V-77-PNG
Er rijden momenteel 2.016 Iveco 35S18's rond in Nederland. Deze 35S18 komt uit het jaar 2024 en is nu 1 jaar, 5 maanden en 1 dag oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 mei 2026, dus sinds 5 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Iveco 35S18 gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (FD21C1C) nog 123 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 2024 en december 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 63.753 en € 123.836, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 99.798 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 35S18 bedraagt € 82.201 incl. BTW en BPM, deze Iveco 35S18 is daardoor € 17.597 goedkoper dan gemiddeld.
Je trekt met deze Iveco geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 160 km/uur. Deze Iveco 35S18 is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 40.3% snellere bedrijfsauto's in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 20 mei 2026. Het voertuig was toen 1 jaar, 4 maanden en 26 dagen oud.
Bekijk ook alle Iveco 35S18 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 35S18 | 2024
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 35S18 |
| Breedte | 2,05 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 82.201 |
| Bruto BPM | € 19.495 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 129 kW (175 pk) |
| Continue vermogen | 129 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1CFL411B*S |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2998cc (3,0 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 8 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 24 december 2024 |
| Leeftijd | 1 jaar, 5 maanden en 1 dag |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 20 mei 2026. Het voertuig was toen 1 jaar, 4 maanden en 26 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 24 december 2027. Het voertuig moet over 1 jaar, 7 maanden en 1 dag gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.407 kg |
| Massa rijklaar | 2.507 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 993 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.240 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.240 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | 3.500 kg |
Wanneer je alleen het B-rijbewijs hebt, mag je met dit voertuig een geremde aanhanger, caravan of vouwwagen incl. belading tot 750 kg trekken en ook ongeremd tot 750 kg.
Met een BE-rijbewijs mag je een aanhanger trekken van maximaal 3.500 kg inclusief belading, met dit voertuig mag je ook een geremde aanhanger tot 3.500 kg trekken.
Met het B-rijbewijs mag je een aanhanger trekken van maximaal 750 kg (lege gewicht aanhanger incl. belading). Of een aanhanger trekken van meer dan 750 kg als de auto en de aanhanger samen niet boven de 3.500 kg (lege gewicht aanhanger incl. belading) uitkomen.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,10 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,75 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type IS35SC2AA | |
| Variant FD21C1C | |
| Uitvoering CN14CA7B6QR36K | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2007/46*0120*28 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 262 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau stationair 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO VI E | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) 595/2009*2022/2383E | |
Vergeet ook niet alle Iveco 35S18 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van V-77-PNG - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
V-77-PNG
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V-70-PNG | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 78.584 | 20-05-2026 | 1,9 jaar |
| V-71-PNG | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 63.712 | 20-05-2026 | 5,5 jaar |
| V-72-PNG | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 62.332 | 20-05-2026 | 7,4 jaar |
| V-73-PNG | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 58.594 | 20-05-2026 | 1,5 jaar |
| V-74-PNG | Renault | Express | Gesloten opbouw | € 27.044 | 20-05-2026 | 3 jaar |
| V-75-PNG | Mercedes-Benz | Citan | Gesloten opbouw | € 40.184 | 20-05-2026 | 1,9 jaar |
| V-76-PNG | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 56.500 | 20-05-2026 | 3,2 jaar |
| V-77-PND | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 60.829 | 19-05-2026 | 4,8 jaar |
| V-77-PNF | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 54.894 | 19-05-2026 | 4,9 jaar |
| V-77-PNG | Iveco | 35S18 | Gesloten opbouw | € 82.201 | 20-05-2026 | 1,4 jaar |
| V-78-PNG | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 90.953 | 20-05-2026 | 1,5 jaar |
| V-79-PNG | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 75.441 | 20-05-2026 | 2,1 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 99.798 en/of breedte van 205 cm en/of een gewicht van ± 2.407 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| RAM RAM1500 | € 98.300 | 592 cm | 209 cm | 2.600 kg |
| Mercedes-Benz GLE | € 99.700 | 495 cm | 202 cm | 2.260 kg |
| Dodge Dodge | € 102.800 | 590 cm | 207 cm | 2.620 kg |
| Land Rover Discovery | € 107.400 | 498 cm | 200 cm | 2.300 kg |
| Toyota Land Cruiser | € 99.200 | 495 cm | 198 cm | 2.620 kg |
| Ford F 250 | € 99.800 | 642 cm | 201 cm | 2.510 kg |
| Chevrolet Silverado | € 104.300 | 595 cm | 206 cm | 2.570 kg |
| Dodge RAM1500 | € 99.100 | 592 cm | 208 cm | 2.570 kg |
| Ford F 150 | € 98.600 | 589 cm | 214 cm | 2.630 kg |
| Audi Q7 | € 97.400 | 345 cm | 198 cm | 2.400 kg |
| Jeep Grand Cherokee | € 101.700 | 485 cm | 195 cm | 2.370 kg |
| G.m.c. Sierra | € 102.300 | 617 cm | 205 cm | 2.640 kg |
| Toyota Tundra | € 91.300 | 589 cm | 204 cm | 2.560 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 92.800 | 755 cm | 209 cm | 2.340 kg |
| MAN TGE | € 94.200 | 639 cm | 214 cm | 2.520 kg |
| Mercedes-Benz 350 | € 107.600 | 535 cm | 195 cm | 2.460 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.