VPN-92-S
Er rijden momenteel 373 Iveco 35S21's rond in Nederland. Deze 35S21 komt uit het jaar 2021 en is nu 4 jaren, 5 maanden en 7 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
De nieuwwaarde van deze bedrijfsauto bedraagt € 48.279 incl. BTW en BPM.
Het voertuig is geïmporteerd op 6 april 2022. Het voertuig was toen 3 maanden en 14 dagen oud.
Bekijk ook alle Iveco 35S21 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 35S21 | 2021
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 35S21 |
| Breedte | 2,35 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 48.279 |
| Bruto BPM | € 11.677 |
| Inrichting | voor vervoer voertuigen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 155 kW (211 pk) |
| Continue vermogen | 155 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1CFL4115*M |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2998cc (3,0 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 8 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 december 2021 |
| Leeftijd | 4 jaren, 5 maanden en 7 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 6 april 2022. Het voertuig was toen 3 maanden en 14 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 23 december 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.315 kg |
| Massa rijklaar | 2.415 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.085 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.240 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.240 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,10 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,70 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type D1 | |
| Variant ARID11C1C | |
| Uitvoering XK4CA2FB36K | |
| Typegoedkeuringsnummer e27*2018/858*00025*00 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 10.3 l/100km (1 liter op 9,7km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 10.28 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 7.8 l/100km (1 liter op 12,8km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 8.7 l/100km (1 liter op 11,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (WLTP) 15 l/100km (1 liter op 6,7km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 14.96 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 409 gr/km | 0 gr/km (schoon) (zeer vervuilend) 409 gr/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 228 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO VI D | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) 595/2009*2018/932D | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VPN-92-S | 23-12-2024 | 09:47 | periodieke controle | 23-12-2025 | Nee |
| VPN-92-S | 7-09-2023 | 16:06 | inbouw | 7-09-2025 | Nee |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| VPN-92-S | 7-09-2023 | Tachograaf | Onbekend |
Vergeet ook niet alle Iveco 35S21 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VPN-92-S - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VPN-92-S
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VPN-90-S | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 42.011 | 30-09-2022 | 11,7 jaar |
| VPN-91-S | Iveco | 35S18 | Gesloten opbouw | € 48.279 | 06-04-2022 | 4,4 jaar |
| VPN-92-B | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 71.803 | 06-04-2022 | 4,2 jaar |
| VPN-92-D | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 28.505 | 07-04-2022 | 4,1 jaar |
| VPN-92-F | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 59.190 | 15-06-2022 | 7,9 jaar |
| VPN-92-G | Chevrolet | EL Camino | Pick-up truck | Onbekend | 01-04-2022 | 46,3 jaar |
| VPN-92-H | Iveco | 35S16 | Neerklapbare zijschotten | € 73.988 | 11-04-2022 | 4,1 jaar |
| VPN-92-J | Addax Motors | Addax MTN | Gesloten opbouw | € 46.364 | 07-04-2022 | 4,1 jaar |
| VPN-92-K | Mercedes-Benz | Citan | Gesloten opbouw | € 29.243 | 29-04-2022 | 4,1 jaar |
| VPN-92-L | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 52.920 | 29-04-2022 | 4,1 jaar |
| VPN-92-N | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 52.922 | 22-04-2022 | 4,1 jaar |
| VPN-92-P | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 39.550 | 07-04-2022 | 9 jaar |
| VPN-92-R | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 67.680 | 27-07-2022 | 8,5 jaar |
| VPN-92-S | Iveco | 35S21 | Voor vervoer voertuigen | € 48.279 | 06-04-2022 | 4,4 jaar |
| VPN-92-T | Citroën | Jumpy | Gesloten opbouw | € 35.663 | 25-05-2022 | 7,6 jaar |
| VPN-92-V | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 60.946 | 13-04-2022 | 4,1 jaar |
| VPN-92-X | MAN | TGE | Gesloten opbouw | € 55.968 | 12-04-2022 | 4,1 jaar |
| VPN-92-Z | Zago Automotive | Crafter | Gesloten opbouw | € 54.666 | 12-07-2022 | 4,5 jaar |
| VPN-95-S | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 54.999 | 11-07-2022 | 8,7 jaar |
| VPN-96-S | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 50.136 | 03-05-2022 | 8,8 jaar |
| VPN-98-S | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 49.905 | 21-04-2022 | 8,4 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 48.279 en/of breedte van 235 cm en/of een gewicht van ± 2.315 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Humbaur Renault Master Flexbox | € 46.400 | 686 cm | 231 cm | 2.490 kg |
| Volkswagen Crafter | € 44.100 | - | 241 cm | 2.500 kg |
| Opel Movano | € 44.500 | 580 cm | 240 cm | 2.520 kg |
| Volkswagen Transporter | € 45.600 | 550 cm | 225 cm | 2.270 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.