32-BP-VG
Er rijden momenteel 1.046 Iveco 35C15's rond in Nederland. Deze 35C15 komt uit het jaar 2004 en is nu 21 jaren, 8 maanden en 15 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 25 juni 2013, dus sinds 12 jaren en 11 maanden. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Iveco 35C 35C15V Euro 3 gesloten opbouw rijden er nog 694 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2002 en augustus 2021. De nieuwwaarde ligt tussen de € 20.299 en € 87.558, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 54.901 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Iveco 35C 35C15V Euro 3 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Iveco 35C15 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 35C 35C15V Euro 3 | 2004
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 35C 35C15V Euro 3 |
| Breedte | 2,00 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 107 kW (145 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2800cc (2,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 10 september 2004 |
| Leeftijd | 21 jaren, 8 maanden en 15 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 21 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 25 juni 2013 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 jaren en 11 maanden. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 3 juli 2026. Het voertuig moet over 1 maand en 9 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.200 kg |
| Massa rijklaar | 2.300 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.200 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.800 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,30 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,70 m (voor) / 1,54 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 87 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 87 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 32-BP-VG | 2-07-2025 | 10:24 | periodieke controle | 3-07-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 32-BP-VG | 3-07-2024 | 12:30 | periodieke controle | 3-07-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 32-BP-VG | 27-06-2023 | 10:21 | periodieke controle | 27-06-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 32-BP-VG | 20-06-2022 | 16:47 | periodieke controle | 26-06-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 32-BP-VG | 16-06-2021 | 11:17 | periodieke controle | 26-06-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 32-BP-VG | 18-06-2020 | 15:47 | periodieke controle | 26-06-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 32-BP-VG | 20-06-2019 | 14:50 | periodieke controle | 26-06-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 2-07-2025 | 10:24 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 2-07-2025 | 10:24 | 211 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning op 1 as niet gelijk |
2024 | |||||
| 3-07-2024 | 12:30 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 3-07-2024 | 12:30 | AC2 | AC2 | 1 | Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
| 3-07-2024 | 12:30 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2023 | |||||
| 27-06-2023 | 10:21 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 27-06-2023 | 10:21 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 27-06-2023 | 10:21 | AC2 | AC2 | 1 | Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
2022 | |||||
| 20-06-2022 | 16:47 | 186 | 5.*.19 | 1 | Fusee(kogel) te veel speling |
| 20-06-2022 | 16:47 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
| 20-06-2022 | 16:47 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 20-06-2022 | 16:47 | 674 | 5.*.71 | 1 | Claxon werkt niet goed |
| 20-06-2022 | 16:47 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| 20-06-2022 | 16:47 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 20-06-2022 | 16:47 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2021 | |||||
| 16-06-2021 | 11:17 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
2020 | |||||
| 18-06-2020 | 15:47 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
2019 | |||||
| 20-06-2019 | 14:50 | 916 | 5.*.31 | 1 | Remleiding door corrosie aangetast |
Vergeet ook niet alle Iveco 35C15 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 32-BP-VG - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
32-BP-VG
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 32-BD-VG | Peugeot | 290 | Kampeerwagen | Onbekend | 18-06-2002 | 35,1 jaar |
| 32-BK-VG | Renault | Master | Gesloten opbouw | Onbekend | 28-11-2003 | 22,5 jaar |
| 32-BL-VG | Ford | E150 Ecoline Globemaster | Gesloten opbouw | Onbekend | 03-03-2004 | 31,9 jaar |
| 32-BP-VG | Iveco | 35C15 | Gesloten opbouw | Onbekend | 10-09-2004 | 21,7 jaar |
| 32-BP-VX | Peugeot | Boxer | Kampeerwagen | Onbekend | 02-10-2004 | 21,7 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 54.901 en/of breedte van 200 cm en/of een gewicht van ± 2.200 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Ford Transit | € 57.400 | 592 cm | 206 cm | 2.400 kg |
| Fiat Ducato | € 52.100 | 568 cm | 206 cm | 2.040 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 55.000 | 696 cm | 210 cm | 2.400 kg |
| Renault Master | € 52.500 | 645 cm | 210 cm | 2.410 kg |
| Volkswagen Crafter | € 52.700 | 616 cm | 202 cm | 2.260 kg |
| Opel Movano | € 55.800 | 666 cm | 210 cm | 2.300 kg |
| Mercedes-Benz Vito | € 57.500 | 528 cm | 193 cm | 2.230 kg |
| Volkswagen Kombi | € 58.300 | 530 cm | 190 cm | 2.240 kg |
| Volkswagen Transporter | € 54.300 | 540 cm | 203 cm | 2.350 kg |
| Volkswagen ID. Buzz Cargo | € 60.100 | 471 cm | 199 cm | 2.250 kg |
| Volkswagen Amarok | € 55.900 | 520 cm | 195 cm | 2.180 kg |
| Ford Transit Custom | € 52.800 | 534 cm | 203 cm | 2.360 kg |
| Nissan Interstar | € 56.500 | 609 cm | 208 cm | 2.110 kg |
| Volkswagen Caravelle | € 55.700 | 529 cm | 190 cm | 2.230 kg |
| Ford F 150 | € 56.200 | 588 cm | 204 cm | 2.410 kg |
| Maxus eDeliver 7 | € 53.000 | 525 cm | 203 cm | 2.390 kg |
| Ford Tourneo Custom | € 58.000 | 532 cm | 203 cm | 2.380 kg |
| Toyota ProAce | € 52.900 | 531 cm | 195 cm | 2.190 kg |
| Nissan Patrol | € 58.300 | - | 193 cm | 2.290 kg |
| Allied Vehicles LTD Ford Independence RE | € 51.300 | 529 cm | 203 cm | 2.200 kg |
| Farizon SV | € 59.000 | 541 cm | 198 cm | 2.240 kg |
| Ssangyong Rexton | € 50.400 | 476 cm | 190 cm | 2.040 kg |
| Mercedes-Benz 902.6 216CDi | € 50.000 | - | 193 cm | 1.980 kg |
| Maxus Deliver 9 | € 58.600 | 594 cm | 206 cm | 2.340 kg |
| Lancia Voyager | € 52.100 | 522 cm | 200 cm | 2.110 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.