32-YD-12
OLDTIMER
Er rijden momenteel 468 G.m.c. Sierra's rond in Nederland. Deze Sierra komt uit het jaar 1977 en is nu 49 jaren, 2 maanden en 25 dagen oud en heeft de status oldtimer. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 19 april 2026, dus sinds 1 maand en 6 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op benzine & lpg en heeft 3 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze G.m.c. Sierra Classic 15 pick-up truck rijden er nog 451 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 1970 en maart 2025. De nieuwwaarde ligt tussen de € 41.862 en € 170.339, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 92.324 uitkomt. De nieuwwaarde van deze G.m.c. Sierra Classic 15 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 31 maart 2017. Het voertuig was toen 40 jaren en 1 maand oud.
Bekijk ook alle G.m.c. Sierra voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
G.m.c. Sierra Classic 15 | 1977
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | G.m.c. |
| Handelsbenaming | Sierra Classic 15 |
| Breedte | 2,03 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | pick-up truck |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 130 kW (177 pk) |
| Brandstof | Benzine & LPG |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 8 stuks |
| Cilinderinhoud | 6555cc (6,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 28 februari 1977 |
| Leeftijd | 49 jaren, 2 maanden en 25 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 49 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 19 april 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 maand en 6 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 31 maart 2017. Het voertuig was toen 40 jaren en 1 maand oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 3 maart 2028. Het voertuig moet over 1 jaar, 9 maanden en 10 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.037 kg |
| Massa rijklaar | 2.137 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 675 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.812 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.812 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.474 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.474 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.701 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.701 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,35 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,68 m (voor) / 1,65 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Onlogisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 32-YD-12 | 3-03-2026 | 16:53 | periodieke controle | 3-03-2028 | Ja, bekijk hier. |
| 32-YD-12 | 24-03-2023 | 10:40 | periodieke controle | 24-03-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 32-YD-12 | 8-01-2021 | 16:18 | periodieke controle | 8-01-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 32-YD-12 | 28-03-2019 | 15:51 | periodieke controle | 28-03-2021 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 3-03-2026 | 16:53 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 3-03-2026 | 16:53 | 373 | 5.*.41 | 1 | Deur niet op normale wijze te openen |
2023 | |||||
| 24-03-2023 | 10:40 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 24-03-2023 | 10:40 | 354 | 5.*.38 | 1 | Remvertraging bedrijfsrem slecht (< 50% awet) |
| 24-03-2023 | 10:40 | 145 | 5.*.12 | 1 | Accu ondeugdelijk bevestigd |
| 24-03-2023 | 10:40 | 117 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem ondeugdelijk bevestigd |
| 24-03-2023 | 10:40 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| 24-03-2023 | 10:40 | 099 | 5.*.10 | 1 | LPG lekkage |
| 24-03-2023 | 10:40 | 053 | 5.*.4 | 1 | Bovenbouw ondeugdelijk bevestigd |
2021 | |||||
| 8-01-2021 | 16:18 | OP2 | OP2 | 1 | Controle alle brandstoffen niet mogelijk 5.*.9 |
| 8-01-2021 | 16:18 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
| 8-01-2021 | 16:18 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2019 | |||||
| 28-03-2019 | 15:51 | 470 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijd |
| 28-03-2019 | 15:51 | 307 | 5.*.31 | 1 | Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
| 28-03-2019 | 15:51 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| 32-YD-12 | 22-05-2017 | LPG Installatie | IMPCO | Gasinstallatie tank inhoud 102 liter |
Vergeet ook niet alle G.m.c. Sierra voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 32-YD-12 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
32-YD-12
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 32-YB-12 | MG | B.gt. | Niet geregistreerd | Onbekend | 02-09-1996 | 52,5 jaar |
| 32-YD-10 | Alfa Romeo | Giulia | Niet geregistreerd | Onbekend | 01-12-1988 | 50,9 jaar |
| 32-YD-11 | Auto Bianchi | Giardiniera | Niet geregistreerd | Onbekend | 22-11-1994 | 51,4 jaar |
| 32-YD-12 | G.m.c. | Sierra | Pick-up truck | Onbekend | 31-03-2017 | 49,3 jaar |
| 32-YD-13 | Mercedes-Benz | 280S | Sedan | Onbekend | 29-03-2017 | 53,1 jaar |
| 32-YD-14 | Honda | SS50Z | Niet geregistreerd | Onbekend | 29-03-2017 | 48,9 jaar |
| 32-YD-15 | Alfa Romeo | Alfetta | Sedan | Onbekend | 29-03-2017 | 50,8 jaar |
| 32-YD-16 | Mercedes-Benz | E-klasse | Sedan | Onbekend | 29-03-2017 | 50,6 jaar |
| 32-YD-17 | BMW | R 60 | Niet geregistreerd | Onbekend | 11-05-1987 | 51,9 jaar |
| 32-YD-18 | Ford | Escort | Sedan | Onbekend | 30-03-2017 | 49,1 jaar |
| 32-YD-19 | Chevrolet | Corvette | Cabriolet | Onbekend | 11-04-2017 | 51,3 jaar |
| 32-YE-12 | Mercedes-Benz | Gruppenkraftwg | Stationwagen | Onbekend | 29-08-2025 | 49,5 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 92.324 en/of breedte van 203 cm en/of een gewicht van ± 2.037 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Iveco 40C18 | € 87.000 | 537 cm | 202 cm | 2.150 kg |
| Iveco 40C16 | € 95.000 | 552 cm | 206 cm | 2.120 kg |
| Renault Master | € 87.700 | 612 cm | 209 cm | 2.180 kg |
| Volvo XC90 | € 85.600 | 495 cm | 195 cm | 1.980 kg |
| Volkswagen Touareg | € 90.800 | 483 cm | 198 cm | 2.170 kg |
| Mercedes-Benz GLE | € 91.000 | 495 cm | 202 cm | 2.210 kg |
| Mercedes-Benz 350 | € 87.800 | - | 194 cm | 2.240 kg |
| BMW X5 | € 92.600 | 489 cm | 194 cm | 2.170 kg |
| Mercedes-Benz 320 | € 84.400 | - | 193 cm | 2.190 kg |
| Iveco Daily | € 98.200 | 492 cm | 202 cm | 2.180 kg |
| Land Rover Range Rover Velar | € 98.800 | 480 cm | 193 cm | 1.990 kg |
| Ford Bronco | € 97.900 | 481 cm | 195 cm | 2.090 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.