82-BHZ-3
Er rijden momenteel 521 DAF FA LF45's rond in Nederland. Deze FA LF45 komt uit het jaar 2012 en is nu 14 jaren en 2 maanden oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 juli 2021, dus sinds 4 jaren, 10 maanden en 20 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze DAF Fa-lf45 huifopbouw rijden er nog 507 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2002 en november 2014. De nieuwwaarde van deze DAF Fa-lf45 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 27 december 2016. Het voertuig was toen 4 jaren, 9 maanden en 2 dagen oud.
Bekijk ook alle DAF FA LF45 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
DAF Fa-lf45 | 2012
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | DAF |
| Handelsbenaming | Fa-lf45 |
| Lengte | 7,12 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | huifopbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 184 kW (250 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 6693cc (6,7 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 27 maart 2012 |
| Leeftijd | 14 jaren en 2 maanden |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 7 juli 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren, 10 maanden en 20 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 27 december 2016. Het voertuig was toen 4 jaren, 9 maanden en 2 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 7 juli 2026. Het voertuig moet over 1 maand en 11 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 3.300 kg |
| Massa rijklaar | 3.400 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 8.590 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 11.990 kg |
| Technische max massa voertuig | 11.990 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 4.400 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 4.400 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 8.400 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 8.400 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,90 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N2 | |
| Type AE 45 LF5-12 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk v. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 82-BHZ-3 | 7-07-2025 | 10:48 | periodieke controle | 7-07-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 82-BHZ-3 | 15-05-2024 | 13:51 | periodieke controle | 21-06-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 82-BHZ-3 | 21-06-2023 | 11:23 | periodieke controle | 21-06-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 82-BHZ-3 | 19-06-2023 | 13:30 | periodieke controle | 19-06-2025 | Nee |
| 82-BHZ-3 | 4-04-2022 | 15:09 | periodieke controle | 4-04-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 82-BHZ-3 | 26-03-2021 | 15:12 | periodieke controle | 4-04-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 82-BHZ-3 | 26-03-2021 | 14:57 | periodieke controle | 26-03-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 82-BHZ-3 | 16-03-2020 | 13:50 | periodieke controle | 4-04-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 82-BHZ-3 | 4-04-2019 | 14:26 | periodieke controle | 4-04-2020 | Ja, bekijk hier. |
| 82-BHZ-3 | 4-04-2019 | 14:24 | periodieke controle | 4-04-2021 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 7-07-2025 | 10:48 | 259 | 5.*.29 | 2 | Stuurkogel te veel speling |
2024 | |||||
| 15-05-2024 | 13:51 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 15-05-2024 | 13:51 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 15-05-2024 | 13:51 | 401 | 5.*.45 | 2 | Spiegelglas beschadigd of verweerd |
| 15-05-2024 | 13:51 | 280 | 5.*.31 | 2 | Onderdeel reminrichting beschadigd, gescheurd of gebroken |
| 15-05-2024 | 13:51 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
2023 | |||||
| 21-06-2023 | 11:23 | 169 | 5.*.15 | 1 | Geldigheidsduur tachograaf verstreken |
| 21-06-2023 | 11:23 | 205 | 5.*.27 | 4 | Band onvoldoende profiel |
| 21-06-2023 | 11:23 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
| 21-06-2023 | 11:23 | 391 | 5.*.43 | 2 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 21-06-2023 | 11:23 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 21-06-2023 | 11:23 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2022 | |||||
| 4-04-2022 | 15:09 | 532 | 5.*.55 | 1 | Mistachterlicht werkt niet (goed) |
| 4-04-2022 | 15:09 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 4-04-2022 | 15:09 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
2021 | |||||
| 26-03-2021 | 15:12 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| 26-03-2021 | 15:12 | 169 | 5.*.15 | 1 | Geldigheidsduur tachograaf verstreken |
| 26-03-2021 | 15:12 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 26-03-2021 | 15:12 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2020 | |||||
| 16-03-2020 | 13:50 | RA4 | RA4 | 1 | Waarschuwingsinrichting controlesysteem bandenspanning geeft |
| 16-03-2020 | 13:50 | 391 | 5.*.43 | 2 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 16-03-2020 | 13:50 | 588 | 5.*.51 | 1 | (Zij-)markeringslicht niet volgens voorschriften |
| 16-03-2020 | 13:50 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2019 | |||||
| 4-04-2019 | 14:26 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
| 4-04-2019 | 14:26 | 169 | 5.*.15 | 1 | Geldigheidsduur tachograaf verstreken |
| 4-04-2019 | 14:26 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 4-04-2019 | 14:26 | RA4 | RA4 | 1 | Waarschuwingsinrichting controlesysteem bandenspanning geeft |
| 4-04-2019 | 14:26 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| 82-BHZ-3 | onbekend | Tachograaf | Onbekend | ||
| 82-BHZ-3 | 4-04-2019 | Tachograaf | VDO |
Vergeet ook niet alle DAF FA LF45 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 82-BHZ-3 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
82-BHZ-3
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 82-BHB-3 | MAN | TGS | Opleggertrekker | Onbekend | 24-03-2016 | 10,2 jaar |
| 82-BHD-3 | Mercedes-Benz | Tourismo Rhd-m-2A | Bus | Onbekend | 08-04-2016 | 10,1 jaar |
| 82-BHG-3 | DAF | XF 440 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 06-07-2016 | 9,9 jaar |
| 82-BHH-3 | Scania | R410 | Opleggertrekker | Onbekend | 30-05-2016 | 10 jaar |
| 82-BHK-3 | DAF | XF 510 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 14-07-2016 | 9,9 jaar |
| 82-BHL-3 | DAF | XF 440 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 22-09-2016 | 9,7 jaar |
| 82-BHN-3 | Scania | R450 | Opleggertrekker | Onbekend | 26-09-2016 | 9,7 jaar |
| 82-BHS-3 | VDL | Citea Sle-129-280 | Bus | Onbekend | 01-12-2016 | 9,5 jaar |
| 82-BHV-3 | Mercedes-Benz | Actros | Opleggertrekker | Onbekend | 19-01-2017 | 9,4 jaar |
| 82-BHZ-1 | Scania | P410 | Voertuig met haakarm | Onbekend | 15-12-2016 | 9,5 jaar |
| 82-BHZ-2 | Volvo | FM | Opleggertrekker | Onbekend | 11-01-2017 | 9,4 jaar |
| 82-BHZ-3 | DAF | FA LF45 | Huifopbouw | Onbekend | 27-12-2016 | 14,2 jaar |
| 82-BHZ-4 | Volvo | FH | Opleggertrekker | Onbekend | 11-01-2017 | 9,4 jaar |
| 82-BHZ-5 | DAF | 44 | Opleggertrekker | Onbekend | 13-01-2017 | 9,4 jaar |
| 82-BHZ-6 | DAF | XF 460 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 27-01-2017 | 9,3 jaar |
| 82-BHZ-9 | Mercedes-Benz | Actros | Opleggertrekker | Onbekend | 30-12-2016 | 12,2 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.