5-VXB-29
Er rijden momenteel 25.205 Fiat Ducato's rond in Nederland. Deze Ducato komt uit het jaar 2012 en is nu 13 jaren, 11 maanden en 11 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 25 juni 2012, dus sinds 13 jaren en 11 maanden. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Fiat Ducato gesloten opbouw rijden er nog 4.765 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 1982 en april 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.349 en € 95.860, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 46.920 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Ducato bedraagt € 33.618 incl. BTW en BPM, deze Fiat Ducato is daardoor € 13.302 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Fiat Ducato voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Fiat Ducato | 2012
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Fiat |
| Handelsbenaming | Ducato |
| Breedte | 2,22 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 33.618 |
| Bruto BPM | € 8.295 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 85 kW (116 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1956cc (2,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 14 juni 2012 |
| Leeftijd | 13 jaren, 11 maanden en 11 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 25 juni 2012 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 jaren en 11 maanden. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 14 juni 2026. Het voertuig moet over 20 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.190 kg |
| Massa rijklaar | 2.290 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 710 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.630 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.630 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.650 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.650 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,45 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,81 m (voor) / 1,79 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. voorwielscherm by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 190 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 I | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 5-VXB-29 | 4-06-2025 | 11:55 | periodieke controle | 14-06-2026 | Nee |
| 5-VXB-29 | 5-06-2024 | 08:56 | periodieke controle | 14-06-2025 | Nee |
| 5-VXB-29 | 16-05-2023 | 11:08 | periodieke controle | 14-06-2024 | Nee |
| 5-VXB-29 | 18-05-2022 | 12:18 | periodieke controle | 14-06-2023 | Nee |
| 5-VXB-29 | 4-06-2021 | 10:45 | periodieke controle | 14-06-2022 | Nee |
| 5-VXB-29 | 19-05-2020 | 12:47 | periodieke controle | 14-06-2021 | Nee |
| 5-VXB-29 | 31-05-2019 | 14:10 | periodieke controle | 14-06-2020 | Nee |
Vergeet ook niet alle Fiat Ducato voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 5-VXB-29 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
5-VXB-29
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5-VXB-20 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 19.922 | 15-06-2012 | 14 jaar |
| 5-VXB-21 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 23.667 | 19-06-2012 | 13,9 jaar |
| 5-VXB-27 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 35.832 | 13-06-2012 | 14 jaar |
| 5-VXB-28 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 19.891 | 15-06-2012 | 14 jaar |
| 5-VXB-29 | Fiat | Ducato | Gesloten opbouw | € 33.618 | 14-06-2012 | 14 jaar |
| 5-VXD-29 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 26.712 | 20-06-2012 | 13,9 jaar |
| 5-VXG-29 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 37.204 | 29-06-2012 | 13,9 jaar |
| 5-VXL-29 | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 23.486 | 20-07-2012 | 13,9 jaar |
| 5-VXN-29 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 43.164 | 05-10-2012 | 13,6 jaar |
| 5-VXP-29 | Citroën | Jumper | Gesloten opbouw | € 37.017 | 30-07-2012 | 13,8 jaar |
| 5-VXS-29 | Citroën | Jumper | Gesloten opbouw | € 32.011 | 20-08-2012 | 13,8 jaar |
| 5-VXT-29 | Nissan | NV200 | Gesloten opbouw | € 20.341 | 30-08-2012 | 13,7 jaar |
| 5-VXV-29 | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 22.860 | 28-08-2012 | 13,7 jaar |
| 5-VXZ-29 | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 25.724 | 05-09-2012 | 13,7 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 46.920 en/of breedte van 222 cm en/of een gewicht van ± 2.190 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Ford Transit | € 49.200 | 702 cm | 218 cm | 2.320 kg |
| Renault Master | € 46.500 | 769 cm | 216 cm | 2.410 kg |
| Peugeot Boxer | € 47.800 | 696 cm | 214 cm | 2.320 kg |
| Citroën Jumper | € 46.800 | 669 cm | 217 cm | 2.350 kg |
| Volkswagen Crafter | € 45.700 | 751 cm | 212 cm | 2.310 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 46.000 | 750 cm | 213 cm | 2.390 kg |
| Iveco 40C18 | € 44.800 | - | 213 cm | 2.010 kg |
| Volkswagen Transporter | € 44.500 | 550 cm | 227 cm | 2.270 kg |
| Iveco 35S12 | € 50.200 | 677 cm | 217 cm | 2.240 kg |
| Iveco 35S13 | € 47.500 | 605 cm | 213 cm | 2.230 kg |
| Ford Transit-tourneo | € 43.300 | 651 cm | 219 cm | 2.290 kg |
| Iveco 35S21 | € 50.600 | 754 cm | 213 cm | 2.270 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Fiat DucatoGoogle op afbeeldingen van de Fiat Ducato
Google op reviews van de Fiat Ducato
Fiat Ducato Wikipedia-pagina
Autoblog.nl
Fiat Ducato nieuws
Fiat Ducato nieuws
Autovisie.nl
Alles over Fiat Ducato
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/fiat/ducato/
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.