VSP-54-Z
Er rijden momenteel 373 Iveco 35S21's rond in Nederland. Deze 35S21 komt uit het jaar 2017 en is nu 9 jaren, 1 maand en 5 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 6 zitplaatsen.
Van deze Iveco 35S21 gesloten opbouw rijden er nog 87 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 2012 en december 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 32.409 en € 129.279, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 75.328 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 35S21 bedraagt € 32.409 incl. BTW en BPM, deze Iveco 35S21 is daardoor € 42.919 goedkoper dan gemiddeld.
Je trekt met deze Iveco geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 160 km/uur. Deze Iveco 35S21 is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 40.3% snellere bedrijfsauto's in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 23 november 2022. Het voertuig was toen 5 jaren, 7 maanden en 5 dagen oud.
Bekijk ook alle Iveco 35S21 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 35S21 | 2017
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 35S21 |
| Lengte | 7,13 m |
| Breedte | 2,01 m |
| Hoogte | 2,66 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 32.409 |
| Bruto BPM | € 7.907 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 150 kW (204 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2998cc (3,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 april 2017 |
| Leeftijd | 9 jaren, 1 maand en 5 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 23 november 2022. Het voertuig was toen 5 jaren, 7 maanden en 5 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 4 december 2024. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.704 kg |
| Massa rijklaar | 2.804 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 696 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.240 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.240 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,10 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,70 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type IS35SC2AA | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 232 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 72 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 84 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 84 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 Y | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*136/2014Y | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VSP-54-Z | 4-12-2023 | 14:45 | periodieke controle | 4-12-2024 | Ja, bekijk hier. |
| VSP-54-Z | 30-11-2022 | 13:33 | periodieke controle | 30-11-2023 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
| 4-12-2023 | 14:45 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
| 4-12-2023 | 14:45 | 421 | 5.*.47 | 1 | Oprolmechanisme gordel werkt niet |
| 4-12-2023 | 14:45 | 597 | 5.*.59a | 1 | Mistlicht voor niet volgens voorschriften |
2022 | |||||
| 30-11-2022 | 13:33 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
Vergeet ook niet alle Iveco 35S21 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VSP-54-Z - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VSP-54-Z
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VSP-50-Z | Fiat | Talento | Gesloten opbouw | € 38.717 | 10-03-2023 | 5,7 jaar |
| VSP-52-Z | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 39.955 | 27-10-2023 | 6,6 jaar |
| VSP-53-Z | Ford | Transit Courier | Gesloten opbouw | € 23.672 | 24-11-2022 | 3,7 jaar |
| VSP-54-B | Toyota | ProAce | Gesloten opbouw | € 38.647 | 18-11-2022 | 3,5 jaar |
| VSP-54-D | Peugeot | Boxer | Gesloten opbouw | € 50.612 | 16-12-2022 | 3,4 jaar |
| VSP-54-F | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 60.824 | 18-11-2022 | 3,5 jaar |
| VSP-54-G | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 60.586 | 25-11-2022 | 3,5 jaar |
| VSP-54-H | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 53.845 | 30-11-2022 | 3,5 jaar |
| VSP-54-J | Fiat | Doblò | Gesloten opbouw | € 29.331 | 25-11-2022 | 3,5 jaar |
| VSP-54-K | Mercedes-Benz | eVito | Gesloten opbouw | € 65.165 | 18-11-2022 | 3,5 jaar |
| VSP-54-L | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 75.250 | 26-01-2023 | 3,3 jaar |
| VSP-54-N | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 42.098 | 10-01-2023 | 3,4 jaar |
| VSP-54-P | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 58.738 | 25-11-2022 | 3,5 jaar |
| VSP-54-R | Renault Trucks | Master | Gesloten opbouw | € 44.374 | 10-02-2023 | 7,5 jaar |
| VSP-54-S | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 65.616 | 20-01-2023 | 3,7 jaar |
| VSP-54-T | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 64.302 | 30-11-2022 | 3,5 jaar |
| VSP-54-V | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 59.214 | 25-11-2022 | 3,5 jaar |
| VSP-54-X | Iveco | 35C18 | Gesloten opbouw | € 74.662 | 29-12-2022 | 3,8 jaar |
| VSP-54-Z | Iveco | 35S21 | Gesloten opbouw | € 32.409 | 23-11-2022 | 9,1 jaar |
| VSP-56-Z | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 65.249 | 18-11-2022 | 4 jaar |
| VSP-57-Z | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 45.897 | 16-06-2023 | 6,4 jaar |
| VSP-58-Z | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 45.013 | 05-01-2023 | 8,7 jaar |
| VSP-59-Z | Iveco | 40C-35 | Gesloten opbouw | € 43.518 | 21-11-2022 | 6,8 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 75.328 en/of een afmeting van 713 x 201 cm en/of een gewicht van ± 2.704 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | € 68.900 | 721 cm | 202 cm | 2.490 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.