VSH-72-L
Er rijden momenteel 579 Iveco 35C's rond in Nederland. Deze 35C komt uit het jaar 2019 en is nu 6 jaren, 11 maanden en 12 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 19 mei 2026, dus sinds 6 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 6 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Iveco 35C JPM kipper rijden er in dezelfde variant (ID11A1A) nog 93 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2014 en oktober 2019. De nieuwwaarde ligt tussen de € 38.535 en € 71.688, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 54.805 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 35C JPM bedraagt € 62.601 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Iveco 35C JPM € 7.796 duurder dan gemiddeld.
Je trekt met deze Iveco geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 160 km/uur. Deze Iveco 35C JPM is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 40.3% snellere bedrijfsauto's in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 15 november 2022. Het voertuig was toen 3 jaren, 5 maanden en 4 dagen oud.
Bekijk ook alle Iveco 35C voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 35C JPM | 2019
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 35C JPM |
| Lengte | 6,77 m |
| Breedte | 2,18 m |
| Hoogte | 2,40 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 62.601 |
| Bruto BPM | € 15.079 |
| Inrichting | kipper |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 100 kW (136 pk) |
| Continue vermogen | 100 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1AGL411J*C |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2287cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 13 juni 2019 |
| Leeftijd | 6 jaren, 11 maanden en 12 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 19 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 15 november 2022. Het voertuig was toen 3 jaren, 5 maanden en 4 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 14 januari 2027. Het voertuig moet over 7 maanden en 22 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.586 kg |
| Massa rijklaar | 2.686 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 814 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,10 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,70 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type IS35CI2AA | |
| Variant ID11A1A | |
| Uitvoering QG4EA3EJ66A21B | |
| Typegoedkeuringsnummer e2*2007/46*0389*09 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 7.6 l/100km (1 liter op 13,2km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 211 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 76 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 83 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 83 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 Y | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*136/2014Y | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VSH-72-L | 14-01-2026 | 12:45 | periodieke controle | 14-01-2027 | Ja, bekijk hier. |
| VSH-72-L | 31-10-2024 | 13:32 | periodieke controle | 3-11-2025 | Nee |
| VSH-72-L | 1-11-2023 | 15:29 | periodieke controle | 3-11-2024 | Nee |
| VSH-72-L | 3-11-2022 | 16:45 | periodieke controle | 3-11-2023 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 14-01-2026 | 12:45 | 188 | 5.*.19 | 1 | Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
| 14-01-2026 | 12:45 | 487 | 5.*.55 | 1 | Achteruitrijlicht werkt niet (goed) |
2022 | |||||
| 3-11-2022 | 16:45 | 053 | 5.*.4 | 6 | Bovenbouw ondeugdelijk bevestigd |
| 3-11-2022 | 16:45 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle Iveco 35C voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VSH-72-L - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VSH-72-L
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VSH-70-L | Citroën | Jumper | Gesloten opbouw | € 42.455 | 14-10-2022 | 16,3 jaar |
| VSH-71-L | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 73.736 | 27-12-2022 | 3,4 jaar |
| VSH-72-B | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 47.961 | 17-11-2023 | 3,8 jaar |
| VSH-72-D | Mercedes-Benz | Citan | Gesloten opbouw | € 30.575 | 18-10-2022 | 3,6 jaar |
| VSH-72-F | RAM | RAM1500 | Pick-up truck | € 130.511 | 01-11-2022 | 3,6 jaar |
| VSH-72-G | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 85.096 | 12-10-2022 | 3,6 jaar |
| VSH-72-H | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 71.180 | 18-10-2022 | 3,6 jaar |
| VSH-72-J | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 64.697 | 02-12-2022 | 3,5 jaar |
| VSH-72-K | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 54.142 | 17-10-2022 | 3,6 jaar |
| VSH-72-L | Iveco | 35C | Kipper | € 62.601 | 15-11-2022 | 7 jaar |
| VSH-72-N | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 50.707 | 31-10-2022 | 3,6 jaar |
| VSH-72-P | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 32.923 | 04-11-2022 | 7,4 jaar |
| VSH-72-R | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 60.367 | 02-12-2022 | 5,6 jaar |
| VSH-72-S | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 46.533 | 29-10-2022 | 10,4 jaar |
| VSH-72-T | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 54.397 | 04-01-2023 | 3,4 jaar |
| VSH-72-V | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 42.716 | 21-11-2022 | 3,5 jaar |
| VSH-72-X | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 39.106 | 24-10-2022 | 3,6 jaar |
| VSH-72-Z | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 51.992 | 02-12-2022 | 3,8 jaar |
| VSH-73-L | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 18.284 | 17-12-2022 | 12,6 jaar |
| VSH-74-L | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 58.475 | 25-10-2022 | 5,2 jaar |
| VSH-75-L | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 33.680 | 13-10-2022 | 3,6 jaar |
| VSH-76-L | Fiat | Ducato | Gesloten opbouw | € 47.715 | 13-10-2022 | 11,2 jaar |
| VSH-77-L | Iveco | 50C-35 | Gecond. met temperatuurreg. | € 74.043 | 14-10-2022 | 5,2 jaar |
| VSH-78-L | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 37.069 | 19-10-2022 | 3,6 jaar |
| VSH-79-L | Ford | Transit | Open laadvloer | € 49.746 | 06-10-2023 | 6 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 54.805 en/of een afmeting van 677 x 218 cm en/of een gewicht van ± 2.586 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Ford Transit | € 55.000 | 668 cm | 221 cm | 2.520 kg |
| Renault Master | € 56.800 | 685 cm | 222 cm | 2.660 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 56.000 | 687 cm | 218 cm | 2.830 kg |
| Volkswagen Crafter | € 51.600 | 684 cm | 220 cm | 2.740 kg |
| Maxus eDeliver 9 | € 52.000 | 671 cm | 222 cm | 2.840 kg |
| MTM Sprinter | € 59.800 | 669 cm | 217 cm | 2.810 kg |
| Renault/izotermy TIM Master | € 60.100 | 683 cm | 221 cm | 2.630 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.