V-796-XR
Er rijden momenteel 114 Iveco 35S14Ns rond in Nederland. Deze 35S14N komt uit het jaar 2019 en is nu 7 jaren, 4 maanden en 27 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 mei 2026, dus sinds 3 maanden en 27 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op cng en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco 35S14N gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (FD11C2C) nog 48 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2015 en december 2023. De nieuwwaarde ligt tussen de € 54.182 en € 106.775, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 79.860 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 35S14N bedraagt € 78.226 incl. BTW en BPM, deze Iveco 35S14N is daardoor € 1.634 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Iveco 35S14N voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 35S14N | 2019
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 35S14N |
| Lengte | 5,56 m |
| Breedte | 2,01 m |
| Hoogte | 2,66 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 78.226 |
| Bruto BPM | € 17.605 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 100 kW (136 pk) |
| Continue vermogen | 100 kW |
| Brandstof | CNG |
| Motorcode(s) | F1CFA401A*E |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2998cc (3,0 liter motor) |
| Type gasinstallatie | Af-fabriek gasinstallatie |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 8 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 4 april 2019 |
| Leeftijd | 7 jaren, 4 maanden en 27 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 4 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 maanden en 27 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 26 mei 2027. Het voertuig moet over 8 maanden en 25 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.479 kg |
| Massa rijklaar | 2.579 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 921 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.240 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.240 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,52 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,70 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type IS35SC2AA | |
| Variant FD11C2C | |
| Uitvoering KF24CA10B6FF46E | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2007/46*0120*13 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 14 l/100km (1 liter op 7,1km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 14 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 251 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 72 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 81 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO VI C | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) 595/2009*627/2014C | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| V-796-XR | 26-05-2026 | 09:22 | periodieke controle | 26-05-2027 | Nee |
| V-796-XR | 11-03-2025 | 13:53 | periodieke controle | 4-04-2026 | Ja, bekijk hier. |
| V-796-XR | 19-03-2024 | 16:06 | periodieke controle | 4-04-2025 | Ja, bekijk hier. |
| V-796-XR | 1-03-2023 | 15:03 | periodieke controle | 4-04-2024 | Nee |
| V-796-XR | 18-03-2022 | 13:35 | periodieke controle | 4-04-2023 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 11-03-2025 | 13:53 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
2024 | |||||
| 19-03-2024 | 16:06 | 077 | 5.*.9 | 1 | Brandstoflekkage |
| 19-03-2024 | 16:06 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 19-03-2024 | 16:06 | 542 | 5.*.55 | 2 | Retroreflector vertoont gebrek |
| 19-03-2024 | 16:06 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
2022 | |||||
| 18-03-2022 | 13:35 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Vergeet ook niet alle Iveco 35S14N voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van V-796-XR - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
V-796-XR
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V-790-XR | Peugeot | Boxer | Gesloten opbouw | € 40.265 | 28-03-2019 | 7,4 jaar |
| V-792-XR | Peugeot | Boxer | Gesloten opbouw | € 36.218 | 02-04-2019 | 7,4 jaar |
| V-793-XR | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 37.884 | 29-03-2019 | 7,4 jaar |
| V-794-XR | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 25.313 | 04-04-2019 | 14,6 jaar |
| V-795-XR | Mercedes-Benz | Sprinter | Voor vervoer voertuigen | Onbekend | 21-08-2019 | 12,9 jaar |
| V-796-XD | Fiat | Talento | Gesloten opbouw | € 39.551 | 01-03-2019 | 7,5 jaar |
| V-796-XF | Fiat | Talento | Gesloten opbouw | € 33.206 | 28-02-2019 | 7,5 jaar |
| V-796-XG | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 27.156 | 29-03-2019 | 7,4 jaar |
| V-796-XH | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 50.049 | 15-03-2019 | 7,5 jaar |
| V-796-XJ | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 36.750 | 13-03-2019 | 7,5 jaar |
| V-796-XK | Mercedes-Benz | Citan | Gesloten opbouw | € 25.656 | 18-03-2019 | 7,5 jaar |
| V-796-XL | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 23.664 | 28-03-2019 | 7,4 jaar |
| V-796-XN | Citroën | Jumper | Gesloten opbouw | € 53.071 | 22-03-2019 | 7,4 jaar |
| V-796-XP | Fiat | Talento | Gesloten opbouw | € 33.206 | 29-03-2019 | 7,4 jaar |
| V-796-XR | Iveco | 35S14N | Gesloten opbouw | € 78.226 | 04-04-2019 | 7,4 jaar |
| V-796-XT | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 28.227 | 04-04-2019 | 7,4 jaar |
| V-796-XV | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 52.628 | 05-04-2019 | 7,4 jaar |
| V-796-XX | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 82.272 | 18-04-2019 | 7,4 jaar |
| V-797-XR | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 33.909 | 19-04-2019 | 7,4 jaar |
| V-798-XR | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 33.337 | 23-04-2019 | 7,4 jaar |
| V-799-XR | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 33.472 | 16-04-2019 | 7,4 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 79.860 en/of een afmeting van 556 x 201 cm en/of een gewicht van ± 2.479 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | € 76.200 | 561 cm | 202 cm | 2.550 kg |
| MAN TGE | € 74.700 | 562 cm | 206 cm | 2.320 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 30 augustus 2026.