11-BL-RG
Er rijden momenteel 468 G.m.c. Sierra's rond in Nederland. Deze Sierra komt uit het jaar 1999 en is nu 26 jaren, 10 maanden en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 augustus 2017, dus sinds 8 jaren, 9 maanden en 23 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op lpg & benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze G.m.c. Gmc Sierra 1500 open wagen rijden er nog 451 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 1970 en maart 2025. De nieuwwaarde ligt tussen de € 41.862 en € 170.339, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 92.324 uitkomt. De nieuwwaarde van deze G.m.c. Gmc Sierra 1500 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 26 maart 2004. Het voertuig was toen 4 jaren, 8 maanden en 27 dagen oud.
Bekijk ook alle G.m.c. Sierra voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
G.m.c. Gmc Sierra 1500 | 1999
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | G.m.c. |
| Handelsbenaming | Gmc Sierra 1500 |
| Breedte | 1,97 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | open wagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 187 kW (254 pk) |
| Brandstof | LPG & Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 8 stuks |
| Type gasinstallatie | G2 gasinstallatie |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 juli 1999 |
| Leeftijd | 26 jaren, 10 maanden en 25 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 26 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 3 augustus 2017 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 jaren, 9 maanden en 23 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 26 maart 2004. Het voertuig was toen 4 jaren, 8 maanden en 27 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 10 september 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.146 kg |
| Massa rijklaar | 2.246 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 566 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.812 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.812 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.443 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.633 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.633 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.672 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.672 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,60 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,65 m (voor) / 1,68 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk 080 cm a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Onlogisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 2 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 11-BL-RG | 10-09-2024 | 13:58 | periodieke controle | 10-09-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 11-BL-RG | 16-08-2023 | 14:59 | periodieke controle | 30-08-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 11-BL-RG | 30-08-2022 | 11:17 | periodieke controle | 30-08-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 11-BL-RG | 20-08-2021 | 13:58 | periodieke controle | 20-08-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 11-BL-RG | 14-07-2020 | 11:45 | periodieke controle | 17-07-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 11-BL-RG | 14-06-2019 | 15:41 | periodieke controle | 17-07-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 10-09-2024 | 13:58 | AC3 | AC3 | 1 | Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
| 10-09-2024 | 13:58 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 10-09-2024 | 13:58 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2023 | |||||
| 16-08-2023 | 14:59 | AC3 | AC3 | 1 | Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
| 16-08-2023 | 14:59 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 16-08-2023 | 14:59 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2022 | |||||
| 30-08-2022 | 11:17 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 30-08-2022 | 11:17 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 30-08-2022 | 11:17 | AC3 | AC3 | 1 | Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
2021 | |||||
| 20-08-2021 | 13:58 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 20-08-2021 | 13:58 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2020 | |||||
| 14-07-2020 | 11:45 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2019 | |||||
| 14-06-2019 | 15:41 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| 11-BL-RG | 4-06-2004 | LPG Installatie | Onbekend | Gasinstallatie tank inhoud 95 liter | G2 |
Vergeet ook niet alle G.m.c. Sierra voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 11-BL-RG - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
11-BL-RG
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11-BB-RG | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | Onbekend | 15-03-2002 | 24,2 jaar |
| 11-BG-RG | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | Onbekend | 28-01-2003 | 23,3 jaar |
| 11-BL-RG | G.m.c. | Sierra | Open wagen | Onbekend | 26-03-2004 | 26,9 jaar |
| 11-BV-RG | Fiat | 244 | Kampeerwagen | Onbekend | 14-12-2005 | 23 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 92.324 en/of breedte van 197 cm en/of een gewicht van ± 2.146 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz V-klasse | € 90.100 | 528 cm | 193 cm | 2.310 kg |
| Iveco 40C18 | € 87.000 | 537 cm | 202 cm | 2.150 kg |
| Mercedes-Benz 350 | € 89.700 | 492 cm | 194 cm | 2.250 kg |
| Mercedes-Benz GLE | € 92.500 | 495 cm | 202 cm | 2.260 kg |
| Iveco 40C16 | € 95.000 | 552 cm | 206 cm | 2.120 kg |
| Toyota Land Cruiser | € 91.000 | 493 cm | 198 cm | 2.300 kg |
| Volkswagen Amarok | € 83.300 | 536 cm | 192 cm | 2.250 kg |
| Iveco Daily | € 96.500 | 672 cm | 204 cm | 2.360 kg |
| Volvo XC90 | € 85.600 | 495 cm | 195 cm | 1.980 kg |
| Ford F 250 | € 97.300 | 586 cm | 201 cm | 2.280 kg |
| Volkswagen Touareg | € 89.600 | 483 cm | 198 cm | 2.300 kg |
| Mercedes-Benz 320 | € 85.100 | 478 cm | 193 cm | 2.190 kg |
| Renault Master | € 83.900 | 612 cm | 207 cm | 2.160 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 84.800 | 658 cm | 203 cm | 2.280 kg |
| Ford F 150 | € 94.900 | 589 cm | 203 cm | 2.330 kg |
| Jeep Grand Cherokee | € 92.000 | 484 cm | 194 cm | 2.270 kg |
| Iveco 50C18 | € 90.800 | 567 cm | 203 cm | 2.250 kg |
| Volkswagen Multivan | € 87.900 | - | 190 cm | 2.190 kg |
| BMW X5 | € 92.600 | 489 cm | 194 cm | 2.170 kg |
| Land Rover Discovery | € 85.500 | 480 cm | 187 cm | 2.200 kg |
| Iveco 50C21 | € 89.600 | 554 cm | 203 cm | 2.260 kg |
| BMW X7 | € 101.000 | 485 cm | 192 cm | 2.150 kg |
| Jeep Wrangler | € 92.700 | 488 cm | 189 cm | 2.070 kg |
| Land Rover Range Rover Velar | € 98.800 | 480 cm | 193 cm | 1.990 kg |
| Ford Bronco | € 97.900 | 481 cm | 195 cm | 2.090 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.