85-VG-DT
Er rijden momenteel 166 Iveco 35-12's rond in Nederland. Deze 35-12 komt uit het jaar 1999 en is nu 27 jaren, 2 maanden en 24 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 22 maart 2016, dus sinds 10 jaren, 2 maanden en 4 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Iveco 35-12 O3 opleggertrekker rijden er nog 91 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 1992 en april 2000. De nieuwwaarde van deze Iveco 35-12 O3 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Iveco 35-12 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 35-12 O3 | 1999
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 35-12 O3 |
| Breedte | 2,04 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | opleggertrekker |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 90 kW (122 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 2 maart 1999 |
| Leeftijd | 27 jaren, 2 maanden en 24 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 27 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 22 maart 2016 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 jaren, 2 maanden en 4 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 2 december 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.040 kg |
| Massa rijklaar | 2.140 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.360 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.490 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.650 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.650 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,80 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk 035 cm a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 2 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 85-VG-DT | 2-12-2024 | 14:09 | periodieke controle | 2-12-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 85-VG-DT | 9-11-2023 | 15:18 | periodieke controle | 9-11-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 85-VG-DT | 4-11-2022 | 13:51 | periodieke controle | 4-11-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 85-VG-DT | 2-09-2021 | 13:54 | periodieke controle | 30-10-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 85-VG-DT | 14-10-2020 | 14:46 | periodieke controle | 30-10-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 85-VG-DT | 1-10-2019 | 14:22 | periodieke controle | 30-10-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 2-12-2024 | 14:09 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 2-12-2024 | 14:09 | 487 | 5.*.55 | 1 | Achteruitrijlicht werkt niet (goed) |
| 2-12-2024 | 14:09 | 259 | 5.*.29 | 2 | Stuurkogel te veel speling |
| 2-12-2024 | 14:09 | 211 | 5.*.27 | 2 | Bandenspanning op 1 as niet gelijk |
| 2-12-2024 | 14:09 | 205 | 5.*.27 | 6 | Band onvoldoende profiel |
| 2-12-2024 | 14:09 | 186 | 5.*.19 | 2 | Fusee(kogel) te veel speling |
2023 | |||||
| 9-11-2023 | 15:18 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 9-11-2023 | 15:18 | AC3 | AC3 | 1 | Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
| 9-11-2023 | 15:18 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
2022 | |||||
| 4-11-2022 | 13:51 | 252 | 5.*.29 | 1 | Band of wiel loopt aan in uiterste stuurstand |
| 4-11-2022 | 13:51 | 200 | 5.*.26 | 1 | Stabilisator ondeugdelijk bevestigd, gebroken of gescheurd |
| 4-11-2022 | 13:51 | 179 | 5.*.18 | 1 | As of wielgeleidingselement ondeugdelijk |
2021 | |||||
| 2-09-2021 | 13:54 | 307 | 5.*.31 | 2 | Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
| 2-09-2021 | 13:54 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
2020 | |||||
| 14-10-2020 | 14:46 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2019 | |||||
| 1-10-2019 | 14:22 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 1-10-2019 | 14:22 | 357 | 5.*.39 | 1 | Parkeerrem werkt niet op 2 wielen |
| 1-10-2019 | 14:22 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 1-10-2019 | 14:22 | AC3 | AC3 | 1 | Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
Vergeet ook niet alle Iveco 35-12 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 85-VG-DT - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
85-VG-DT
Swipe voor complete tabel
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met breedte van 204 cm een gewicht van ± 2.040 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Ford Transit Custom | 544 cm | 203 cm | 2.220 kg |
| Volkswagen Crafter | 734 cm | 211 cm | 2.240 kg |
| Renault Master | 752 cm | 210 cm | 2.240 kg |
| Ford Transit | 726 cm | 214 cm | 2.230 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | 663 cm | 210 cm | 2.240 kg |
| Fiat Ducato | 742 cm | 212 cm | 2.220 kg |
| Peugeot Boxer | 733 cm | 212 cm | 2.150 kg |
| Opel Movano | 747 cm | 211 cm | 2.230 kg |
| MAN TGE | 741 cm | 212 cm | 2.190 kg |
| Citroën Jumper | 708 cm | 213 cm | 2.240 kg |
| Volkswagen Transporter | 563 cm | 203 cm | 2.240 kg |
| Volkswagen Amarok | 550 cm | 195 cm | 2.200 kg |
| Ford Transit-tourneo | 651 cm | 212 cm | 2.230 kg |
| Renault Trafic | 542 cm | 196 cm | 2.040 kg |
| Nissan NV400 | 565 cm | 207 cm | 1.960 kg |
| Dodge W 200 | - | 201 cm | 2.230 kg |
| Nissan Interstar | 609 cm | 208 cm | 2.110 kg |
| Chevrolet Pick UP | 645 cm | 201 cm | 2.030 kg |
| Ford Business VAN | 541 cm | 203 cm | 2.020 kg |
| BMW X5 | 493 cm | 200 cm | 2.190 kg |
| Mercedes-Benz T1 | 660 cm | 203 cm | 2.060 kg |
| Mercedes-Benz GLE | 495 cm | 202 cm | 2.230 kg |
| Volvo XC90 | 495 cm | 195 cm | 1.980 kg |
| Opel Vivaro | 540 cm | 197 cm | 2.210 kg |
| Chevrolet Chevy Van | 547 cm | 204 cm | 2.130 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.