BZ-VX-92
Er rijden momenteel 310 DAF Fan CF85's rond in Nederland. Deze Fan CF85 komt uit het jaar 2012 en is nu 14 jaren en 12 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maart 2026, dus sinds 2 maanden en 11 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze DAF Fan CF85 geconditioneerd voertuig rijden er nog 208 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen november 2006 en maart 2014. De nieuwwaarde van deze DAF Fan CF85 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle DAF Fan CF85 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
DAF Fan CF85 | 2012
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | DAF |
| Handelsbenaming | Fan CF85 |
| Lengte | 10,41 m |
| Breedte | 2,60 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 6 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | geconditioneerd voertuig |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 340 kW (462 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 12902cc (12,9 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 2 mei 2012 |
| Leeftijd | 14 jaren en 12 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 2 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 11 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 29 april 2026. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 13.245 kg |
| Massa rijklaar | 13.345 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 13345 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 14.655 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 28.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 28.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | 32.767 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 9.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 7.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 7.500 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 3 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 6,70 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 5 / EEV | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| BZ-VX-92 | 25-04-2025 | 11:36 | periodieke controle | 29-04-2026 | Nee |
| BZ-VX-92 | 29-04-2024 | 15:25 | inbouw | 29-04-2026 | Ja, bekijk hier. |
| BZ-VX-92 | 29-04-2024 | 15:21 | periodieke controle | 29-04-2025 | Ja, bekijk hier. |
| BZ-VX-92 | 19-07-2023 | 15:23 | periodieke controle | 19-07-2024 | Ja, bekijk hier. |
| BZ-VX-92 | 28-04-2022 | 13:21 | periodieke controle | 28-04-2024 | Nee |
| BZ-VX-92 | 28-04-2022 | 13:20 | periodieke controle | 2-05-2023 | Nee |
| BZ-VX-92 | 21-04-2021 | 14:53 | periodieke controle | 2-05-2022 | Ja, bekijk hier. |
| BZ-VX-92 | 23-04-2020 | 10:06 | periodieke controle | 2-05-2021 | Ja, bekijk hier. |
| BZ-VX-92 | 22-04-2020 | 14:44 | periodieke controle | 22-04-2022 | Nee |
| BZ-VX-92 | 16-04-2019 | 14:23 | periodieke controle | 2-05-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 29-04-2024 | 15:21 | 487 | 5.*.55 | 1 | Achteruitrijlicht werkt niet (goed) |
| 29-04-2024 | 15:21 | 259 | 5.*.29 | 1 | Stuurkogel te veel speling |
| 29-04-2024 | 15:21 | 224 | 5.*.28 | 1 | Veer gebroken of gescheurd |
| 29-04-2024 | 15:21 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
2023 | |||||
| 19-07-2023 | 15:23 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 19-07-2023 | 15:23 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
2021 | |||||
| 21-04-2021 | 14:53 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| 21-04-2021 | 14:53 | 502 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht ondeugdelijk bevestigd |
| 21-04-2021 | 14:53 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2020 | |||||
| 23-04-2020 | 10:06 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 23-04-2020 | 10:06 | 213 | 5.*.27 | 1 | Montage band niet volgens voorschriften |
2019 | |||||
| 16-04-2019 | 14:23 | 250 | 5.*.29 | 3 | Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| 16-04-2019 | 14:23 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| BZ-VX-92 | onbekend | Tachograaf | Onbekend | ||
| BZ-VX-92 | 24-04-2018 | Tachograaf | CONTINENTAL | ||
| BZ-VX-92 | 29-04-2024 | Tachograaf | Onbekend |
Vergeet ook niet alle DAF Fan CF85 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van BZ-VX-92 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
BZ-VX-92
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BZ-VH-92 | Volvo | Fll 42 | Speciale groep | Onbekend | 05-04-2012 | 14,1 jaar |
| BZ-VJ-92 | Volvo | Fll 42 | Neerklapbare zijschotten | Onbekend | 10-04-2012 | 14,1 jaar |
| BZ-VL-92 | Mercedes-Benz | Actros | Opleggertrekker | Onbekend | 26-04-2012 | 14,1 jaar |
| BZ-VN-92 | DAF | FT XF105 | Opleggertrekker | Onbekend | 19-04-2012 | 18,1 jaar |
| BZ-VT-92 | Iveco | 180E28 | Open wagen | Onbekend | 25-04-2012 | 19,2 jaar |
| BZ-VV-92 | Van Hool | TX11 Alicron | Bus | Onbekend | 25-10-2012 | 13,6 jaar |
| BZ-VX-92 | DAF | Fan CF85 | Geconditioneerd voertuig | Onbekend | 02-05-2012 | 14 jaar |
| BZ-VX-94 | Volvo | FM | Afneembare bovenbouw | Onbekend | 02-05-2012 | 14 jaar |
| BZ-VX-95 | DAF | FA CF65 | Open wagen | Onbekend | 02-05-2012 | 14 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met een afmeting van 1.041 x 260 cm een gewicht van ± 13.245 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Actros | 1035 cm | 260 cm | 13.280 kg |
| MAN TGS | 1037 cm | 260 cm | 12.380 kg |
| Scania R450 | 1046 cm | 260 cm | 13.740 kg |
| Scania S530 | 1044 cm | 260 cm | 14.080 kg |
| Scania S450 | 1042 cm | 260 cm | 13.660 kg |
| Volvo FH | 1036 cm | 255 cm | 12.910 kg |
| Scania S660 | 1042 cm | 260 cm | 13.930 kg |
| Volvo FM | 1032 cm | 260 cm | 13.000 kg |
| Renault T | 1036 cm | 255 cm | 12.230 kg |
| Scania R580 | 1041 cm | 260 cm | 14.310 kg |
| Scania P320 | 1045 cm | 254 cm | 12.080 kg |
| MAN TGX | 1034 cm | 255 cm | 14.540 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 12 mei 2026.