V-20-HBB
Er rijden momenteel 5.979 Dacia Dokker's rond in Nederland. Deze Dokker komt uit het jaar 2019 en is nu 7 jaren, 4 maanden en 19 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 21 september 2024, dus sinds 1 jaar, 11 maanden en 14 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Dacia Dokker gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (08ES) nog 131 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 2018 en juli 2021. De nieuwwaarde ligt tussen de € 10.466 en € 27.401, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 13.854 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Dokker bedraagt € 17.508 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Dacia Dokker € 3.654 duurder dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 21 september 2024. Het voertuig was toen 5 jaren, 5 maanden en 6 dagen oud.
Bekijk ook alle Dacia Dokker voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Dacia Dokker | 2019
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Dacia |
| Handelsbenaming | Dokker |
| Lengte | 4,36 m |
| Breedte | 1,75 m |
| Hoogte | 1,80 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 17.508 |
| Bruto BPM | € 5.621 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 75 kW (102 pk) |
| Continue vermogen | 75 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | H4M D7 |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1598cc (1,6 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 16 april 2019 |
| Leeftijd | 7 jaren, 4 maanden en 19 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 21 september 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 11 maanden en 14 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 21 september 2024. Het voertuig was toen 5 jaren, 5 maanden en 6 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 17 september 2027. Het voertuig moet over 1 jaar en 12 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.101 kg |
| Massa rijklaar | 1.201 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 694 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.895 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.895 kg |
| Maximum massa samenstelling | 3.095 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 890 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 890 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.130 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.130 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 600 kg |
| Maximum massa trekken geremd | 1.200 kg |
Wanneer je alleen het B-rijbewijs hebt, mag je met dit voertuig een geremde aanhanger, caravan of vouwwagen incl. belading tot 1.200 kg trekken en ongeremd tot 600 kg.
Met een BE-rijbewijs mag je een aanhanger trekken van maximaal 3.500 kg inclusief belading, maar met dit voertuig mag je een geremde aanhanger tot 1.200 kg trekken.
Voor dit voertuig incl. een (geremde) aanhanger van 1.200 kg is het B-rijbewijs voldoende.
Met het B-rijbewijs mag je een aanhanger trekken van maximaal 750 kg (lege gewicht aanhanger incl. belading). Of een aanhanger trekken van meer dan 750 kg als de auto en de aanhanger samen niet boven de 3.500 kg (lege gewicht aanhanger incl. belading) uitkomen.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,81 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,49 m (voor) / 1,48 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type SD | |
| Variant 08ES | |
| Uitvoering NB5CB000P200 | |
| Typegoedkeuringsnummer e2*2007/46*0030*44 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 174 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 157 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau stationair 77 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 AD | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2017/1347AD | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| V-20-HBB | 10-08-2026 | 14:29 | periodieke controle | 17-09-2027 | Ja, bekijk hier. |
| V-20-HBB | 17-09-2024 | 10:05 | periodieke controle | 17-09-2026 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 10-08-2026 | 14:29 | 497 | 5.*.55 | 2 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 10-08-2026 | 14:29 | 532 | 5.*.55 | 1 | Mistachterlicht werkt niet (goed) |
| 10-08-2026 | 14:29 | 578 | 5.*.55 | 2 | Richtingaanwijzers niet van gelijke grootte/sterkte/kleur |
Vergeet ook niet alle Dacia Dokker voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van V-20-HBB - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
V-20-HBB
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V-20-HBB | Dacia | Dokker | Gesloten opbouw | € 17.508 | 21-09-2024 | 7,4 jaar |
| V-20-HBD | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 22.307 | 03-09-2024 | 11,4 jaar |
| V-20-HBF | Mercedes-Benz | eVito | Gesloten opbouw | € 69.815 | 06-09-2024 | 2 jaar |
| V-20-HBG | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 71.775 | 29-08-2024 | 2 jaar |
| V-20-HBH | Opel | Movano | Speciale groep | € 43.263 | 27-08-2024 | 12,4 jaar |
| V-20-HBJ | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 57.389 | 09-09-2024 | 2 jaar |
| V-20-HBK | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 52.183 | 29-08-2024 | 2 jaar |
| V-20-HBL | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 49.358 | 29-08-2024 | 2 jaar |
| V-20-HBN | Mercedes-Benz | eVito | Gesloten opbouw | € 71.913 | 21-12-2024 | 1,7 jaar |
| V-20-HBP | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 62.776 | 03-01-2025 | 2,3 jaar |
| V-20-HBR | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 41.876 | 04-10-2024 | 1,9 jaar |
| V-20-HBS | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 60.126 | 28-09-2024 | 1,9 jaar |
| V-20-HBT | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 50.168 | 30-09-2024 | 1,9 jaar |
| V-20-HBV | Mercedes-Benz | Sprinter | Opleggertrekker | € 84.069 | 10-12-2024 | 1,7 jaar |
| V-20-HBX | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 48.557 | 07-11-2024 | 5,4 jaar |
| V-20-HBZ | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 54.389 | 06-09-2024 | 2 jaar |
| V-21-HBB | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 62.705 | 02-09-2024 | 3,2 jaar |
| V-22-HBB | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 47.168 | 27-08-2024 | 5,4 jaar |
| V-23-HBB | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 28.845 | 25-10-2024 | 8,4 jaar |
| V-24-HBB | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 73.174 | 04-09-2024 | 3,8 jaar |
| V-25-HBB | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 18.147 | 03-10-2024 | 15,3 jaar |
| V-26-HBB | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 64.744 | 18-10-2024 | 3,2 jaar |
| V-27-HBB | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 28.631 | 25-04-2025 | 5,5 jaar |
| V-28-HBB | Mercedes-Benz | Citan | Gesloten opbouw | € 33.635 | 28-08-2024 | 4,2 jaar |
| V-29-HBB | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 66.006 | 20-09-2024 | 2,1 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 1 september 2026.