | 210 cm | 2.600 kg |
| Chevrolet Express | € 44.400 | 589 cm | 203 cm | 2.660 kg |
| Fiat Ducato | € 44.900 | 550 cm | 205 cm | 2.330 kg |
| Chevrolet Avalanche | € 46.700 | 563 cm | 202 cm | 2.650 kg |
| Opel Movano | € 47.500 | 636 cm | 210 cm | 2.570 kg |
| Citroën Jumper | € 45.100 | 627 cm | 210 cm | 2.570 kg |
| RAM RAM1500 | € 48.800 | - | 202 cm | 2.710 kg |
| Nissan Titan | € 50.500 | - | 200 cm | 2.540 kg |
| Nissan NV400 | € 50.400 | 627 cm | 210 cm | 2.250 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.